Человек не терпит насилия!

ОЗУ «УДАР» ВІТАЛІЯ КЛИЧКО РОЗРИВАЮТЬ ОБОЛОНСЬКИЙ РАЙОН НА ШМАТКИ

Кличківська Ударна «зграя» розриває Оболонський район на шматки не залишаючи жодного незабудованого клаптика землі, піску та води.
Нинішнє скликання Київради від Оболоні найгірше, навіть за часи правління Черновецького. Один з «УДАРників» є шісткою ОПЗЖ-ника Вадима Столара – Богдан ЧОРНІЙ. Цей славний малий хлоп зайшов на район через підкуп виборчих дільниць та виборців. Богдан Чорній не встиг стати депутатом Київради, як вже «кинув» оболонців, зареєструвавши свою громадську приймальну на території Голосіївського району за адресою: проспект Голосіївський, буд. 96, каб. 126. Щоб ненароком невдоволений мешканець Оболоні не завітав зі словами “подяки” до приймальні.

Але це не головне його досягення. У 2021 році проти Богдана Чорнія була відкрита СБУ справа за фінансування тероризму. Фірма, одним із засновників якої був Чорній, працювала на території ДНР і сплачувала податки окупантам.

Але його професійна діяльність по розкраданню бюджетних коштів відбувається за рахунок Комунального підприємства «Київське інвестиційне агенство», яке постіно дотується з міського бюджету 2-3 рази на рік за їх бездіяльність. Але ж це зрозуміло, що дотації вони отримують за те, щоб доводити історичні пам’ятки, комунальні будинки до «ветхого» стану, щоб зменшити вартість оплати інвесторам, і тільки карманним інвесторам, щоб налом отримати собі у кишеню частину коштів за їх продаж. Так, з 2015 року КП “Київське інвестиційне агентство”, очільником якого є пан Чорній, займається побудовою нової сучасної школи на проспекті Івасюка, 10В. Але, як і 8 років тому, на місці будівництва лише виритий котлован і періодично з’являється невелика активність будівельної техніки. Дуже схожа на ту, яка відбулась під час реалізації афери “Еліта центр”. А все тому, що пан Чорній, який всі ці роки супроводжує будівництво цього проекту постійно підвищує його вартість. Апетити, як ми бачимо, у нього доволі великі. А на оболонців і їх школу, як бачимо, йому глибоко начхати.

Інвестиційний проект «Будівництво громадського (рекреаційного) комплексу з центром дозвілля для дітей і молоді на вул. Миколи Юнкерова, 71 в Оболонському районі. Даний інвестиційний проект готується до конкурсу з 29 серпня 2016 року, але досі нереалізований, як і більшість інвестиційних проектів, які розміщені на сайті КП «КІА». Наразі вартість об’єкта нерухомості на земельній ділянці за адресою вул. Миколи Юнкерова, 71 в Оболонському районі, який є інвестиційним проектом, значно втратила свою цінність, адже дану споруду вже неодноразово підпалювали та зробили сміттєзвалищем. Напевне, готуючи під чергову забудову багатоповерхівкою.

Депутат від партії УДАР Богдан Чорній повторив подвиг Ніколи Тесли і навчився заробляти гроші з повітря. Сумарний статок сім’ї Богдана Чорнія нараховував у 2021 році 3 мільйона і 1 тисячу гривень: 115 тис. гривень, 30 тис. євро і 35 тис. доларів – накопичення чоловіка та 16 тис. гривень і 25 тис. доларів – заощадження дружини. Згідно з підрахунками, родина мусила б працювати 5 років та 7 місяців на такий грошовий кейс, не купуючи при цьому ЖОДНИХ товарів: ні їжі, ні одягу, ні дитячих речей. Офіційна зарплата Чорнія як заступника генерального директора КП “Київське Інвестиційне Агентство” складала в той час і зараз також — 19 тис. гривень. Але як, працюючи в комунальному підприємстві, можна так збагатити власні кишені? Та й ще за рахунок киян!

У власності сім’ї Чорнія є дві квартири, і обидві квартири (квадратура: 52, 3 м2 і 105 м2), як зазначено в декларації перебувають у власності дружини Чорнія. Задекларований Автомобіль Audi A6, вартістю близько 30 тис. доларів, перебуває у праві власності двох осіб – Богдана Чорнія та Лукаша Валерія Павловича (батько дружини) – людини, що пожертвувала у передвиборчу кампанію Чорнія 50 тис. гривень. Не він єдиний, як то кажуть, навіть з урахуванням родичів – члени сім’ї Лукашів: Лукаш Марія Глібовна, Лукаш Дар’я Віталіївна та Лукаш Юрій Валерійович (його син) також субсидіювали передвиборчу компанію Чорнія, кожен по 50 тис. гривень. Тобто родина дружини спонсорувала передвиборчу гонку свого зятя. До слова, на такий Audi Чорній би накопичував кошти понад 3 роки і це без супровідних витрат, тобто маючи тільки заробітну плату в 19 тисяч гривень.

Крім того, як депутат Київської міської ради постійно голосує за рішення, які є шкідливими для Оболоні і дають прибуток його покровителям. Наприклад, з легкої подачі Чорнія була передана на баланс іншої організації дорога через парк Наталка і цим самим відкрила проїзд автомобілям через парк, що в свою чергу є нехтуванням інтересами громади. Також активно підтримує та голосував «за» знищення паркової зони на вулиці Прирічній і побудови паркінгу, проти якого активно боряться оболонці.

Оцените материал:
54321
(Всего 2, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

3 ответа

  1. Ще на Майдани колы ця троица с Кулявлоба ,Ударенного та Свиночолого почала пиариться було ясно що быдло знов наебут и замисть злочиной влады ахметовского коня януковича протиснут якесь чергове гимно.Так и оказалось — быдло покрошил Беркут а Беркут покрошило быдло,а потим тихонечко с гор спустилыся Пидро,Яйценюк и Ударенный и выебали всех оставшихся. Пидру досталась цилком уся держава, Ударенному— Киив,ну а Яйценюху дали вкрасти декильттка десяткив миллионив долляров та свинтить у Омерику

  2. От неудобне питання задам — а кто кличка трудоустроил туда де вин е? Напевно теж кто и по трупам Небесной Сотни вальяжно возвели на трон Свиночолого Хэтьмана Липецького (потомственного крадуна,основателя Партии Регионив,коллаборанта .коррупционера и барыгу)
    Так что мешканци оболонського району за свий преступный выбор у меры звычайного лымаря с навыками бить в ебало на ринге —винить должны своё отражение в зеркале. Пидро олексийович — теж дело рук ваших,быдлоэлекторат. Вже другий просраный Майдан у вас в активе
    Доколе не поумнеете,быдло?

  3. Место шлюхи —у койке,место пидора — у дальняка,мисто боксера — на ринге но не в мерии
    Какого хуя вы дибилы его на цию посаду выбрали?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ