Человек не терпит насилия!

У Податковій все стабільно

Рачинський Руслан Михайлович – виконувач обов’язків начальника Головного управління Державної Податкової Служби у Запорізькій області. Після призначення на посаду продовжив здійснювати податкові махінації з метою особистого збагачення. Використовуючи свої зв’язки, він поставив на реалізацію нові проекти щодо отримання неправомірної вигоди за послуги розблокування податкових накладних в електронному реєстрі. Спільно зі своїм заступником – Дециком Аллою Миколаївною він також зміг налагодити процеси фальсифікації результатів податкових перевірок фізичних та юридичних осіб, а також отримання відкатів за відшкодування ПДВ.

Рачинський має намір далі продовжувати грести гроші лопатою

та прикривати своїх «гаманців» від податкових зобов’язань. За інформацією його близьких кіл повідомляється, що Руслан Михайлович ласий на гроші людина, має лімітовану колекцію дорогого годинника. Свої «зароблені» кошти вважає за краще зберігати готівкою і не світити великі суми на електронних рахунках місцевих банків, має кілька офшорних рахунків, оформлених на «ліваків». Рачинський відчув владу, контроль над ще більшою кількістю напрямків діяльності, де можна заробити та активно намагається в цьому досягти успіху.

Одне питання залишається досі актуальним – коли, нарешті, корупція викоріниться з території Запоріжжя? Начальники відомств, їхні заступники, співробітники, які постійно змінюються з часом, приходять тільки з ще більшим апетитом, і цей конвеєр досить важко, практично неможливо зупинити, оскільки вся верхівка влади так само корупціонери тільки в багаторазово більших розмірах.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ