Человек не терпит насилия!

Передчуття виборів — велика річ

343976209 151065464580870 3352388951774799602 n

Було б наївним сподіватися, що у майбутніх виборах братиме участь лише Зеленський. Щойно з’явилися щонайменші ознаки передвиборчих рухів з боку влади, як звідусіль повиповзали…
І почалися викриття. Економіка в тотальному занепаді, олігархи вижили, перед війною розмінували, і таке інше. Позитив та патріотизм з боку «зеленої» влади гризуть за класичними політтехнологіями. Можна було б сказати, що воно не спрацює, бо Зеленський наш міжнародний символ, і мужня людина, і бла-бла — але технології спрацюють. На те вони й технології. Просто зараз початок.
Треба визнати: здебільшого усе, що пишуть внутрішні конкуренти проти «зеленої влади», — то сумна правда. Тож не знаю, чи отримають зиск умовні Пєтя з Юлею, але вони нагадають людям усе, що ті вже думають. Зеленському дійсно стане дуже погано, щойно війна завершиться або перейде у застійну фазу.
Звісно, це лякає його оточення, яке — на відміну від президента — геть нічим не заслужило своє піднесення до влади. Вони усі там лише завдяки Зе, лише на його авторитеті та харизмі. Щойно Зеленський зійде з Олімпу — і не буде усіх цих мужніх реформаторів, ефективних менеджерів та гарячих патріотів. Тож не дивуйтеся, що вони запровадили закон про цензуру та пропонують саджати до в’язниці за критику влади. Ны, вони не агенти кремля. Просто в них щойно все почало налагоджуватись. В їхніх руках нарешті опинилися банківська система, енергетика, нафтопереробка, газовидобуток. Так, усе це державне. Але головне не володіти, а користуватися, спитайте в олігархів.
Нагадую, оголошень про вибори немає. Це просто передчуття, яке охопило певний кластер політиків. Як це було вже багато разів, передчуття може виявитися хибним. Може, це навіть провокація. А може і ні. Бо жодні аргументи, що під час війни вибори неможна проводити, — то дуже умовна річ. Врешті-решт, це «лише» закон. «Зелені» змінюють закон так само легко, як «патріоти», «ригі» та «любі друзі».
Чи доречно це під час війни? Це завжди складне питання. На перший погляд, недоречно. Але це давній аргумент влади, аби прибрати конкурентів. Як вважаєте Ви?
Сергей Лямец
Оцените материал:
54321
(Всего 5, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

4 ответа

  1. Хочб чорта лысого выберемо но не Пидра Пидорошенку,коллаборанта та потомственного крадуна

  2. Монофорт бедолага 25 годын в добу працюе щоб Пидро Пидорашенко знов похрюкивая копытцами на Банкову процокал

  3. Одна надия що у партнёрив хватить розуму та воли ввести внешнее управление.Номинально хуй с ним,хай ктось на Банковой сидить,в дартс грае та интервью дае.А керують хай досвидчени профессионалы и банковской сверой и в силовых структурах и судах,таможне.Бо ну его нахуй — починая с Кравчука та кончая Свинотварью Порошенко все воры и пидорасы
    Пропоную Арестовича

  4. А шо так задёргались, пидары разноцветные (зеленые и бело-голубые)? СТРАШНА?!! Готовтесь, вазелин пока есть в аптеках.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ