Человек не терпит насилия!

Укроборонпромівські метастази Херсонських колаборантів

 

Думаю нашим читачам буде зайве нагадувати, які цікаві події нам розповідали херсонські журналісти Риженко та Нікітєнко про херсонців — колаборанта Сальдо, людину з російським паспортом Вейшторта та його компашку, любителів спільних катаній Піддубного, Белоброва та Ткаченко. І, якщо, про перших перелічених не обділяли увагою та статтями, то про останнього якось забули. Як то кажуть пахоми, «с глаз долой, із сєрдца  вон».

Тому про пана Андрія Ткаченко не дуже то і згадували, як він щез з херсонського ареалу, крім випадку, коли Риженко виклав фотографії спільних покатушок цієї компашки, ну без Сальдо ж звичайно, він би до цих покатушок точно живим просто фізично б не дістався.

Але повернемося до нашого обділеного увагою «героя», і присвятимо йому першу частину нашої багатотомної роботи по висвітленню тарганів, що поховалися по кутках.

Думаю всю його біографію нагадувати нашим читача немає сенсу, ну може крім дуже резонансних випадків, як робота в передвиборчому штабі зрадника-колаборанта Сальдо, або колективний лист екоінспекторів, шефом яких був давній друг Ткаченко Устим Мальцев, на ім’я тодішнього прем’єр міністра Яценюка, про вимагання Ткаченком з них хабарів кешем, з наступним побиттям одночасно двох з підписантів цього колективного листа.

Ну, ще можно пригадати, що вищезгаданий друг пана Андрія, Устим Мальцев, був співзасновником з ще одним зрадником-колаборантом Кирилом Стремоусовим, відвертого сепаратистського видання «Таврія-Ньюз», яке страждало по узьмому міру, а на рекламних носіях пана Устима, під час окупації, розповсюджувалися агітаційні матеріали окупантів на Херсонщині.

Звичайно ж не можно не пригадати і дружби з Вейштортом, власником російського паспорту, одного з організаторів незаконного референдуму в Криму.

І ось член цієї проросійської клоаки, в якості метастази вилазить ви не повірите де – на стратегічному і надважливому підприємстві в структурі «Укроборонпрому», яке єдине, з усього концерну, виробляє безпілотники, підприємстві «Меридіан».

Ще раз, вдруг у кого пам’ять рибок гупі, і він забув, що прочитав 5 секунд тому.

Товариш і соратник найголовнішого зрадника Херсонщини, керівника окупаційної адміністрації Херсонської області Сальдо, товариш і соратник російського громадянина, одного з організаторів проведення незаконного референдуму в Криму Вейшторта, товариш і соратник організаторів проросійського видання «Таврія-Ньюз», яке рекламувало окупаційну адміністрацію, Мальцева і Стремоусова, останній, при житті, був заступником голови окупаційної адміністрації Херсонщини.

Товариш і соратник, всіх цих вище перелічених осіб, призначається відповідальним за безпекові питання стратегічного підприємства «Меридіан», який входить до складу «Укроборонпрому», і єдине підприємство в його складі, яке випускає безпілотники.

Ауу, служба безпеки Укроборонпрому, ауу. Панам зі служби безпеки концерну не завадить також перевірити ще одне логічне запитання, яке виникає при ознайомленні з біографією Ткаченко – а як він, працюючи в органах МВС Херсонської області, одночасно працював в приватній ТОВці? Вже тільки це, кричуще порушення законодавства України. Да тільки за це, він вже не міг був прийнятий на державне підприємство.

І це ще не кажучи про те, то жодного доброго слова від його колег по МВС днем з вогнем не розшукаєш. Хоча ні, брешу. Було пара добрих слів, які почули про пана Андрія – «бувший колега». Це єдине словосполучення, яке його позитивно характеризувало, серед «довготривалих особистих конфліктів», «характеризується негативно», «відсутність командної роботи», «привласнення спільних досягнень», «підступність», «нехтування людською гідністю» і так далі, цілий букет нахвалянь коллегами.

Очевидна річ, що перебування людини, тісно пов’язаної з таким клубком провідних колаборантів Херсонщини, та такою гамою особистих якостей, створює реально можливі ризики та загрози для певних оборонних проектів та процесів, оскільки Ткаченко має доступ до документів, особових справ, інформації про осіб, які опікуються виробничими питаннями, планів підприємства, та купи іншої інформації стратегічного характеру.

Ще більш очевидна річ, що на таких підприємствах не можуть працювати настільки неблагонадійні люди, і висновки стосовно цієї ситуації будуть зроблені.

Для осіб, які люблять більш сухі факти та цифри, надаємо посилання на інформаційний лист, де викладена вся зібрана та систематизована інформація з відкритих джерел – https://dropmefiles.com.ua/ua/v5kTh86S2Q

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ