Человек не терпит насилия!

Міністр оборони Умеров звільнив усіх заступників від Резнікова. Що це означає?

Ганна Маляр відповідала за усю інформаційну політику Міноборони. Маляр брала участь у кампанії дезінформації українського суспільства перед вторгненням, коли команда Резнікова затято заперечувала можливість російського нападу. Маляр причетна також до трагедії, якій потрібно надати правову оцінку. 25 лютого, на другий день війни внаслідок цього посту Маляр: https://www.facebook.com/ganna.maliar/posts/2096776003814764
на Оболоні були розстріляні українські військовослужбовці, це був вогонь по своїх. Досі нема ніяких розслідувань цієї трагедії, пост про яку досі спокійно висить на сторінці заступника міністра оборони. За це треба судити.
Маляр вела боротьбу з комунікаційним підрозділом Генштабу, вимагала знімати з посад військових, які не погоджувались з її рішеннями. Маляр в кінці кінців повністю забрала у військових собі право повідомляти про оперативну обстановку. Саме Маляр відповідала за максимальне блокування роботи журналістів, забороняла журналістам знімати звільнення українських міст поки туди першим не приїде президент, позбавляла акредитацій — тому світ не побачив кадри як зустрічали люди визволителів у Ізюмі, Балаклії, Херсоні, багатьох селах. Маляр працювала виключно на забаганки голови офісу президента Єрмака.
Заступник Резнікова Деніс Шарапов був сірим кардиналом Міноборони, довіреною особою та бізнес-партнером голови офісу президента Андрія Єрмака, і він був одним з учасників корупційних схем, розкрадання коштів міністерства оборони в інтересах фірм, близьких до керівництва Слуг народу. Наприклад, посередницька фірма Суги народу Касая без тендера отримала від Міноборони контракт на постачання турецьких курток на 54 мільйони доларів.
З усіх заступників самостійні погляди та гідну репутаційну історію мав тільки відносно нещодавно призначений Віталій Дейнега, в принципі, це єдиний заступник, звільнення якого справді жаль.
Наявність Шарапова та Маляр зробили б Умерова зіц-міністром, який насправді ні на що не впливав, бо Єрмак давав би вказівки через голову міністра. Тепер Умеров має шанс хоча б взяти відповідальність на себе і на щось реально впливати.
Не знаю, чи дозволить тепер Єрмак Умерову якусь самостійність у фінансових та інформаційних питаннях, подивимось на нові призначення.
Тепер варто написати проблеми та завдання, які провалив Резніков, щоб не повторювати його помилок. Є слабка надія, що Умеров щось зможе покращити, і раз є найменші шанси, то треба їх використати.
Оцените материал:
54321
(Всего 7, Балл 4.29 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

3 ответа

  1. Впевнений багато хто не оцінить оцю оду дейнегі!!! Адже саме він множив на нуль деякі вкрай важливі підрозділи та проекти міноборони за для того щоб завети власні фірми підрядники!!!

  2. Дебил, опустил Ермака )))) ха ха ха
    Твой умерОФФ такая же команда, как и было раньше) Пусть хоть слово против скажет против команды, внатуре выключат бунтаря. Маляр все правильно делала, так и надо продолжать. Нехрен таким как типа полужурналист бутузов ходить первым по трагичным местам. Умойся и больше ни когда не пиши.

  3. езраель продовжує будувати лгбт в Україні недарма найпідарна країна у світі зєля арестович авакян умєров лєвіляшко єблукович а скількі «рядових»? українці бережить дітей від пєдофілів та підорасів лесбі наріків а краще знищуйте погань третя світова почалась в Україні її продовження у Палестині і «напад»хамаса є операція мосада вже 100 000 тисяч жидви поперли та нищать всіх палестинців потім Іран а потім буде «великий езраель» ворог той самий- сіоністи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ