Человек не терпит насилия!

Екскерівника служби безпеки Януковича підозрюють у пособництві ворогу

СБУ  підозрює екскерівника службу безпеки президента Януковича, Вʼячеслава Заневського, в пособництві збройним формуванням держави-агресора. Текст підозри від 29 квітня оприлюднено на сайті Офісу генпрокурора.

Заневський є уродженцем росії, але отримав громадянство України. Він є професійним охоронцем, має стрілецьку підготовку, володіє різними видами зброї. У 2008-2012 роках чоллвік очолював службу безпеки президента Віктора Януковича.

У липні 2022 року чоловік перебував за межами України і до нього звернувся його син — Ян Заневський, громадянин  рф із позивним «Ладья». Хлопець на той час був на окупованій Херсонщині в складі російської армії.

Син попросив батька допомогти у виявленні військовослужбовців ЗСУ, учасників АТО і патріотів на захоплених теориторіях Херсонської і Миколаївської областей, а також місцевих жителів, які могли б розповісти про це. Заневський-старший начебто розділяв цілі окупантів та погодився допомогти.

Він передав синові дані про очільника окупаційної адміністрації міста Нова Каховка — Володимира Леонтьєва. Він пояснив, що Леонтьєв є проросійськи налаштований і допоможе окупантах у пошуках українських військових і патріотів.

У серпні Заневський дав синові рекомендації щодо більш ефективного розміщення особового складу під час обстрілів з боку ЗСУ, щоб зменшити кількість жертв серед росіян.

Також він надіслав контактні дані Володимира Ліпандіна, керівника незаконного правоохоронного органу, створеного окупантами, — «главного управления министерства внутренних дел Херсонской области». Він повідомив, що Ліпандін є його знайомим.

Заневський, перебуваючи в Ялті у вересні, порадив синові, щоб вони з товаришами перевіряли свою машину, чи не підклали їм вибухівку або пристрій для стеження.

Далі у жовтні він надіслав синові контакти Олексадра Якименка — очільника окупаційної «государственной службы безопасности в Херсонской области».

У грудні  Заневський взяв участь у делегації на чолі з губернатором Ульянівської обалсті РФ Алєксєєм Русскіх, який прибув із робочим візитом на окуповвані землі Донеччини і Луганщини для інспекції ремонтних робіт у навчальних закладах, соціальних обʼктах та житлових будинках. За версією слідства, Заневський очолював охорону російського губернатора і 26 грудня 2022 року побував з ним у тимчасово окупованому Маріуполі.

За пособництво державі-агресору Заневському загрожує від 10 до 12 років увʼязнення.

От редакции «ОРД»: Липандин — удивительно живучее говно. Служил еще в первом УБОПе и дошел до откровенного предательства Родины. Но Родина о тебе помнит, сынок

Оцените материал:
54321
(Всего 2, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

8 ответов

 1. Все це добре,але чому ключеви фигуры ,по вине яких гибнуть сотни тысяч украинцев ще на воле? Реч йде о коллаборантах бойко та ахметове

 2. Щось я не зрозумів- зрадник передає росіянам (своєму сину-росіянину) дані про українських зрадників і це йому інкримінує український правоохоронний орган?

 3. Та ти не поняв, він їх давав контакти щоб вони знюхались для кращої взаємодії бо синок не мєстний і нічого така не знає…
  А ладья чі полушка це хіба зараз не сленгові назви жіночої вагіни? А то якось дивно бо ладья це пизда… нащо так ?
  Це ж так очевидно залишкі свити Якуневича того закониаченого … краще б вже зїбались

 4. Уважаемые комментаторы, лучше писать на одном языке и по правилам правописания!!! Не надо шмоню гнать вонючую!!! Уважайте читателей!!!

 5. На яком це языке? Твій язик створений для рабів або щоб сраку баріну підлизати))) а Мова для Паничів щоб рёськоговорящу чернь тримати і команди давати ггг
  Русня це завжди раб почитай історію

  1. Не ну Сивочолый Хэтьман же у побуту москальскою балакае.А украинськой спилкуетсся тильки в телеэфирах щоб впечатление на свидоме быдло произвести.И сыны його на кацапськом размовляють и дружина
   Получается дело не в языке а в ментальности?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Людина-павук. Хто і як створював мережу катівень на окупованій Херсонщині

Людина-павук. Хто і як створював мережу катівень на окупованій Херсонщині

Напередодні річниці визволення Херсона LIGA.net дослідила, як була побудована система терору в окупованій області і хто саме за цим стояв.…

Дещо про зрадника Ліпандіна

Шевченківський суд Києва виніс вирок мешканці Херсона, яка працювала в окупаційному «Главном управлении Министерства внутренних дел Херсонской области». Жінка не…

Предатель Липандин "наследил" уже на временно оккупированной территории

Скандал в назначенном  россией руководстве «ГУ МВД по Херсонской области». Большая группа сотрудников обвинила начальника «ГУ МВД» Владимира Липандина в…
НОВОСТИ