Человек не терпит насилия!

Відміна 30 к і додаткових виплат

Вітаю друзі, однодумці 🇺🇦🤝ЗСУ,СБУ,СЗРУ, ДПСУ,МВС.
У всіх нас є спільна мета -ми всі давали присягу на вірність Баитківщині  і ми всі з нетерпінням бажаємо скорішої перемоги на д світовим ворогом і разом робимо все можливе для реалізації цього задуму.

Останнім часом наше всім дороге керівництво держави вирішило позбавити нас виплат, вже з червня місяця цього року тисячі військових офіцерів не отримують додаткові виплати і як ті що на передку і ті які сидять в центрі (і виконують завдання не менш важливі для забезпечення передка всім необхідним для наближення до перемоги). Але будують дороги, бруківку, стадіони та іншу непотрібну на даний час структуру.
З відміною додаткових виплат для військових керівництво держави робить всі можливі умови для підриву роботи і мотивації всіх спецслужб — разом з цим гальмує наближення нас всіх до перемоги та дає плацдарм для діяльності ворожих спецслужб .

Питання — всі будь мовчати і кивати гривою? Топи не бояться наслідків?
Не знаю що добавити, але наболіло…
Верніть хлопцям виплати і не користуйтесь тим, що велика кількість хлопців є закритими і не можуть публічно це афішувати.
Під час війни різати гроші військовим…

«Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди» 

Оцените материал:
54321
(Всего 18, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

174 ответа

 1. Та буде все, чекайте, скоро все отримаєте і зрада пропаде.
  Всі папери по всім службам вже готові, чекають команду.

 2. Додаткова винагорода під час дії воєнного стану
  1. Військовослужбовцям, які беруть безпосередню участь у бойових діях або здійсненні заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, перебуваючи безпосередньо в районах їх здійснення, на тимчасово окупованій Російською Федерацією території України, на території між позиціями сил оборони та позиціями військ держави-агресора, щомісяця виплачується додаткова винагорода у розмірі 100000 гривень в розрахунку на місяць пропорційно часу участі у таких діях та заходах.

  2. Додаткова винагорода у розмірі 30000 гривень в розрахунку на місяць виплачується військовослужбовцям, які здійснюють бойові (спеціальні) завдання у період здійснення заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, пропорційно часу виконання таких завдань.

  До бойових (спеціальних) завдань, зазначених в абзаці першому цього пункту, належать:

  протидія розвідувально-підривній діяльності спеціальних служб іноземних держав проти України військовослужбовцями у складі тимчасових оперативних груп, а також оперативно-стратегічних угруповань військ;

  організація, здійснення оперативно-службової діяльності щодо забезпечення державної безпеки, в тому числі захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності, науково-технічного і оборонного потенціалу України, законних інтересів держави та прав громадян від розвідувально-підривної діяльності іноземних спеціальних служб, посягань з боку окремих організацій, груп та осіб військовослужбовцями регіональних органів СБУ та підрозділів Центрального управління СБУ (далі — ЦУ СБУ) за рішенням Голови СБУ, що дислокуються в областях, окремі населені пункти яких віднесені за рішеннями Головнокомандувача Збройних Сил України до районів ведення воєнних (бойових) дій (крім завдань, що виконуються військовослужбовцями, передислокованими або відрядженими до інших областей України, на період такої передислокації чи відрядження).

  Додаткова винагорода у розмірі 30000 гривень в розрахунку на місяць пропорційно часу виконання завдань, визначених в абзацах третьому та четвертому цього пункту, виплачується, у тому числі, військовослужбовцям інших регіональних органів СБУ та підрозділів ЦУ СБУ, які відряджені до областей, окремі населені пункти яких віднесені за рішеннями Головнокомандувача Збройних Сил України до районів ведення воєнних (бойових) дій.

  3. Військовослужбовцям, які обіймають посади керівного та інструкторсько-викладацького складу у навчальних військових частинах (навчальних центрах, навчальних підрозділах), щомісяця виплачується додаткова винагорода у розмірі від 15000 до 30000 гривень з урахуванням їх рівня підготовки (кваліфікації) пропорційно часу здійснення підготовки та навчання персоналу в розрахунку на місяць відповідно до переліку посад керівного та інструкторсько-викладацького складу в навчальних військових частинах (навчальних центрах, навчальних підрозділах), затвердженого Головою СБУ.

  Виплата додаткової винагороди військовослужбовцям за конкретними посадами, зазначеними в абзаці першому цього пункту, виплачується у розмірах, затверджених Кабінетом Міністрів України.

  1. Читаючи цю хуйню — виходить, що війна тільки на сході, а в центрі сбу і інші структури нічого не роблять.
   Який тоді в пізду у нас військовий стан?
   Яка нахуй у нас війна ?
   Все як і було з 2014 виходить.

   Та пішло воно все в пізду

 3. Спалить би ту йобану верховну раду з тими йобаними крадіями рахітами — а ми ще служим їм 🤣чи вони нам?

  Кончена країна

   1. Чув, що контурі нарахують не 29950, а у вигляді премії від 15 до 25К. Але не всім, а лише оперсксладу.
    ДПСУ вже виплатили, але в ДПСУ накази на охорону кордону прирівнюються до БР.
    З СЗРУ нічого не зрозуміло. Скоріше за все хлопці пролітають з додатковими виплатами.

 4. Так шо залупа всім 🤣 коли ви всі на пенсію підете і нових дегенератів наберуть які будуть вірити в покращення

    1. не подобається іпсошнику, що путлер подохне, а москалів повішають
     бздошно

 5. Присягу давали не батьківщині, а народу України, бо скоро батьківщина може залишатися без народу поки ви тут службу служите

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ