Человек не терпит насилия!

Закарпатська «мутниця»

В продовження до поста про бурштин на МП Ужгород хочу добавити наступне: зашквари на Закарпатській митниці почалися коли затвердили керівництво митниці на постійні посади та 01.07.2023 у них закінчилися випробувальні терміни згідно контрактів, до цих фактів позиція керівництва була, як то кажуть «образцово показательна» 

Тобто нач. митниці Семирга, його зами Козюберда та Могильний вже працюють на Закарпатській митниці без приставки в.о.! Такий же карт бланш отримав і нач МП Тиса Василів Володимир, він залишив Київський МП Ліски і тепер на Тисі нач.поста без приставки в.о. 

І саме з липня «почалося»… 

Добро крім МП Ужгорода на бурштин та сигарети на виїзд отримали і вибрані зміни на МП Тиса, а саме вмо6 та вмо8. 

ВМО8 — нач відділу Шутко А. він же всім відомий кум Микити (губернатора) ключові особи Рацин (зелений коридор), якщо є зацікавленість та можливість то можете дати запит на кількість оформлень «тразиток» на Угорській стороні на відомі бренди гаджетів та одягу. Також ця парочка вже давніше прославилася гучним резонансом затримання повних бусів із одягом на перевалі Ужок орієнтовно рік тому, витягнув із цієї ситуації Микита, ніхто не постраждав хоча резонанс був. Інша ключова особа Жидик А. (червоний коридор) тут багато писати не потрібно, любий хто має доступ може глянути в базі «інспектор» яка саме в цій зміні на червоному коридорі оформляється кількість рейсових автобусів та бусів з Італії. Монополія получається саме в демпінгуванні Жидиком А. «платежів». Зміна елітна завдяки Шутку та його криші, тому він не стидаючись може собі дозволити їздити на роботу на новій audi e-tron, Микита в обіду не дасть 

Інша елітна зміна це — ВМО6, нач.відділу Іжевський В., але в порівнянні ВМО8 де всі заслуги організації на нач.відділу Шуткові А, Іжевський тут більше фунт ніж організатор. Реальний сірий кардинал зміни це Грузін І. (зелений коридор) працює в парі із контрабандистом «чорним» — Вороною М., який був звільнений по наснкційним спискам через близькість до Пересоляка В., але поновився на посаді, а нач.митниці даний факт одіозності Ворони М. чомусь не помітив та дозволяє йому працювати на самому прибутковому пункті пропуску. Так от ця парочка Грузін + Ворона = безвідмовність у любому товарі. Працюють безстрашно з документами та без. Можна спокійно перевірити цю інформацію, так як угорці передають в Україну дані про погашений товар, а в Україні ці автомобілі з висвітленими ризиками оформляються як пусті ))) база все бачить. 

Покриває на посту всі ці оборудки Василів В. в тісній співпраці із Марущаком О. (нач. прикордонників) — відомий тим що тримається на посаді навіть після падіння на угорській стороні фур із сигаретами, за які полетіли з посад від нач.митниці до інспектора, а вот Марущак О. і далі керує прикордонниками на Тисі, можливо саме тому в нього «кличка» — Рембо, бо не вбиваємий )))) 

За те що МП Тиса запрацювала чітко та під контролем у винагороду нач.митниці Семирга пролобіював затвердження на постійно Василіва В. начальником поста Тиса.

Ужгород та Тиса які вже заплямовані, це не кульмінація, продовження чекаємо на МП Дяково, де в планах у нач.митниці Семирги поміняти всіх старших змін на «своїх», а до цього моменту аби не було несанкціонованоі роботи мимо Семирги він лобірує перевірки Київськими групами роботу МП Дяково. Думаю з дня на день  побачимо список нових Дяківських керівників, а перевіряючі вернуться в Київ 

Оцените материал:
54321
(Всего 2, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

2 ответа

  1. Ой Марущак)
    Хулі з ним говорити? Да він неубиваємий, да в нього дохуя моментів було, і далі тримається
    А що з ним покривати ??? Воно ж тупе, як кусок гівна.
    Його найобують всі, кому не лінь.
    І ті ж митники і його ж прикордонники. Дають пару копійок, а насправді покривати з ним ніхто нічого не буде, він не розуміється в цьому. Все що може то це пиздіти які підари митники і як він всіх переведе по одному дзвінку 😂

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ