Человек не терпит насилия!

Голова ДСР Рубель Андрій Миколайович повідомив про дюжину небезпечних посібників ворога з Нової Каховки

snimok jekrana 2023 09 17 100528Українські правоохоронні органи оголосили підозру 12 призначеним РФ \»чиновникам\» і \»поліцейським\» із Нової Каховки на лівому березі Херсонської області.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив глава Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції Рубель Андрій Миколайович.

В Україні оголошено про підозру 12 призначеним РФ \»чиновникам\» і \»поліцейським\» із Нової Каховки — Голова ДСР України Андрій Рубель

Водночас редакція дізналася імена підозрюваних зі своїх джерел у правоохоронних органах.

Серед них є і Кирило Стремоусов, про загибель у ДТП якого росіяни заявили в листопаді минулого року (у Сімферополі йому готуються поставити пам\’ятник). Однак в Україні його смерть не підтверджена, а тому йому пред\’явлено заочно підозру.

Інші підозрювані:

1. Леонтьєв Володимир Павлович, уродженець Ростовської області РФ, призначений РФ на посаду \»голови цивільно-військової адміністрації\» Нової Каховки.

2. Єфименко Віталій Вікторович, народився в Новій Каховці, відомий на прізвисько \»Юхим\», призначений \»заступником голови цивільно-військової адміністрації\» міста.

3. Казарян (Лядська) Наталія Михайлівна. Призначена росіянами \»керівником Центру гуманітарної допомоги\». Займалася контролем поставок російської гуманітарної допомоги.

4. Конек Віктор Володимирович. Призначений \»начальником поліції\» Нової Каховки.

5. Томко Сергій Олександрович. Призначений \»заступником начальника поліції\».

6. Кузаков Єгор Валентинович. Призначений \»поліцейським\» місцевого відділу поліції.

7. Федчишин Степан Михайлович. Відповідав за \»затриманих\», які утримувалися в камерах \»Новокаховського відділу поліції\».

8. Сільченко Володимир Олексійович. \»Поліцейський\».

9. Насєдкін Микола Костянтинович. Призначений \»начальником ІТТ\».

10. Мармій (Чорноока) Наталія Сергіївна. Призначена \»начальником кадрового забезпечення Новакахівського міського відділу поліції\».

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ