Человек не терпит насилия!

VBet — росийский след

Букмекерська контора VBet під гаслом боротьби з російським бізнесом намагається прибрати з грального ринку України конкурентів, а про власні зв’язки з країною-агресором старанно замовчує, пишуть akcenty та politeka.

VBet – великий гральний холдинг, що веде діяльність у багатьох країнах світу. ТОВ «ВБЕТ УКРАЇНА» зареєстровано у 2020 році у Києві зі статутним капіталом у 35 млн грн та з основним видом діяльності «92.00 – Організація азартних ігор».

Засновником компанії є фірма Soft Construct Limited. Вона зареєстрована на острові Мен. А її кінцевими бенефіціарами є громадяни Вірменії – брати Ваге та Віген Бадаляни. Їх прийнято вважати основними бенефіціарами усієї мережі VBet.

В Україні доступні одразу дві версії VBet. І одна з них vbetua.com знаходиться в управлінні компанії Radon VB, зареєстрованої на Кюрасао. Журналісти провели розслідування та з’ясували, що Radon V.B. з 2003 року управляє мережею онлайн-казино у світі, одним із яких є Vbet. Інфраструктуру мережі розробляють дві компанії – Soft Construct Limited та BetConstruct. Ось тільки якщо зайти на сайт BetConstruct, то в розділі партнерів можна знайти відому російську букмекерську контору Фонбет. На сторінці BetCotstruct також є згадка про співпрацю з однією з найстаріших російських контор BetCity. На сайтах для гравців можна знайти список клієнтів BetConstruct, частина яких приймає ставки від росіян. Також через компанію Fastex компанія спонсорує Russian Poker Tour у Вірменії.

Це все вказує лише на один факт – мережа VBet тісно пов’язана з росією та активно веде бізнес із державою-агресором. Але яким чином їм вдалося стати «проукраїнською» компанією в Україні та приховати цей зв’язок?

Швидше за все, цьому сприяв утримувач місцевої франшизи мережі VBet. Зважаючи на все, разом із групою BetConcstruct братів Бадалянів українською частиною бізнесу VBet володіє українсько-білоруський олігарх Артур Гранц. В Україні він відомий, як власник журналу Forbes, мережі дьюті-фрі в різних куточках колишнього срср та ще безлічі підприємств. Втім сам він намагається бути максимально не публічною персоною, а більшістю своїх компаній володіє через фірми-прокладки та директорів-номіналів. Також його пов’язують із родиною Арсенія Яценюка.

На його зв’язок із VBet вказує керівництво ТОВ «ВБЕТ УКРАЇНА». Нині місце директора компанії займає Блохін Олександр Андрійович. Раніше керівником ТОВ був Гівішвілі Гіоргі. Що пов’язує між собою цих людей? Вони обидва в різні часи керували різними підприємствами, що входять до орбіти Артура Гранца.

Поки що у VBet та її власників вдається витісняти конкурентів із українського ринку. Але як довго правоохоронці закриватимуть очі на зв’язку мережі із російською федерацією – велике питання. Зважаючи на стан справ на гральному ринку України, це питання може вирішитися найближчим часом.

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

137 ответов

  1. Ясный хуй это только разморозка иначе бомжество среди декораций актеров «стимуляций»перепрограммирования в батарейки условиями труда ,бытья и отдыха .

  2. Клименко вроде был региональным главнюком чекаловки кузницы кадров вот ему и благодарны всея Богемия тогдашнея и нынешния.

  3. Либо светлые либо золотистые либо темные должны разморозить у себя ибо явно не вознестись в Пенсионат койко место к ИхС через воскресенье у мусор баков иль мишенями тира сафари .

  4. Ох нихуясе ты за сутки высрал(и)
    Или ты(вас) там не один ? Информотряд шизофазов.Бгг
    Якщо ты в одном экземпляре то це стовидсотково тяжкий психичний розлад в стадии обострения.Стильки насрать та ще й так узорно,с завитушками,крендельками .Хоч спав або всю ночь копролалию продуцировал нагора?

  5. Да в силовых органах в етих силосных ямах неспят-но такое дело.- спать неположено :-враг недает. тут не до кастингов а колличество требуется .- в три дня неполучилось .

  6. Ну книгу хуй знае,а вот anamnezis morbi ты вполне спроможен захуярить в двух томах для студентив медвузов .Бгг

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ