Человек не терпит насилия!

СУД ЗОБОВ’ЯЗАВ ВНЕСТИ ЩЕ ОДНІ ВІДОМОСТІ ДО ЄРДР ЗА ФАКТОМ МОЖЛИВИХ ПОРУШЕНЬ В ПОРЯДКУ ПРОВЕДЕННЯ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ЗА ЗАЯВОЮ ГО “МЕРЕЖА АНТИКОРУПЦІЙНИХ ЦЕНТРІВ

Під час аналізу  публічних закупівель на платформі Prozorro, пов’язаних із військовою агресією російської федерації на території Київської області юристи громадської організації “Мережа антикорупційних центрів” (далі – ГО “Мережа антикорупційних центрів”) виявляючи факти можливих вчинень кримінальних правопорушень звертаються до відповідних правоохоронних органів.

Однак, у разі невнесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань (далі – ЄРДР), юристи ГО “Мережа антикорупційних центрів” звертаються зі скаргами до слідчого судді.

Зокрема, 28 березня 2023 року рішенням слідчого судді Зарічного районного суду м. Суми у справі №591/2374/23 зобов’язано посадову особу ГУНП в Сумській області, уповноважену на прийняття і реєстрацію заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, внести до ЄРДР відомості за заявою голови ГО «Мережа антикорупційних центрів» Рогозіна С.Л. від 10 березня 2023 року, розпочати розслідування та через 24 години з моменту внесення таких відомостей надати заявнику витяг з ЄРДР.

*Статтю було представлено ГО «Мережа антикорупційних центрів» в рамках проекту IWPR за фінансової підтримки МЗС Королівства Норвегії. Зміст статті є винятковою відповідальністю ГО «Мережа антикорупційних центрів i не відображає погляди МЗС Королівства Норвегії чи Інституту висвітлення війни та миру.

 

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ