Человек не терпит насилия!

Суддя Верховного суду Васьковский потрапив у низку скандалів

Секретар судової палати з розгляду справ про банкрутство Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду України Олег Васьковський потрапив у колізію. Він фігурує у дисциплінарному провадженні 3-2259/0/7-23 у Вищий Раді Правосуддя, яке стосується банкрутства ПрАТ «Білицький завод «Теплозвукоізоляція». ЗМІ повідомляють, що серед членів ВРП є особи зацікавлені у розгляді справи заводу на їхню користь. Саме вони вирішуватимуть долю Васьковського за скаргою… своїх опонентів.

 

Разом з тим суддя може стати об’єктом ще одного дисциплінарного впровадження.
Мова йде про намагання ТОВ «Вардингс» захопити енергетичне обладнання київського заводу «Енергетик», який з 1998 року постачає струм сотням підприємств, у тому числі виробникам оборонної продукції.

 

Васьковський в умовах війни відклав розгляд справи і не дав жодної оцінки діям «чорного нотаріуса», який протизаконно зареєстрував електрокабелі як нерухоме майно. Також він не надав значення тому факту, що власником «Вардингс» є особа, досі прописана в окупованому Луганську, колишній співробітник «Луганськтепловоз»,  де зараз ремонтують російські танки.

 

Олег Васьковський – колишній голова Господарського суду Закарпатської області. Відомий тим, що прийняв   рішенняпро  банкрутство «Закарпатполіметали» на користь близького оточення та сім’ї  Віктора Януковича.

 

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ