Человек не терпит насилия!

Про контрнаступ

Кожен раз коли я замислююсь про контрнаступ, все більше думаю над складністю цього процесу.
Бо нам потрібно зробити те, чого ще не було в історії.
Нам потрібно буде меньшими силами прорвати декілька напрямків, та закріпитись на ціх територіях. Причому прориватись через фортифіковану лінію, яка копається дуже, дуже швидко. Так, «зуби дракона» то лайно, але кілометри окопів з бетонними плітами та та деревʼяними брусами то є якби проблема. І це я кажу тільки за ті фортифікації що зʼявились перед моїми очами за останні тижні.
ВС РФ вже затягнули на висоти багато антенн РЕБа, і це ще не всі включили. І треба визнати- вони перші в світі по РЕБу. Джамінг та спуфінг на десятки километрів- це зараз наша стабільність. І так, я розумію що РЕБ сильний лише при позиційній війні, при маневреній від нього толку мало, але ж ще треба під ним прорвати лінію.
Прорвати треба буде фортифіковану лінію, яку буде прикривати авіація. Так, зараз вона не дуже успішна. Але коли стане питання про збереження своєї групировки на окупованих територіях- то РФ буде кидати в пекло війни свої новітні винищувачі, штурмовики та бомбардувальники тільки щоб втримати фронт. Так, вони будуть падати, але іх збивати теж буде непросто і урон вони всеж будуть наносити.
Снарядний голод в армії РФ також зрозумілий- вони збирають запас снарядів на відбиття штурмових груп. І снарядів в них ще багато.
І це все на замінованих ділянках фронту, під ударами ракетної артилерії, з супротивником якій вміє в РЕБ, БПЛА, артилерію, ракети, авіацію. І який не абсолютно не жаліє особовий склад.
В історії такого зіткнення ще не було. Ми будемо будувати таку історію. Змінювати правила сучастної війни. Формулювати нові алгоритми, які будуть ще вивчати десятиріччями.
І саме погане для нас- це війти в цю мʼясорубку неготовими.
Я боявся того, що контрнаступ буде приурочений до якоїсь дати та війська отримають приказ йти вперед не дивлячись на боєздатність підрозділів. Як це робить Росія.
Але ніт. Судячи зі всього у командування є розуміння складності цієї операції, тому вони працюють до підвищення боєздатності підрозділів, до потрібного рівня. А це непросто. Бо багато людей хоч і навчених, але без бойового досвіду. Багато чого не вистачає. Але над цим працюють. І те що приказ не дали у квітні, а переносять на травень- це гуд. Росія не становиться сильніша. Ми становимось сильніші.
А «великий наступ Росії» був по суті розбитий бригадами що мали дуже скудний резерв та кількість снарядів, які були призначені для оборони.
Ми переможемо. Бо ми більш мотивовані, більш організовані, в нас краще побудований звʼязок всередині та між підрозділами. Ми навчились більш ефективно використовувати кожен патрон, кожен снаряд, бо снарядний голод- то наша константа.
Але є ще розуміння того, що в нас ще дуже різне командування. Якби нами керував Герасімов, нам би дали приказ йти вперед у квітні, і пох на боєздатність, людям треба звітуватися перед головнокомандуючим, ти чо пьос, взяв автомат та пішов вперед.
Але нами керує Залужний.
Тому ми нанесемо удар тоді, коли це буде потрібно.
Оцените материал:
54321
(Всего 3, Балл 2.33 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

4 ответа

 1. » Невозможно — это не факт , это только мнение» — Муха́ммед Али !
  УКРАИНА НЕПОБЕДИМА !!!

 2. Контрнаступ перетворився в этаку кантовську «Вещь в себе»,нечто реально иснуюче но не досяжне — як линия горизонта
  Як иудеи ждуть тысячелеттями прихода Машиаха так и вышивата с дивана чекае колы наконец поналовлени на улицах фастова-терниопиля видвоюють дле неи можливисть литнёго видпочинку в Симферополе або Геленжике
  Местоимение «мы» мае право употреблять лишь той кто зараз у окопах,журнолайки
  Касаемо персонально вас — то вы до контрнаступу маете такеж видношення як тараканы в хлебнице до хлебопекарськои справы

 3. Я мысленно з вами ,украинци.Поднимаю цей келех со свитлым солодовым в The Metropolitan Bar за нашу з вами общу перемогу
  Тримайтесь там!Мицного здоровья!

  1. Батьку гроши давай! А то більш лондонського віски не наливають!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ