Человек не терпит насилия!

Охрінівший Давітян

«Сьогодні серед білого дня в центрі Запоріжжя озброєні бойовики ОЗГ «Тайсон» напали на воїнів штурмової бригади «Азов».
Нападники, підручні бандюки «Тайсона» перші відкрили вогонь і поранили бійця «Азова»…
«Азовці» дали гідну відсіч і троє биків 300 поїхали до лікарні…
Для довідки ОЗГ «Тайсона» налічує до 200 бойовиків і є бойовим крилом смотрящого за Запоріжжям від ОП Веміра Давітяна який є особистим другом Давида Арахамії.
Суворов Ілля Геннадійович («ТАЙСОН») 19.11.1974 року народження, є лідером ОЗГ, до складу якої входять велика кількість радикально налаштованих людей.
З 2007 року по 2017 знаходився у розшуку за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 257 КК України.
Внесений до сайту «Миротворець» (https://myrotvorets.center/crim…/suvorov-ilya-gennadevich/).
Контролює близько 60 озброєних осіб спортивної зовнішності, які використовуються для виконання силових завдань (нанесення тілесних ушкоджень, захоплення або захист об’єктів нерухомого майна, пошкодження майна, замовні вбивства тощо).
На період літа вказані вище особи працюють в пляжно-розважальному комплексі «Pool&Beach» (м. Запоріжжя, Прибережна магістраль, 60-Б).
Також відомо, що під контролем ФСБ рф, дружина та донька Суворова І.Г. проживають на території тимчасово окупованої АР Крим.
Давітян Вемір Суренович, є партнером Суворова І.Г., забезпечує захист останньому від правоохоронних органів через свої зв’язки із Управлінням стратегічних розслідувань та народними депутатами.
У 2017 році Давітян В.С. допоміг Суворову І.Г. уникнути кримінальної відповідальності та вирішив питання із його розшуком.
Давітян В.С. за показами потерпілого є замовником вбивства бізнесмена Олега Кузьменко. Суворов І.Г. в свою чергу зобов’язався реалізувати замовлення. Досудове розслідування у даному кримінальному провадженні (12022082230000418 за ч. 2 ст. 15, п. 1 ч. 2 ст. 115, ч. 1 ст. 263 КК України) здійснюється Головним управління м Національної поліції в Запорізькій області. На сьогоднішній день безпосереднім виконавцям, які є підконтрольними людьми Суворова І.Г. повідомлено про підозру та обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.
Саідов Мурад Саламбекович, наглядач за тимчасово окупованим м. Мелітополем. Після окупації м. Мелітополь Суворор І.Г. та Саідов М.С. підтримують стосунки, мають тісні зв’язки.
З 90-років Суворор І.Г. та Саідов М.С. разом займались спільною злочинною діяльністю пов’язаною звалищами на території Запоріжжя.
У 2018 році Суворор І.Г. та Саідов М.С. здійснили замах на вбивство бізнесмена Ігоря Дейнегу, шляхом обстрілу із автомата автомобіль Ігоря Дейнеги. В результаті потерпілий отримав тяжкі тілесні ушкодження, однак від написання заяви до правоохоронних органів відмовився.»
Оцените материал:
54321
(Всего 3, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

3 ответа

  1. Такі продажні українці,в себе дома їх бють звірі які спустились з гір та читати не вміють по сьогоднішній день!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Владислав Суворов – глава ДМСУ? Калетник рулит

Владислав Суворов – глава ДМСУ? Калетник рулит

Пошел слух, что начальником ДМСУ может стать Владислав Суворов. Это весьма забавно. Причем не поймешь, его поставил Баканов, как соратника…
У запорожцев новый «хозяин» — от замглавы Офиса президента Кирилла Тимошенко

У запорожцев новый «хозяин» — от замглавы Офиса президента Кирилла...

В последние месяцы один из мелких запорожских бизнесменов практически объявил себя «новым Анисимовым», то есть новым смотрящим за Запорожской областью. Особенно активизировался он после местных…
НОВОСТИ