Человек не терпит насилия!

Заява СУП «Десять по десять»

Ціль України:
-Темпи зростання економіки від 10% на рік
— Уряд з планом економічного росту від 10% на рік.
Україна — країна-легенда.
Україна перемагає дуже сильну армію.
Україна змогла переконати найсильніші країни світу надати їй допомогу в зброї, фінансах у масштабах, яких не було в історії від Другої Світової війни.
-Президент України— найвпливовіший політик у світі.
-Прапор України впізнаваний усіма, та висить у найрізноманітніших місцях у багатьох країнах і містах.
У кольори українського прапора одягаються найзнаменитіші люди світу.
Але також Україна — друга за рівнем бідності країна Європи, так було до війни. Зараз через падіння ВВП -40% у результаті війни— ми точно найбідніша країна Європи.
ВВП на кожного мешканця до війни був у чотири рази нижчим ніж у Польщі. При тому, що після падіння комунізму ми починали з Польщею з одного рівня.
За час війни свої місця проживання покинули 12млн людей. 8 із них виїхали з країни.
Польща- наш сусід та союзник. Розгляньмо її приклад, адже після розпалу СРСР обидві країни починали приблизно з одного рівня ВВП. Уже в 2019році ВВП на особу в Польщі був $15500 на рік. А в Україні всього лише $3500.
Якщо у нас буде зростання 10% щорічно упродовж 10років, то зростання буде в 2,6 раза, і ми отримаємо близько $9000 на рік. Тобто вийдемо приблизно на 60% поточного ВВП Польщі.
Багато експертів вважають, що Польща в 2030 році обжене Великобританію!
Щось вони роблять правильно, а ми — ні.
Єдиний спосіб подолати бідність, повернути людей на Батьківщину, вибудувати армію та оборонну промисловість— скачкоподібне економічне зростання ВВП від 10% на рік.
Головним критерієм оцінки роботи Керівництва, НБУ,Верховної Ради повинне бути забезпечення зростання ВВП від 10% на рік (звісно, з контрольованою та невеликою інфляцією).
Ми впевнені, шо зростання на 10% в рік можливе ЛИШЕ через створення нових промислових потужностей, які повністю орієнтовані на експорт. Внутрішній ринок, сервісні індустрії, сільське господарство не зможуть створити навіть приблизного такого зростання !
Що для цього треба зробити?
Якщо коротко, то відповідь така: наша країна повинна створити найкращі умови для ведення бізнесу в Європі.
Важливо пам’ятати, що бізнес може збудувати завод для експорту в будь-якій країні Європи. Щоб він захотів зробити це в Україні, ми повинні бути кращі.
MUST HAVE:
A. Маски-шоу стоп. Зупинити силовий вплив на бізнес. Перестати розказувати суспільству, що головна мета бізнесу- сплатити податки!
В. Забезпечити проходження митниці за 1годину в будь-яку країну.
С. Швидке відшкодування ПДВ для промислового експорту.
Економічні реформи:
1.
Нова індустріальна політика України. Список напрямків виробництва, які Україна хоче мотивувати— підтримка від країни при їх створенні (інфраструктура, податки, трудові відносини, кредитування експорту, швидке компенсування ПДВ)
2.
Дерегуляційна гільйотина. Ми готові розказати, як це має працювати.
3.
Ліквідація інфраструктурного монополізму. Безкоштовне і швидке підключення до електро- та газових мереж при визначеній сумі інвестицій у нове виробництво.
4.
Найкращий податковий режим в Європі. Зниження ЄСВ. При інвестиції у виробництво, починаючи з визначеної суми,- звільнення від більшості податків на 5років.
5.
Децентралізація. Право місцевим органам влади створювати промислові експортні вільні безподаткові економічні зони. Конкуренція серед місцевих громад за залучення інвестицій.
6.
Спрощення трудового законодавства. Єдиний спосіб вивести зарплату з тіні— ввести в закон право бізнесу на швидке і просте розірвання трудових відносин (наприклад, як у США).
7.
Якомога менше нових регуляцій — тих, які вже існують в ЄС, але при їх введенні в Україні гальмуватимуть процес створення нових промислових компаній.
8.
Серйозне скорочення бюджетних витрат ( за винятком оборони та безпеки країни).
Нам хочеться бачити Україну через 10років процвітаючою, відкритою до бізнесу, повноправним членом спільноти європейських держав.
Нам важко думати про те, що КРАЇНА МОЖЕ ВИГРАТИ ВІЙНУ, АЛЕ ПРОГРАТИ МИР!
-В’ячеславКлімов. Співзасновник Нова Пошта.
-Володимио Поперешнюк. Співзасновник Нова Пошта.
-Олександр Конотопський
Ajax, Інтернет речей.
— Ігоро Гуменний. Президент, Співзасновник UBC Group.
— Андрій Ставніцер. СЕО и співзасновник порта ТИС. Засновник superhumans.com.
— Ростислав Вовк. Співвласник ТзОВ Кормотех.
— Констянтин Єфіменко. СЕО і співвласник Біофарма.
— Здесенко Андрій. СЕО і засновник Корпорація Биосфера.
— Віталій Ільченко Директор і співвласник ТОВ УКРАВІТ АГРО.
— Володимир Лемперт. СЕО і власник ТОВ Спецтехоснастка.
— Петро Чернишов. Підприємець. Інвестор, бувший СЕО «Carlsberg” і «Киівстар»
Оцените материал:
54321
(Всего 2, Балл 3 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

133 ответа

 1. Ясное дело ,кто будет строится иль производить продукцию не для нужд сафари без перевода экономики на военные рельсы .

  Продолжая издеваться декорациями над не говнюками и предоставлять «работу » говнюкам.

 2. Режиссер ментовских войн праведнику Шилову по сценарию, наследие предков в клятве Гиппократа в красном кресте ,куда по обьявам не устраиваются как и в Обссе и т.д.

  Что бы Шилов развлекался праведностью ибо с воздуха ни чего не берется в атеизме и сектах религиях .только в окультизме высоких ступений иерархии .

  Либо все видещее око должен подогревать конвертами явно не всех подогревает кидая в «идейные» в быту скромных .

 3. Как в бременских музыкантах карнавалов масок Венеции и балагана табора .

  А у охраны ,есть царЬ Пушка ,которая без кодов запуска кармы -бумеранга .

  Хули вспышка и доли секунд сгорел и все ,отмучавшись хотя не факт, что после кряка без продолжения «спектакля» .

 4. Совки скорей всего из этих конвертов все видещего Ока доплачивали .

  Ибо Жидизм и срачизм и их быдло «идейные» холуи за «спасибо», в батарейки перепраграммирования .

  Так что ,совки говнили или нет разводняками но совковую лапшу подкрепляли не за «спасибо» .и не за «идею» без пропаганды жрать друг друга говнюками делая темы .

 5. Хули ,кто ещё в жидизме и срачизме по 100-140 баксов в день из не говнюков зарабатывает не говня и не разводя и не перепраграммируя в батарейки за «спасибо» .

  Явно это через Совков все- видещее око ,доплачивали ,что б не ахуевали по молодости в «идейности», .

 6. Реэлторы и т.д. пока их не подкупают седые пирамиды иль Бермуды эти все декорации так просто не приходят в бытье .

  Это Гор их направляет что б не прозябать и не ахуевать перепраграмирования в батарейки в том числе через святые подмывальни .

 7. Совкам конечно Дякуваты ибо остальным нема за що дякуваты в бизнесе без личностей распятие факеле быдло этому это ещё ласкательного клеймо вышиванок и срачевок жидизма .

 8. Из за подогрева конвертами и просвещености через индульгенцию иль пробуждения в камерах анабиоза в сокрытельстве и монополизация кадров кузницы кадрами .

  С быдлом явно не в «идейности» воплей разводящих святыми под мывальнями Седые пирамиды кастратами на оравши б может быть даст .

 9. Бывших подогревают может не всех но конвертами тоже а тех ,кого не подогревают из бывших те ахуевать и загибаются за тарелку супа вьебов кзот Голгофы .

 10. Конвертах бабла на десятки тысячь вот откуда средства на псевдо яппи класс .

  Разводя вечными трущобными декорациями в «стимуляцию»,

  Вот ,кто и благодаря чему не дохнет в голодоморах и т.д. и наоборот .

 11. Хазарки так вообще альбом русалок на выбор что б болт с 13 лет не гонять по заветам санья с верой и надеждой в чуВства ахуевая в статистику преступности и т.д. для карьер монополии хамелеонов «люстрации» .

 12. Ибо большая часть декораций по сути убыточно эконлмически так что только ниша «избранности» из за этого в хамелионах, альтернатив. кому-? зад лезать и на ком-? зад пригревать .

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ