Человек не терпит насилия!

Сухочов генерал. За що?

Президент присвоїв директору ДБР Олексію Сухачову спецзвання генерал-майора.
Не буду апелювати до Гаранта Конституції, його обрано в законний спосіб і зараз це Верховний головнокомандувач. Війна. Йому немає часу розбиратись у деталях, особливо коли один із профільних заступників Єрмака готує подання на присвоєння спецзвання.
Та й щодо Сухачова, знаєте, немає нічого особистого. Колишній прокурорський, що не зміг пройти при нас атестацію, бо не склав тест на загальне знання законодавства. Потім Олег Татаров «пристроїв» Сухачова в ДБР. Зрежисували конкурс, де було аж 7 кандидатів. За 1.5 місяці до фіналу того відбору я вказав, що переможе саме Сухачов. Текст опубліковано на «Дзеркалі тижня», можна верифікувати.
А зараз – ще й звання генерала. Ні для кого не секрет, що спілкуюсь з надто широким колом правоохоронців і прокурорів. Всіх рівнів. Різне обговорюємо. І взаємодію між ними, і проблеми, і подальший розвиток.
Проте коли я бачу, що генерала дають людині, що на початку війни «спетляла» в сторону Міста Лева на Land Cruiser 200, який придбали для ДБРівського спецназу, то постає питання – за що ж воюють наші пацани і дівчата? Нахіба це все?
P. S. Якщо що, я за 1.5 роки зі столиці виїхав 3 рази. Двічі в Білу Церкву (травень 2022, липень 2023) і один раз до Вашингтону літав.
Оцените материал:
54321
(Всего 12, Балл 4.17 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

8 ответов

  1. Известно за что — нашёл нужную сумму, проплатил и уже генерал. В Украине генерал — это не звание, а своеобразная каста со своими особенностями и расценками, поэтому чтобы туда попасть, надо платить.

  2. з яких пір генерал-майор це спецзвання. у кишенькових спецзвань ментів і пр є продовження. майор поліції, юстиції, і пр полюції з цивільним захистом навпіл. то що йому присвоїли. невже військове?

  3. Йде війна а жидопідар зєля і ко хочуть узаконити порно -підарам
    підарасово хіба ці пики думають за українських дітей? звільнити Україну від цих потвор і взагалі на кордоні питати іноземців за їх уподобання як збрехав то 10 років Україна мусить бути вільна від цього лайна

  4. Леміноф: » Ні для кого не секрет, що спілкуюсь з надто широким колом правоохоронців і прокурорів. Всіх рівнів. Різне обговорюємо. Особливо, що всі вони вважають мене довбйобом. Навіть Веталік Шо Бунін. Але це не заважає мені ходити і щось умнічати на теми, в яких я ніхера не розумію. Бо ви заслуговуєте на нас- ублюдків-, шановні українці»

  5. Генералитет это та же каста, как судьи — какие бы не были косяки, своих принято прикрывать. Но изменилось многое, война заставляет меняться. Наши умнее и прогрессивнее врага. Могу говорить о медицине — первая в истории Украины женщина, которая командует родом войск, а также первая женщина в звании бригадного генерала, она на своей месте изменила многое в этой сфере, многим разрушив стереотип.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

НОВОСТИ