Человек не терпит насилия!

Громадська організація звернулася до Стефанчука через блокування складів з гумдопомогою

Громадська організація «Контроль народного майна України» звернулася до голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука із проханням розібратися у ситуації щодо спроб рейдерського захоплення складу із гуманітарною допомогою для ЗСУ на понад 2 млн доларів, йдеться у листі, копію якого опубліковано на фейсбуці організації.

«Зважаючи на суспільний резонанс та значущість цієї теми, нами прийнято рішення направити звернення керівництву держави з вимогою негайно розібратися у ситуації та покарати винних» — зазначається на сторінці ГО у фейсбук.

У зверненні ГО до голови ВРУ Руслана Стефанчука йдеться про понад піврічне блокування складів із гуманітарною допомогою Всеукраїнського благодійного Фонду «Миру і Добра», який уже понад 10 років допомагає українцям, а з 2014 року і дотепер активно сприяє Силам оборони. 

Відтак, використовуючи шахрайські схеми та зв’язки в правоохоронних органах та у владі, ділки шляхом внесення змін у реєстри поміняли власників корпоративних прав на приміщення складів, де зберігалася благодійна допомога, найняли охорону, яка обмежила доступ до майна законним власникам – Благодійному фонду.    

 «Між Фондом та компанією «Світ плюс» було укладено договір суборенди комунальних приміщень в Києві. А невдовзі – волонтерам запропонували профінансувати власними коштами виконання тендерних умов для оренди складу у КМДА, оскільки договір оренди приміщень у самої компанії «Світ плюс» закінчувався. Після того, як фізичні та юридичні особи (волонтери та деякі благодійники), надали компанії необхідні кошти, й натомість мали отримати відповідну частку в Статуті ТОВ «Світ плюс» після підписання цього договору, попередній власник компанії Дмитро Матіяш (що залишив країну ще у 2019 році, та якого пов’язують з депутатом ВРУ Андрієм Лопушанським) подав скаргу на зміну корпоративних прав до Мінюсту, для того, аби не дати залученим волонтерам-інвесторам стати власниками корпоративних прав. Власне, з огляду на те, що відбувалося далі, без важелів впливу у владі та адмінресурсу точно не обійшлося», – йдеться в звернені.

 Автори звернення просять перевірити викладені факти, доєднатися і проконтролювати роботу створеної Тимчасової слідчої комісії ВРУ та вжити усіх можливих заходів щодо очищення влади від людей, що можуть бути причетними до корупційних схем та рейдерства. 

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

  1. В Харькове массово воровали всю гуманитарную помощь с марта 2022 года. Олин раз взяли паспортные данные, выдали в апреле 2022 года помощь и ВСЕ. На этом точка. Когда были обыски 05 апреля 2023 года в Харькове НАБУ, Прокуратура на домах частников то они воры гуманитарной помощи вносили списки якобы получателей и подделывали подписи получателей,, а ВСЮ гуманитарку продавали в магазины, а народ оставляли голодными. НАБУ и Прокуратура могут подписи проверить и получить данные через судебно-почерководческую экспертизу и она это подтвердит — подписи подделанные. Этим самым они обливали помоями Президента Украины и Украинскую власть Год целый 12 месяцев воровали. Все наши губернатор, его замы, мэр Харькова , местная полиция , местная прокуратура, местная НАБУ знала что воруют и молчала, закрыла глаза и уши. Коррупция на местном уровне. Разогнать таких начальников, выгнать. Они дискредитировали Украинскую власть и Президента Украины. Это все равно предательство Украины..

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ