Человек не терпит насилия!

Виплата в 30 тищ R.I.P

Грошей на всіх не вистачає

Скасування надбавок у розмірі 30 тис грн на місяць для переважної більшості військових

Хто розганяє цю зраду? З таким підходом будемо воювати ще років 10…

Ваші коментарі…Де правда?

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

8 ответов

  1. А як же присяга? Чи тільки за великі гроші Батьківщину захищати згодні? З якої такої радості платити 30 тисяч сотням тисяч тим хто сидить в тилу ?

    1. В тилу нікому 100 штук не платять, тільки мазаним. Ти ще згадай за верховну ЗРАДУ і за Офіс клєрка Єрмака за регіонала Подоляка і т.д….! За що вони отримують бабло???

    2. Що тобі, патріоту сраному, ще написати? Ми за це воюємо? Чи цього замало?:

      Взагалі-то в тилу і за великі гроші воюють — хто за мільярд, хто за офшори, хто за податкові знижки, хто за бонуси в підвищенні цін на електроенергію, хтось за 3,4 млн. зарплати в Нафтогазі (контора належить повністю Міноборони але МО від того ніхуя не має. А може має)) І від розкрадання і знищення гуманітарки на складах, яку весь світ нам надсилає, а вона на складах гниє і люди наші ні цивільні і ні військові її взагалі не бачуть, бо все або крадуть або в супермаркети здають, на продаж!!!

  2. Виплив надбавки на триваліість війни недоречний і неаргументований! Починаючи з 2014, з початку війни, ніяких надбавок НІКОМУ НЕ ВИПЛАЧУВАЛИ! Не було тоді ні 10 штук , ні 20, і ні 30 і не 100! І що? Війна закінчилась? НІХІБА! Тому до чого цей спіч? Якщо щось не подобається, йди у відказники — окопи копати в прискореному режимі і готуйся до відпочинку на зоні. Все! А твої командири медальки і премії отримають…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ