Человек не терпит насилия!

Мазепа визнав борг за Майницьке родовище і пообіцяв його сплатити

img 4973

Неочікуваний поворот в гучному конфлікті навколо Майницького газового родовища. Власник корпоративних прав на видобуток газу на Майницькому родовищі, ТОВ «Села Енерджі», котрим володіє інвестиційний банкір Ігор Мазепа з партнерами, вперше відкрито визнав наявність заборгованості за родовище і висловив готовність сплатити бонусний платіж.

Про це пише «Обозреватель».

Про це він повідомив у офіційному листі, який направив своїм опонентам, ТОВ «Навігатор комплект». Раніше засновник ТОВ «Навігатор комплект» Олег Токар неодноразово публічно звинувачував Мазепу у рейдерському захопленні Майницького родовища і небажанні розраховуватися за нього.

«ТОВ ‘Села Енерджі’ має намір добросовісно виконувати умови Договору в межах своєї відповідальності, що підтверджується сплатою базової вартості частки в статутному капіталі, і не відмовляється від сплати бонусного платежу, який залежить від наявності обумовлених сторонами покладів газу на родовищі», – йдеться в листі.

650db0addee70 dokument

Мазепа визнав борг за Майницьке родовище і пообіцяв його сплатити

У багатьох своїх інтерв’ю та повідомленнях в соціальних мережах інвестиційний банкір Ігор Мазепа раніше категорично відмовлявся визнавати наявність цієї заборгованості та ініціював звернення до суду з метою скасування положень договору, згідно з якими він повинен був внести бонусний платіж. У суді Мазепа програв першу інстанцію, але нещодавно переміг у другій, найближчим часом ця справа буде розглядатися в касаційному суді.

«Я щиро радий, що Мазепа визнав наявність заборгованості, це вже маленька перемога, але він досі публічно стверджує, що на Майницькому родовищі немає газу. Якщо він стверджує, що газу там немає, то й платити не збирається. На мій погляд, цей лист — ще один технічний, шахрайський хід, який має відволікти увагу і забезпечити йому час. На Майницькому родовищі є великі підтверджені запаси газу. Мазепа щоденно заробляє на його видобутку. Ми готові повернути перший платіж і взяти Майницьке родовище назад, попри те, що за останні два роки там було вчинено багато необоротних технологічних помилок. Ми знаємо, як збільшити видобуток газу на цьому родовищі і готові в це інвестувати. Якби Мазепа вважав себе постраждалою стороною, він би вже отримав гроші назад, але він цього не хоче. Остаточно розраховуватися за родовище він також не бажає. Я вважаю що це жадність і шахрайство, яким повинні дати оцінку правоохоронні органи і суди. Що, сподіваюся, станеться найближчим часом», – так прокоментував цей лист нашому виданню засновник ТОВ «Навігатор комплект» Олег Токар

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

4 ответа

  1. Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об’єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією.

    При чому тут Мазепа?

    1. Похуй на нього, але до чого тут ця стаття? Майнич на заході знаходиться, а у твоїй статті чорним по білому пишуть про виключну економічну власність.

      Виключна (морська) економічна зона — прилеглі до територіальних вод прибережної держави території моря і континентального шельфу, максимальною шириною до 200 морських миль від найближчої точки берегової лінії, в межах яких держава має виключні права на розвідку, добування і керівництво всіма природними ресурсами даного регіону, створення і використання штучних островів, безпечних для довкілля установок і споруд, а також проведення наукових досліджень і зобов’язана охороняти та підтримувати екологічний баланс і порядок у цій зоні.

    2. Дебільно прочитав і пропустив про межі території України. То це виходить взагалі комуняцькі приколи за логікою яких навіть дачна ділянка це вже «общеє калектівнає» майно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ