Человек не терпит насилия!

ДОВЕДЕННЯ ДО САМОГУБСТВА поковника УСЗ СБУ Бакаєва Д.С.

25.08.2023 у службовому кабінеті УСЗ СБУ зупинив своє життя полковник Бакаєв Дмитро Сергійович, заступник начальника 1 Служби. Причину такого вчинку Дмитро виклав у власноручно написаному рапорті на Голову СБУ де назвав прізвища перших двох осіб Управління. Фотокопія рапорту розійшлася по особистим повідомленням вже тисячам людей, почерк у Бакаєва не сплутаєш, він був особливий. Зараз активно розганяються ганебні чутки, що Бакаєв Д. зробив це через зняття 30 тис   та наявність кредиту. НІКОЛИ він не вчинив би таке через якісь грьобані 30 тис.! Це був розумний фахівець, мав дві вищі освіти, розсудливий, адекватний. Не секрет також, що морально-психологічний клімат в Управлінні, як назвав його Дмитро у своєму рапорті, концтабір. Стиль керування в УСЗ — постійне публічне приниження людей з криком, матом, чисельними доганами, самодурством, часто без потреби, залученням усього особового складу до роботи в позанормовий час, виділенням особливо наближених. Війна цьому стала лише гарною відмазкою. Траплялися смерті в підрозділі на робочому місці від серцевого нападу. Кожний співробітник є свідком цих фактів! З такими умовами служби нам і ворога не потрібно — просто створюй нестерпні умови для колективу і його ефективність дорівнюватиме 0. Зараз проходитиме розслідування цієї трагедії і ми маємо пам’ятати, що присягали українському народові, а не невігласам керівникам, які вважають себе царками. Смерть Бакаєва, його рапорт — спроба привернути увагу до цієї ситуації, він загинув за кожного співробітника УСЗ, щоб ви припинили бути забитими терпілами. Не дайте недолугим самодурам- керівникам та їх особливо наближеним, що кинуться їх відмазувати,  перекрутити ситуацію, як їм вигідно, зганьбити честь офіцера Бакаєва. Напишіть в показах те, свідками чого ви неодноразово були! ПерестУпите через Дімку зараз — завтра можете опинитися на його місці ви! Не підкачайте, офіцери!

Оцените материал:
54321
(Всего 62, Балл 4.79 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

115 ответов

 1. Якщо зараз пишуть, говорять відверто брехливі речі, то уявляю щоби тоді говорили. І вже досить покійному офіцеру надавати поради, що і як потрібно було зробити. Він все нам показав і вже зробив.

 2. Слухайте, наскільки мені стало відомо, Дмитро доган не отримував, ще й декілька місяців тому назад підняли по посаді якщо не помиляюсь , то з начальника відділу до заступника начальника служби. Мабудь були конфлікти з керівництвом, не без того. Тому не зрозуміло все це, Краще б пішов морду набив чим стрилятися.

 3. Кто назначил тот и *бал каждый день. Там ведь стиль такой, что бы не дай бог не подумали, что он кого -то выделяет. Показательно издевается.

 4. То не треба було погоджуватися, якщо знав. Сидів би собі на нижчій посаді. Точно проблеми з бошкою були.

 5. А никто не знает кого и когда Пучков выберет себе обьектом для *бания мозга. Вообще он давно уже должен быть пациентом для психиатров.

 6. Сьонодні був тяжкий день…. Ми прощалися з нашим товаришем, мали можливість подивитися один одному в очі, поділитися думками щодо трагедії, яка сталася. Епітети, яким були удостоєні Пучков з Юрченком не пройшли б цензури. Зрозуміло, що цим особам не було місця серед нас на похороні, але цікаво як вони збираються керувати підрозділом у якому їх усі зневажають?! Чи начальник Управлінея й надалі продовжуватиме веселитися наче нічого не сталося? То знайте, ви своїми веселощами відверто вкотре плюєте колективу в обличчя. Це взагалі люди?! Офіцери?! Чи мають вони почуття хоча б власної гідності?

 7. Слухайте, людину не повернеш. Я думаю керівникам зараз і так не солодко. Як і в усіх підрозділах, є люди які люблять і не люблять своїх керівників, поважають і не поважають. А якщо так вам особисто погано, то переходьте до іншого підрозділу про які вище згадували. Пофарбуєте стіни в підрозділі у свій вихідний день і потім порівняєте

  1. От ти і написав, а ми все думали, коли вже ти вистребнеш, бо задовбався ремонти робити у підрозділі

  2. О, то ви усі там терпили? Вже вам тих покидьків шкода? Стокгольмський синдром? ! Чому тоді дивуватися, що об вас керівники ноги витирають і доводять до самогубства. Дивно, що ви лише там стіни фарбуєте, а завтра вас заставлять їм ноги мити й ту воду пити. Фарбуйте й далі, стріляйтеся, мовчіть в ганчірочку! Ви дрстойні усього того!

   1. Декотрих і заставляти не треба, вони вже в черзі стоять пити ту воду. А дехто роками п’є і своєю слиною геморой їм лікує, щоб від сидіння у їх «благодєтєлєй» не розвивався

   1. Це прекрасго, я вважаю. Нехай би ще й стелі побілили. Скоро осінь, вже є графік чергувань чистити керівникові черевики?

 8. Співчуття родині. Таке керівництво в якого на робочому місці стаються такі інциденти, звільняють по статті. Це смерть з прямим доказом що потерпілого трупа довели до самогубства. Що передбаченого кримінальним кодексом України. При прямих доказах як у даному випадку записка-рапорт яка написана потерпілим трупом притягає до кримінальної відповідальності крирівництво даної структури. Доведення громадянина а тим паче працівника до самогубства прирівнюється до вмисного вбивства. Це важка стаття і якщо це правда то має мати саме цей статус справа по якій провадиться слідство. Тіі працівники які вказані в рапорті мають бути відстороненні від обов’язків їм має бути висунута підозра доведення співпрацівника до самогубства. Це дуже важливо знайти правду, щоб таких подій більше ніколи не відбувалось. В якому станні находився останній час потерпілий , можуть знати тільки рідні. Маю надію що ця справа буде доведенна до законного закінчення і всі хто причепних відповість по закону. Родині Співчуття. Писала длятих хто може читатиме і находиться в подібній ситуації є багато інших рішень якими мож на поставити керівництво на місце, якщо керівництво забуло як працюється з колективом і які обов’язокі керівника.

 9. Бардак в цій клоаці був, є і буде. Кантору вилікувати не можливо. Лише перезаснування (не плутати з перезавнтаженням). Приклад з Президентом показав: гоніть «професіоналів» в шию, поки не розвалили всю державу остаточно.

  1. Якщо ви тримаєте офіцера на ЗП, 70% якої складають «надбавки» котрі легко може зняти начальник, то ви ніколи не будете мати в службі офіцерів, а лише підлабузників. тєрпіл, людей з деформованою честю і психікою. А у порядних офіцерів інколи нерви не витримують. Але в таких випадках треба починати з начальника. Дав у штангу покійний.

   1. Чому не звільнився зі служби? В іншому житті місця собі не бачив, або хворий був на голову. Міг би ріясити почати, його ю звільнили. Дурний який.

 10. 100 відсоткі. Згоден і про перезаснування (давно пора) і про преміювання, але тут не тільки про підлеглих а й про керівників середньої ланки яких теж на преміях тимають.

 11. А чи були якісь вказівки щодо недопущення подібного в майбутньому?

  Бо деякі керівники принципово продовжують вести свій особливий стиль керування: приниження, крики, мати, утримання щодо переведення, самодурство ітп

 12. Людини вже немає, дуже дуже шкода. Чоловік був сильним духом, вмів досягати цілі, професіонал. Знав, що робить великий гріх проти Бога, але всеоднак самовільно залишив цей світ.. Дуже шкода

 13. А де поділася та істота, що про міфічні кредити померлого навалювала? Отримала нарешті своє модифіковане бабло й вдячно завалила писок? Як мало людині треба для щастя- не зупиняйся, будь креативним, додай нових фарб у вираз «насосала».

 14. Треба згадати історію від початку. Загоруйко із Сабадиром приперли Демьяненко. Знаєте за що перших двох потурили? Потім, коли піднявся Демьяненко припер придурка Пучкова, два куми. А Пучков ледве пройшов психолога і по ньому видно що цього психа не можна було взагалі на службу брати. Наскільки мені відомо Пучков розлучився з дружиною, теж не добрый знак.

 15. Сам небіжчик тойо зробив? Тю. Якась баби бігають, голосять що сам— беріть всі приклад, тих бабів ані на хвильку не відпускає служба божа.
  Що це, де це, хто це.
  .

  1. А що вбивство?
   Чи необережне поводження зі зброєю?
   Чи не він написав той рапорт?
   Які аргументи?

 16. ОбоЗраТель, знов ти? Йди назад, до Сивочолого- сьогодні безкоштовно не гріють, сьогодні бухають.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ