Человек не терпит насилия!

Пригоди головного юриста АРМА Антона Чубенка. Літо 2014. частина І

chub

Нещодавно аналітик Олександр Лємєнов звернув увагу суспільства на те, що головний юрист Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами одержаними від корупційних та інших злочинів Антон Чубенко який активно виступає проти ліквідації Агентства, проявився як ньюзмейкер не сьогодні, а ще в літку 2014.

За словами аналітика Антон Чубенко ще в червні 2014 року написав статтю Розвиток фінансового законодавства як фактор забезпечення воєнно-економічної безпеки держави, при чому йому вдалося розмістити її в фаховому виданні «Митна справа»- це науково-аналітичний журнал, заснований Національним університетом «Одеська юридична академія», що видавався з 1999 по 2014 роки  українською, російською, англійською мовами.

Аналітик Лємєнов провів титанічну роботу, і йому вдалося винайти про що була ця стаття. Ось цитата із прихованого видання: «В умовах надзвичайно складної соціально-політичної та економічної ситуації, яка склалася у нашій державі у 2014 році, з’являються додаткові чинники зовнішнього середовища, більшість із яких має негативний характер впливу (терористична та військова загроза, руйнація критичної інфраструктури у частині регіонів, криміналізація економіки, недосконалість законодавчої бази і державної політики, низька конкурентоспроможність тощо), що вимагає підвищення рівня економічної безпеки держави. При цьому досягнення адекватного рівня економічної безпеки фактично виступає умовою життєздатності держави, від якої значною мірою залежить збереження її суверенітету та територіальної цілісності. Адже поняття «життєздатність» означає здатність зберігати, підтримувати життя; здатність існувати, розвиватися, виконувати життєві функції, здатність постійно діяти.

Інтеграція економіки України в європейський та світовий економічний простір, яка поєднується із значним тиском економічного та військово-політичного характеру з боку Росії, передбачає розроблення дієвих механізмів забезпечення економічної безпеки. У результаті неефективного управління економікою та незбалансованості основних макроекономічних показників особливо відчутними стали нестача фінансових ресурсів, постійний пошук джерел фінансування, форм і методів раціонального використання обмежених за обсягом ресурсів».

Треба відзначити, що це 2014 рік, а Головним редактором був: Ківалов С. В., д. ю. н., професор, академік НАПрН України, академік АПН України (який досі є ректором згаданого університету).

Заступниками головного редактора були одесити Додін Є. В., Шерман М. Д.

У аналітика виникло питання як Чубенку вдалося проникнути в таке агресивне проросійське середовище і оприлюднити в Одесі після відомих подій в Будинку профсоюзів тай так ще 2014 року таку державницьку пророцьку публікацію, яка прямо визначає загрози державній безпеці скрізь призму економічної безпеки? Це вже не вперше ми помічаємо такого роду діяльність цього агента Агентства Антона Чубенка, яка на перший погляд не притаманна його основній діяльності. Також в коментарях до його постів у facebook є уважні нишпорки, які працюють на активістів.

Незабаром ми будемо мати результати цього розслідування у власному розпорядженні і доведемо до громадськості всі подробиці справи.

                          Антонові Чубенку, який зробив ряд гучних заяв і публікацій, треба бути далі таким безстрашним, діяти в тому ж дусі – аналітики не сплять і пильно слідкують за кожним його рухом. Біжи, професоре, біжи. Ми виведемо тебе на чисту воду.

Оцените материал:
54321
(Всего 2, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

3 ответа

  1. Чубенко посіпака Проніна, Павленка і Сігідіна, який своїми висловлюваннями навмисно валить Жоравовича в інтересах ряду конкурсантів на голову АРМА.

    1. Ця незалежна комісія не може бути під будь яким впливом.
      Вона сформована за принципами європейських принципів професійності. Крапка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ