Человек не терпит насилия!

Російські співвласники «Меридіану» та їх посіпаки

Є таке українське прислів’я – « згадай про гі..но, ось і воно». Так і в житті, згадали про дружбана найбільших колаборантів і зрадників  Херсонщини, як тут же нагадали про себе і його друзі покровителі, того ж сорту.

Про первісне джерело доволі ефективного добрива, пана Ткаченко Андрія, ми вже вам розповідали, але, трохи нагадаємо, хто може підзабув, навіщо ж ту пам’ять всяким сміттям забивати, або взагалі про нього не читав раніше. (Прочитати що було раніше можно і тут https://ord-ua.com/2023/09/17/ukroboronpromivski-metastazi-hersonskih-kolaborantiv/ ).

Всю його біографію нагадувати нашим читача немає сенсу, ну може крім дуже резонансних випадків, як робота в передвиборчому штабі зрадника-колаборанта Сальдо, або колективний лист екоінспекторів, шефом яких був давній друг Ткаченко Устим Мальцев, на ім’я тодішнього прем’єр міністра Яценюка, про вимагання Ткаченком з них хабарів кешем, з наступним побиттям одночасно двох з підписантів цього колективного листа.

Ну, ще можно пригадати, що вищезгаданий друг пана Андрія, Устим Мальцев, був співзасновником з ще одним зрадником-колаборантом Кирилом Стремоусовим, відвертого сепаратистського видання «Таврія-Ньюз», яке страждало по узьмому міру, а на рекламних носіях пана Устима, під час окупації, розповсюджувалися агітаційні матеріали окупантів на Херсонщині.

Звичайно ж, не можемо не пригадати і дружби з Вейштортом, власником російського паспорту, одного з організаторів незаконного референдуму в Криму.

І ось член цієї проросійської клоаки, в якості метастази вилазить, нагадуємо де – на одному з стратегічних і надважливих підприємств в структурі «Укроборонпрому», підприємстві «Меридіан». Хоча не стратегічних і неважливих підприємств у цього концерну зараз не існує апріорі.

Так от, товариш і соратник найголовнішого зрадника Херсонщини, керівника окупаційної адміністрації Херсонської області Сальдо, товариш і соратник російського громадянина, одного з організаторів проведення незаконного референдуму в Криму Вейшторта, товариш і соратник організаторів проросійського видання «Таврія-Ньюз», яке рекламувало окупаційну адміністрацію, Мальцева і Стремоусова, останній, при житті, був заступником голови окупаційної адміністрації Херсонщини стає керівником служби безпеки Укроборонпромівського підприємства «Меридіан» і входить до наглядової ради цього підприємства.

І ось тут виникає логічне запитання, хто його туди прилаштував, і для чого?

А відповідь на це питання дуже проста і на видноті. Починаючи з грудня 2022 року по лютий 23 року, до складу правління товариства «Меридіан» були інтегровані нові члени, серед яких заводять новим членом правління і нашого «героя» Андрюшу Ткаченко.

І ось в серпні 23 року від власника блокуючого пакету акцій підприємства «Меридіан», Вадима Гриба, надходить вимога про проведення засідання наглядової ради товариства, на якому, поки що, не до кінця встановлена група членів наглядової ради, хотіли захопити фактичний контроль над підприємством, та зірвати виконання оборонного замовлення.

Про конфлікт між державним «Укроборонпромом» та приватними інвесторами, сім’єю Грибів, батька та сина, докладно, свого часу, розповідали на сторінках «Української правди» в статті, яку можливо прочитати за цим посиланням https://blogs.pravda.com.ua/authors/kanevskiy/636b4b995dc60/ .

Тут не завадить згадати, що цей співвласник підприємства настійливо і систематично, намагався неодноразово заблокувати роботу підприємства, подаючи скарги в НАБУ, МВС, СБУ, Генеральну прокуратуру України, прокуратуру м. Києва, при чому,  наводячи інформацію в скаргах, яка прі перевірках не знаходила підтверджень, але самі перевірки по цим заявам систематично вносили незручності в роботу підприємства.

А в цей же час самим співвласником Грибом В., блокується затвердження Статутів товариства, положень, що в кінцевому підсумку призвело до блокування обігу цінних паперів підприємства і зриву інвестицій в нього.

І от, у черговій серпневій вимозі про проведення зборів, Вадим Гриб, серед іншого, просив відсторонити голову правління товариства, розкрити повну, поточну та з обмеженим доступом інформацію про продукцію військового призначення, що виготовляється «Меридіаном».

В принципі, як для нормального власника підприємства, наче нічого крамольного в вимогах бути в курсі справ свого підприємства, і нема. Нема, допоки ти не починаєш аналізувати ЗМІ, та трохи очпуївати від того, хто володіє багатьма підприємствами оборонного комплексу. Думаю, як приклад нагадування, не завадить всім витягнути з пам’яті епопею з «Мотор Січчю» і його власником.

А тепер до особи співвласника «Меридіану», пана, а скоріше товариша,         Гриба В.В. і його діяльності — член консультаційної ради з цінних паперів при президентові російської федерації ( назву пишу правильно, нацкомісія мені дозволила), радник та помічник російського олігарха, ексголова всеросійського автомобільного альянсу «AVVA». Син Гриба В.В. має громадянство російської федерації, та збіг туди на початку військового вторгнення в Україну.

Крім того, подейкують про сталі взаємозв’язки з керівниками сепаратистських утворень лднр. А синочок, що збіг до рашки, до вторгнення був помічником ОПЗЖшного депутата, який зараз находиться в розшуку за державну зраду,           Козака Т.Р., відносно якого введені санкції РНБО за антиукраїнську діяльність.

І ось ці, фактично російські співвласники підприємства, за допомогою інтегрованих в наглядову раду Ткаченко А. та інших, намагаються захопити контроль за виробником високотехнологічної продукції військового призначення, та отримати доступ до всієї інформації стосовно цих виробництв, що не викликає сумніву, в іхній роботі по завданню спецслужб російської федерації з метою підриву обороноздатності України.

Може, нарешті, у відповідних служб України, з’являться питання до московських кротів в Укроборонпромівських підприємствах та іхніх посіпак, яких вони інтегрували в наглядову раду «Меридіану», з метою захоплення цього підприємства та зливу секретної інформації.

 

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ