Человек не терпит насилия!

Дмитро Лемеш, або все про наш суд

Акт №1. Липень 2022 року. СБУ та прокуратура затримали одного з керівників управління Державної міграційної служби у Києві Дмитра Лемеша. Опублікували багато гарних фото, зібрали трохи лайків і висунули підозру у організації схеми легалізації перебування в Україні іноземців.
За даними слідства, за дозвіл на проживання з іноземців брали по 10-15 тисяч доларів. В СІЗО Лемеш просидів менше тижня, бо вийшов на свободу під заставу у 2,5 млн грн.
Акт №2. Березень 2023 року. Наші гроші. Львів пишуть, що Лемеш звернувся до суду, щоб зняти арешт з вилучених у його швагра 105,2 тисяч доларів і 12,7 тисяч євро.
За словами міграційника, 52 тисячі доларів він начебто позичив у знайомого під заставу Audi Q7, ще частину грошей взяла в борг його мама під заставу Nissan Qashqai. Ще 29 тисячі доларів він нібито отримав від продажу квартири.
І суддя Галицького суду Львова Ірина Волоско (на фото) Лемешу, звісно, повірила. Суддя повернула міграційнику 98,6 тисяч доларів та 12,7 тисяч євро, залишивши під арештом 6,6 тисяч доларів.
Ці 6,6 тисяч доларів — це частина хабаря, за який і затримали Лемеша. Ці гроші правоохоронці позначили спеціальною речовиною і передали одному з іноземців, який і вручив їх як хабар.
Феєрично, погодьтесь. Та не могли ось ті майже 100 тисяч доларів і більше 12 тисяч євро бути хабарями, вирішила суддя. Точно не могли 😀
Додамо, що суд відмовився відсторонити Лемеша від посади. Людина весь цей час працює собі далі, наче нічого не трапилось. Тепер ще й майже всі арештовані гроші повернув.
До речі, про суддю Волоско та питання щодо її доброчесності наші колеги з Prosud писали ще в 2016 році. Вже тоді у її родини було чимало майна незрозумілого походження. Але, як бачите, суддя досі на посаді і досі очолює суд.
Вступ в Євросоюз, кажете? Ох, скільки ще треба докласти зусиль, щоб почистити ці авгієві стайні…
Оцените материал:
54321
(Всего 3, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

  1. Спасение утопающих —справа рук самих утопающих
    Даже дибил с конгнитивным дефицитом вже по результатам першого Майдана в 2004 мавбы зрозумити — шлях к кардинаьным зминам у суспильстве йде тильки через кардиналоьний снос клептократоолигархии и проституированного оной чиновничества(судейские,депутня,мусарьё-гебьё та дали по списку)
    Ну а уж не зрозумити це и писля другого Майдану ,писля сотен тыщ трупив и миллионов беженцев — це вже не дибилизм а идиотия нации

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

НОВОСТИ