Человек не терпит насилия!

З Банкової на Інститутську – маршрут жлобка з периферії. Дещо про Дмитра Олійника

Володимир Бондаренко: «Вивчаючи справу непрозорого продажу Нацбанком Білоцерківської ТЕЦ за 300 млн грн, наштовхнувся на заступника Пишного по кешу на ім’я Олійник Дмитро Ігорович (1986 р.н., м.Хмельницький)
цей банківський клерк, до 2019 року дослужився до посади директора Департаменту фінансової політики Міністерства фінансів України.
В грудні 2019 року за чесно зароблені півмільйона доларів купує пентхаус в «Тетріс-Холі» в серці Печерська
здавалося б живи і радій, але ні — Олійника задавили жаба, вирішив вичавити з Державної казначейської служби збір на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування з операції купівлі-продажу нерухомого майна у розмірі 103 294,00 грн. (сто три тисячі двісті дев`яносто чотири гривні 00 коп.)
Отримати щось з Державної казначейської служби це ще той гемор. Але не для нашого героя, атже служба підпорядкована Міністерства фінансів, в якому Олійник займав не останню за рівнем посаду. Він пішов у суд на окружній, де в лютому 2021 року отримав потрібне рішення (640/28272/20). Ви скажете — суд на окружній – це всім відомо що, але ж на те і існує апеляція щоб захищати державні гроші. Все так, але у травні 2021 року Олійника призначили генеральним директором директорату з питань економічної політики Офісу Президента. Державні органи чомусь не заплатили судовий сбір (804 грн) і апеляційний суд їм відмовив. І грошики платників податків пішли в потрібну кишеню…
Ви запитаєте ну що таке 103 294,00 грн. (сто три тисячі двісті дев`яносто чотири гривні 00 коп.) для такої не бідної та поважної людини? тим паче що зараз Олійник вже заступник Пишного по обмінкам та рішалову.
«каждая крошка в ладошку» як кажуть наші північні сусіди
Возможно, это изображение 1 человек
Оцените материал:
54321
(Всего 6, Балл 2.17 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

5 ответов

  1. Помої а не стаття. За годину пишеться позовна заява, і суд розглядає без твоєї участі, ДКУ подає апецялцію і не сплачує судовий збір — бо завідомо програшна справа. От якби дослідили чи вернув він судовий збір, було цікаво — бо на практиці його не повертають, незважаючи на судовий наказ.

  2. Національний банк це найгірший роботодавець на ринку праці. Суцільна некомпетентність, порушення законодавства про працю, недолугість та корупція.

  3. Раздали при Гонтаревой здания территориальных управлений, поувольняли сотрудников, чтобы теперь их восстанавливать с нуля, ютиться в арендуемых помещениях! это ли профессионализм, это ли государственное мышление!?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

НОВОСТИ