Человек не терпит насилия!

На Миколаївщині родина Джафарянів рейдерить фермерські господарства. Їх «кришують» прокурор і скандальна суддя

У Миколаївській області активізувались рейдери, які тероризують і грабують фермерів. Одне з таких угрупувань організували харків’янин Армен Джафарян і його син Рустам.

Як пише Народна правда, наразі відомо про кілька спроб рейдерських захоплень, до яких причетна вірменська банда. Діють за класичною схемою. Спочатку на господарство вдираються невідомі люди спортивної статури в балаклавах, блокують співробітників, заводять «нових директорів».

Наступного дня чорні реєстратори вносять фіктивні дані в державний реєстр. Коли постраждалі починають залучати правоохоронні органи і наймати адвокатів, отримують дзвінки з погрозами з номерів: 050 300 00 34 і 096 580 001. Достеменно невідомо, чи належать номери телефонів Рустаму і Армену Джафарянам, але телефонуюють і погрожують з них саме вони.

novina 1 html m19c98bf6

Армен Джафарян

Джафаряни намагаються уникати будь-якої публічності. Втім журналістам вдалося з’ясувати, що Армен Джафарян — має кілька бізнесів, податкові борги, фігурував у 13 судових справах, серед яких несвоєчасне подання платіжного доручення, позовні заяви, дорожньо-транспортна пригода, непогашений кредит.

novina 1 html m1f389cdc

Рустам Джафарян

Серед них невипадково немає жодної, пов’язаної із рейдерством, бо банду «кришуюють» впливові на Миколаївщині прокурор Артур Оганесян та скандальна суддя Галина Подзигун, голова Центрального районного суду Миколаєва.

Подзигун широко відома у Миколаєві тим, що фактично узурпувала владу у Центральному райсуді, незаконно очолюючи його вже третю/ каденцію поспіль, купою незадекларованого елітного майна і сумнівними суддівськими рішеннями.

«Фермери, які писали заяви і зверталися до провоохоронних органів через незаконні зазіхання Джафарянів, не можуть добитися справедливості. Поліція відкриває кримінальні провадження, але далі жодного руху не відбувається — Подзигун у ручному режимі розподіляє справи, потрібні з них бере собі і назавжди ховає у стіл», — пише Народна правда.

Через таку впливову «кришу» рейдери Джафаряни поводяться геть нахабно, адже почуваються у повній безпеці. Для місцевих фермерів ситуація ж видається геть безвихідною. Принаймні допоки в неї не втрутиться вище керівництво правоохоронної і суддівської гілок влади.

Оцените материал:
54321
(Всего 2, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

6 ответов

 1. Николи такого небуло и вот опять
  Титульну нацию веками имеють в дупу -яны, -овичи и -ман-ы
  Очко вже разработано -развальцовано веками а всё кряхтите як в перший раз

 2. Армяшня то взагали як тараканы — стоит одному у хати завестись то мигом яйца отложит,землячеством обрастёть та через год их вже тьма буде — и под плинтусом и в хлебнице и пид ковдрою…
  Тактика Азербайджана по дегельминтизации сама вирна — нема армяшни нема проблем
  Також треба и с гельминтами накшталт парашенки,ахметни-фирташни та инших подобных

 3. Вчить потрибно як боротися? Канистру с бензином взяв ,туди трохи масла техничного,мыла хозяйственного мелко натёртого —пидпалив кубло та двери ще подпереть щоб не вылезло,а окна трымать в поле зора каллиматора колы ара буде змагатися выбраться до еревана

 4. Тю… а в чому проблема цим фермерам порішать з тими Жифарянами??? Мавчика аграрного пустив політати над Жирафянами і все скільки тих чорносливів там десяточок може менше …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

НОВОСТИ