Человек не терпит насилия!

Справа Кулініча: генерала Баранецького в СБУ замінили на російського «крота», – Бутусов

20220325102755 8244Держзрада, шпіонаж і тривала підготовка до «здачі» півдня росіянам: правоохоронці оприлюднили нові докази проти затриманого ексочільника СБУ Криму Кулініча та його куратора Сівковича.

Та у цій справі є ще один цікавий момент: у 2021 році протеже Кулініча – Андрій Наумов – мітив у крісло першого заступника голови Служби безпеки замість генерала Руслана Баранецького, відомого своєю принциповою позицією у боротьбі з агентурою Кремля.

Чому і як бойового генерал-майора на другій за вагою посаді в СБУ прагнули замінити на російського «крота»? Деталі спецоперації ФСБ розкрив 5 квітня 2023 року у прямому ефірі на своєму каналі відомий український журналіст Юрій Бутусов.

За його інформацією, саме тодішній начальник ГУ Служби безпеки України в АР Крим (нині – підозрюваний у державній зраді) Олег Кулініч у 2021 році лобіював призначення Андрія Наумова на пост першого заступника голови СБУ замість Руслана Баранецького. І це – при тому, що Наумов до того часу не мав жодного стосунку до української спецслужби: в його активі був лише нетривалий досвід роботи на рядових посадах у Генпрокуратурі.

«І тут раптово ця людина потрапляє до СБУ. Після цього голова держави надає Наумову перше в історії звання бригадного генерала СБУ. Це нове звання – запроваджене за стандартами НАТО. І першим за НАТівськими стандартами нагородили агента ФСБ! В порушення всіх процедур спецперевірки», – коментує Бутусов.

Про сплановану російською спецслужбою операцію свідчать оприлюднені 5 квітня 2023 року пресслужбою Служби безпеки та Державним бюро розслідувань перехоплення телефонних розмов Олега Кулініча з його куратором – ексзаступником секретаря РНБО Володимира Сівковичем. У цих діалогах Наумов фігурує під позивним «Мисливець».

dbrfsbrfpriznachilozradnikivukerivnitstvosbuizvilnilogeneralabaranetsk

Зокрема, Кулініч і Сівкович безпосередньо обговорювали плани виведення «Мисливця» на керівну посаду в Службі безпеки – замість Руслана Баранецького, який на той момент був першим заступником Івана Баканова.

Руслан Баранецький – генерал-майор СБУ, який з 2014 року особисто боровся з російською агресією, брав безпосередню участь у бойових діях, в тому числі й у контактних бойових зіткненнях із ворожою агентурою. Він також відомий як активний учасник «Вагнергейту»: саме Баранецький, разом із Василем Бурбою, був присутній на нараді у кабінеті Президента Зеленського, а потім – у кабінеті Андрія Єрмака. Утім, жодних коментарів щодо цієї справи у публічній площині генерал-майор не давав.

«Його ордени заслужені на полі бою, а не тільки кабінетною інтелектуальною роботою. Баранецький користується великою повагою на фронті. Це людина, яка зробила великий внесок у розгром російської агентури й протидію агресії рф – до речі, навіть після звільнення. Що роблять у ФСБ? Щоб обмежити вплив Баранецького, який курував Департамент контррозвідки, на його місце за протекцією Кулініча просувають Наумова», – зазначає Бутусов.

Та найцікавіше, як саме і коли ФСБ провернула цю спецоперацію?

22 липня 2021 року Департамент контррозвідки спільно з херсонським Управлінням СБУ затримали агентів російської спецслужби за статтею «Державна зрада». Йдеться про колишнього співробітника СБУ Гутора та заступника начальника інформаційно-аналітичного відділу СБУ в Херсонській області Сідоровича (котрий, як тепер стало відомо, був людиною з «вертикалі» Кулініча). Затримання відбулось з санкції Баранецького.

А вже 24 липня, рівно за два дні після цих подій та у річницю «Вагнергейту», Руслан Баранецький був звільнений. Це кадрове рішення було оформлене указом Президента України Зеленського. Таким чином, незручного для ФСБ принципового офіцера, який протидіяв російській агентурі, фактично замінили на ворожого «крота».

Паралельно з цим, зазначає журналіст, замість Управління внутрішньої безпеки, яке до цього завжди було в апараті голови СБУ, указом Президента створюється новий підрозділ – Головне управління внутрішньої безпеки. І керувати ним довіряють усе тому ж Наумову.

Таким чином останній отримав доступ до всіх особових справ співробітників СБУ, можливість порушувати щодо кожного розслідування і майже необмежений вплив на будь-який підрозділ.

І хоча Андрія Наумова так і не призначили першим заступником Івана Баканова, та згодом так само звільнили зі спецслужби, він зняв офіс біля СБУ і продовжив фактично контролювати відомство, у тісній зв’язці з Олегом Кулінічем. Як зазначають джерела, співробітники Управління внтурішньої безпеки з матеріалами мали спочатку відвідувати офіс Наумова, і лише після «погодження» з ним у подальшому приймали рішення щодо дій або бездіяльності по оперативних матеріалах.

«Таким чином, ФСБ почало напряму керувати СБУ. Навіть без Баканова», – констатує Бутусов.

От редакции «ОРД»: Не можем согласиться с Юрием по поводу того, что «ФСБ стала напрямую руководить СБУ. Даже без Баканова.» Основная вина лежит именно на Баканове и на Зеленском, его назначившем. Именно Баканов в рекордные сроки выжил из СБУ не только Баранецкого, но и Владислава Бухарева и практически всех генералов и офицеров, воевавших в АТО. И это сложно объяснить природной придурковатостью Баканова. Больше это похоже на измену Родине. А то, что сейчас Баканов не в камере в ожидании суда — говорит о том, что российские «кроты» продолжают свою успешную работу в украинских властных структурах. Будет еще большим позором, если Баканова, как идиотку Венедиктову отправят куда-нибудь послом. Да, чуть не забыли, а как там Артемий Капелюха, правая рука Наумова? Как там Саша Акст, «кошелек» Наумова и формирователь санкционных списков Данилова? Как там алкоголик Дублык, карманный провокатор Баканова? Хотя, при наличии в ОП Татарова, вопросы эти бессмысленны.

В тему:

Оцените материал:
54321
(Всего 2, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

141 ответ

 1. 21-17 21-18 пора хлебать урину -невик здесь из себя путинку строить- один уже налебался в изоловье ему кувалду поставили-вам черенок от лопаты подойдет.

 2. Дільниця одна, але вседіти на ній хочуть два, точніше три АТО і більше пардон слідунов!))) Один працює в ночную, другий шарится поміж шоферів далекобійників, третій в церковному хорі на Невському в Ленінград.
  От жалка що тема слідуна, котрий гоне горілку, пардон самогону, тфу Юля бурячанку….

  1. Ну давай по бурячанке.! Да пусть пародисты в паранже анонируют- ! Вальпургиева ночь еще не скоро а ведьмы фсбешные уже работают круглосуточно. Стой ! А что в трусах? Время еще холодное? Или ето когда случилось? Как обычно.- они начинают буксовать и набирают номер екстреной связи с Гамлетом.

   1. Махровие кальсони, неодноразово спасаді ленінградскіх попов от холодних виборгских ветров!
    І ещо, прізрак отца Гамлета в засраном простирадлі неодноразово казав про феномен руського кацапізму….
    Главное, возвращаясь с ночной не наїбеніця і не впасти пьяним под кущом, хотя…. запас вроді тепло….

  1. Тебе васьок в мурино или к пригожину -там тебя примут- кстати ты на уринотерапию неопоздал? жаворонок ты наш.

   1. Тоже этим делом интересуешься? Ну от вас, от пидаров, простому украинцу просто продыху и проходу нет… расплодились ублюдки рашистские….

  2. 22-55 Васuлuú, вы правы, так u есть. Настоящuе мужчuны сеúчас с оружuем в руках на фронте защuщают Украuну от кацапскоú навалы. A на саúте тусуются, cкрываясь от мобuлuзацuu, тыловые дuванные умнuкu тuпа холуая-паромщuка-следопыта с плохо скрываемоú голубоú орuентацuеú.

  3. Пришла пора изменить герб и флаг рф тоесть дополнить : к двум отрубаным головам путухов-добавить кувалду и пельмень .

 3. Алкогольная інтоксикація, відсутність грошей, боль спини від досок топчан, скаліоз от мамкіного дівана, це та багато чого іншого мішає хлопцям признатися в любові один одному….

  1. 13-12 нічого мені немішає полюбити якого небудь хлопця , але зараз мое головне бажання — стати найближчім часом головним пєтушком , саме над цим я посиленно працюю і готую себе до цего поважного статусу.

   1. Шалавкой от тебя тянет дружбанчик!!!
    Ты пока ждешь парня с армии, не смей шалавить на лево.

   2. 3-12 липкий страх заливает уже твое тело пародист.- помнишь когда ето началось?

  2. Кто в очередь за загаром ? Внимание наш карьер » Дубровка» теперь официально занесен в государствственный водный ресурс- костюмы с отливом в Ялту и крым можна уже неодевать. Принимае всех участников СВО с индосикацоей с болями — разныит сексуальными пожеланиями- здесь можна оформить и брачный контракт.- бухло беплатно черенок от лопаты на двоих.

 4. 12-06 13-12 14-16 14-17 14-31 не товарищи вы уже унитаз надеюсь спиздили -так поцелуйте и назад в деревню Мертвые письюны в Усурийсский край-там и занимайтесь любымым делом Самым что ни есть ( заслуженым) На Троекуровском ? еще места остались и каким известным вы животным относитись- чтобы я епиграфы заготовил- ?

 5. . 12-06 умницы подруги васька.- 65 и ты еще молодая- зоопарк ето ЗЛО особенно пластика-пора тебе воду в обводном канале померять-заждались русалки уже.

 6. Кто в очередь за загаром ? Внимание наш карьер » Дубровка» теперь официально занесен в государствственный водный ресурс- костюмы с отливом в Ялту и крым можна уже неодевать. Принимае всех участников СВО с индосикацоей с болями — разныит сексуальными пожеланиями- здесь можна оформить и брачный контракт.- бухло беплатно черенок от лопаты на двоих.

  1. 16-09 Васек ты тоже хочешь в тамбов -бери своих друзей пародистов и на паром-паромщик вас встретит.

  1. 17-07 Ты милок из Козлодрищева?- с ума сойти: Освободи холодильник от просрочки и грязного белья.. рот не нада открывать от удивления ткуда я ето знаю- ….. грязно понимаеш.

    1. Не понтуй я знаю где цыцькин живет- не наводи на него напраслину- он порядочный и культурный человек-иногда сарказмом .- но ето такая черта характера. А ты кацапский вор среш везде как шолудивый кот- .

 7. Знову ви свої російські пиздаки повідкривали і хуями зразу завоняло… яка ж мерзость… зараз 2023 рік ну подобається тобі чоловік і ти виїбав його чі він тебе то що тут такого, всім уже чхати на особисті справи підарастичної меншості … зараз стільки уже нових видів трансгендерів, квір і всякого іншого різновиду бабомужиків чі навпаки а ви ще спілкуєтесь в контексті раби зараз 90 рік ви виглядаєте дибілами… россійскі православні люди завжди їбались в зад і рот бо про це всі россійскі народні матюки а люди росіяни завжди дегенерати бо дитозпчяття відбувається завжди випадково під час алкогольної інтоксикації … тільки русня так багато купить і якщо отримує пляшку горілки в руки то повинна тут же це випити на не ростягнути задоволення на час… оця вся анальна жорстокість оцей анало колгосп це і є рашки… де ще в світі існує такий контрольований кримінал де щоб стати авторитетом треба сісти в тюрягу де на тебе потім буде цілий профайл))) дибіли …

  1. ++++++++! Белые в городе-какие белые? -только что белый поручик проник в Кремль? Ето чушь собачья.- их давно перебили . Не всех-десант -десант высадили . (с) Дежавью. Ход мыслей Ваш правильный- но преждевременый.

 8. Сегодня 9 апреля -напоминая 9 апреля а не 9 го мая 2023 года. В Питере много украинских флагов снимают кино. Изначально планировали снимать в Киеве-обломалось. Тьма пришедшая со Средеземного моря накрыла ненавидимый прокуратором город. Исчезли висячие мосты-соединяющие храм со страшной Антониевой башней-опустилась с неба бездна и залила крылатых богов под гипподромом. Хасмантийский дворец с бойницами-оскалился и заслезил.- базары :- караваны-сараи переулки пруды загажены до неузнаваемости. . Пропал Ерлиалаим-великий город как будто не существовал на свете. кстати ГОТЛАНД -исторически швецкий остров.

  1. 22-32 Чаплыга я тебя так отвечу : любая моль мечтает о польто-о шубе длинной но моль московская от жизни той отстала-про дезинсекцию не знала-поинтересуся.- тебя точно незабудут.

 9. Там под Бахмутом так єбоньот, що тобі той врач ненужин, тілько сразу допротезіста!

  1. Да чуть незабыл ? А 4-я гвардейская танковая Кантемировская ордена Ленина Краснознаменная дивизия им. Ю. Андропова-будет на параде 9мая 2023 года.- ? Судя по заказаным протезам непредвитится=в етом ты прав.

 10. Меня в статье нет только потому что алкашей не уважают и к серьезным мероприятиям не допускают. Я умный и понимаю это. Не зря меня ми-6 пыталось завербовать. Я им сказал, что за их фунты не продаюсь. Только за русскую водку.

  1. Фунты ето серйозно -лавное их колличество- так что шевили батонами- скорую вызвай сам-надоел.

 11. Саме смішне що коли ссср воював в Афганістані то є багато відео і інтерв’ю у радянських солдатів і ці жалюгідні підарасіки плакались що голодні, їм пизди дають не має чім стріляти і всім на них похуй… дивіться відео 2023 та ж сама історія людиноподібні руськоговорящі істоти плачуть і ниють що всім на них пох і що вони гарматне мясо, що у них ніхуя не має все в дефіциті і вони обісрані та голодні холодні … то які робимо висновки панове? Російська істота народжується і починає підростати і дивиться воно всілякі кіно про дєди ваєвалі і грає в ігри та ходить на мєропріятія де істоту готують до часу х але прямо про це не говорять … ось блядь істота підростає а по ТВ кажуть кругом врагі … а вон дєди ваєвалі …. а вот єті врагі вказують істоті і далі те ж саме кіно … робимо висновки що бути руснею погано бо за ваш віковий відрізок може бути війна і вас кинуть кудись як мясо де іще раз кинуть як руського лоха і ось що я думаю а хіба раніше коли були війни чі не було це так же само що руські підарасіки отак нещастно виздихали у війні і помирали завжди їх багато та густо

  1. Начинаеш взрослеть. ГААГА слезам не верит.- путинисты совсем другая история-там нет мотивации патриотизма- нет государства — Такая себе-клоака спрут мафиози и криминала .

  2. 22-33 пародист-чмошник ты попал на край жизни по гибкому стечению обстоятельств. Бери барабан созывай своих петухов и читай маляву от Саши Кураги6 там написано : кто за путина пидарас. кто за пригожина пидарас кто воюет против Украины пидарас дважды. Снимай паранжу и проси кума что-бы тебе пионерский горн принесли. Напуган ты по самые пятки-неприятный скольский лживый анонист с пригожинским душком. Десен то у тебя уже нет вич сожрал .

 12. Гульчатай сними паранжу- и язык у тебя после етого неотсох. Кукушка и ето все не обломалось а залезла?

 13. Сколько в нас сегодня фсбешных стукачей отметилось под разными никами?….пугливые они в последнее время стали- как никак а СБУ их сачком отлавливает- накрывает ботофермы -все труднее гадить в проукраинских ресурсах. 40 минут без света сразу в панику-конечно им далеко еще до Симонян- Кеосаян весь прикорм у них забирают-поетому приходится выходить глубокой ночью в маскировочных халатах-отчет то писать надо.

    1. Хоть я и дільничий слідопит , но я педераст и стукач!

 14. You actually stated it superbly.
  [url=https://studentessaywriting.com/]best essay writing service in usa[/url] essay writing site [url=https://essaywritingserviceahrefs.com/]writing an informative essay[/url] best essay writer service

 15. Fine information. Regards!
  [url=https://essaywritingservicelinked.com/]college essay writing service[/url] i need help writing an essay [url=https://essaywritingservicetop.com/]reliable essay writing service[/url] legit essay writing service

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Московський слід українського Міноборони

Московський слід українського Міноборони

Уже кілька місяців відділ розслідувань hromadske досліджує серію провальних контрактів Міністерства оборони за 2022 рік. Це угоди загальною сумою понад…

Хто набирав "кадри" в СБУ часів Баканова

Як ви думаєте, що є спільного у справах про вивезення ільменіту в Росію, про розкрадання підприємств Фонду держмайна, справі про…

Сербія відмовила в екстрадиції Наумова через заяву Зеленського

Ще в березні 2022 року президент назвав Наумова зрадником, хоча справу за цією статтею не відкрили і досі. Одним із…
НОВОСТИ