Человек не терпит насилия!

Пашковська наїбнула садочок — наїбне і УРОС

Як можна взагалі надавати комусь психологічну допомогу, коли ти не можеш розібратися в своєму ж болоті. На хріна такі психологи треба, коли від них як від чорта біжать їх же підлеглі світ за очі.. Варто зупинитись на цьому питанні детальніше..

Бо високому керівництву очевидно надто не до того, щоб хоча б замислитись з ким діючі співробітники, а також кандидати в органи та на навчання, мають стикатися постійно..

Підняти би статистику про некомплект у садочку, перше ніж подавати документи на розширення🤦‍♀️🤦‍♀️ (на хвилиночку, біля 50%)

Якщо перераховувати кількість злинявших звідти психологів з боями та сльозами, то пальців навіть двох рук та ніг у 10 ти людей не вистачить. А плинність кадрів то вірна ознака нездорової атмосфери. Та хіба це хвилює когось окрім тих, хто зараз працює там та шукає куди перейти.. от вони хвилюються, обговорюють в кулуарах, доносять одне на одного з єдиним бажанням вижити в цій сраці повній лайна!! А ті ж хто нарешті знайшов собі місце поза садочком нариваються на таку війну з боку томи та оксани, що потім змушені проходити реабілітацію у неврологів та долати напади панічних атак й параної..

Оцените материал:
54321
(Всего 6, Балл 4.5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

26 ответов

 1. як кучно пішли дописи на форумі
  місяць тому дописувача все влащтовувало, а тут почалося, роуами всі все знали, але ніколи ніхто нічого не робив, мазохізмом віддає

   1. тобто раніше всі знали, але всіх влаштовувало, бо це їх не стосувалося?
    то чого зараз розверещалися? ви цього заслужили

   2. Розвалила «садочок», розвалить УРОС
    Потім візьметься розвалювати інші підрозділи, прикриваючи це «оргштатами з метою реформування служби»
    Звичайно, тільки ж Пашковська знає як правильно організовувати роботу, щоб вона приносила бажані грошики їй в карман

 2. Лас Вегасу — красиво тему скидуєш, але справа в тому що тетя тома і біля змія колись й до тебе доберуться, ось тоді й ти все насправді зрозумієш…..

 3. Спілкувався з представниками УРОС, кажуть нормальний адекватний керівник. Так шо попахіває тим, що стаття та коменти написали «обіжені»)))

 4. Не хочеться щоб постраждав Голова.. одна справа коли пашковська стирчала в своєму «садочку» та управляла своїми психологами-хабарниками і зовсім інша, коли ця тупа істеричка почне нашоптувати високому керівництву як йому правити Службою Божою..

 5. А вот это уже прям интересно.. на кого работает тво начальника урос, когда в войну идёт подрыв хорошо слаженного рабочего механизма… кто поставил задачу пашковской проводить ПОДРЫВНУЮ деятельность в середине СБУ.. начать с кадров — умно, доступ ко всем данным сотрудников и их родственников, влияние на назначения и перемещения, выведение в распоряжение неугодных, реорганизация того, что реорганизации не требует…вечер перестает быть томным

 6. ну коли, коли вже наїбне управління?! люди чекають, не підводьте їх у надії! Памятаю наші з тобою теплі часи в моєму кабінеті, де ти зараз. З любов’ю, Боря Б!

  1. Пане полковнику, не хочете знов прийти і розправитись з цією нешановною панночкою, поки вона з нами не розправилася одним махом? УРОС в очікуванні свого вердикту😳 адвокати — в заробітку

 7. Взагалі той садок з психологами непотрібен — зборище дармоїдів і гомосексуалістів.
  Толку ніякого, кількість самогубств зашкалює.
  А переважна кількість чоловіків психологів сплять з хлопцями. Один навіть до майбутнього кандидата на службу поліз, а як померла його дружина зовсім з котушок зійшов.
  Ганьба і сором!

  1. В принципі згоден окрім гоміків?????? з чого це, свічку тримав (чи кандидат твій? Та й Бодік наче норм хлопець, боїться трішки тьотю Тому (тому й тримає вона ого, вільнодумців не любить) але загалом норм, А от що ж ти про зміюку БІЛУ промовчав, гаааа.
   Бєлая зелень кишеню не жме ще? ааще совість втратила.

 8. Атмосферка в тому садку така, шо у того хто і хотів служити і прийшов з горячим серцем туди, то як вийде — вже не захоче ні тої служби, ні взагалі ще колись сюди ступити ногою.

  1. Що казати. Тих кандидатів на службу, які толкові, розумні, товаришують зі своєю головою днем з вогнем не знайти. А потім заліки з фізо, реферати… Одним словом роблять все щоб на службу йшли довбодятли яким просто нема куди влаштуватися.
   Так що десять років нормальных кадрів немає, проте довбодятлів з кожним роком все більше і більше.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ