Человек не терпит насилия!

Чубенко виступив проти розформування АРМА.

profesor 1

      Широковідомий у вузьких колах головний юрист АРМА Антон Чубенко публічно виступив проти розформування АРМА. Це він зробив на Громадському інтерактивному телебаченні за цим посиланням у бажаючих є можливість переглянути цей спіч.

      Його сварки з активістом Олександром Лємєновим вже давно в публічній площині, прямо без всілякого сорому на своїй публічній сторінці у фейсбуці Чубенко радив Прозорро.продажі розмістити об’яву про продаж аміаку з Одеського припортового заводу!

      Таку ж «прозорість він проявив сьогодні на ГІТ, заявивши, що має досвід роботи в Підрозділі фінансової розвідки, правдо потім швидко поправив сам себе і уточнив, що був директором Академії фінансового моніторингу.

      Але інтернет пам’ятає все! В той час Чубенко мав особисті контакти із європейським дипломатом Овідіу-Віорел Нафтанайла, відповідальним за моніторинг Плану дій з лібералізації візового режиму у представництві ЄС в Україні (на фото з Чубенком). Більше того зазначений європейський дипломат неодноразово був у самій Академії фінансового моніторингу та позитивно відгукувався щодо діяльності цього закладу освіти в питаннях реалізації ідей фінансового моніторингу. Дивує не те, що цей європейський дипломат відвідує Академію, який по суті курує український європейський напрямком України, а те, що хто Чубенка відрекомендував пану дипломату. Адже є очевидним, що європейські дипломати такого рівня попередньо мають впевнитися щодо можливої співпраці із рівним собі репутаційним партнером – отже, можна припускати, що пан Чубенко заручився чиєюсь підтримкою в інституціях ЄС.

      Але разом з тим, ніщо не може зупинити активістів навести лад в цій АРМі.

Оцените материал:
54321
(Всего 4, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

4 ответа

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ