Человек не терпит насилия!

Люди Козиря повертаються в Херсонську ВА. P.S.

     Після публікації статті про повернення старих кадрів в Херсонську ВА (https://ord-ua.com/2023/03/27/ljudi-kozirja-povertajutsja-v-hersonsku-va), багато людей скептично віднеслися до цієї інформації, сприймаючі  її на рівні пліток та непідтверджених фактів, особливо активно про це почали розповідати всі особи, пов’язані з обласною ВА, вигороджуючи та відбілюючи головну героїню статті. 

     Це змусило нас написати продовження до статті, з більш розлогими цифрами та фактами з державних та інших поважних джерел. 

      В попередній статті, ми акцентували увагу на наступному: «Аналізуючи діяльність  ТОВ «Будівельні технології Південь» за допомогою інтернет-ресурсу Clarity Project, було виявлено, що ця фірма є однією з найулюбленіших в Департаменті розвитку територій Херсонської обласної ВА і найбільшим його підрядником, та має укладених договорів з цим Департаментом на 167 млн грн. 

     При цьому, останній договір на технічне обстеження, можливо як раз і вище згаданих бомбосховищ, було укладено між Департаментом та ТОВ «Будівельні технології Південь» в грудні 2022 року взагалі без будь яких тендерних процедур на 10 млн грн.» 

     Давайте перевіримо цю інформацію з конкретними фактами: 

Згідно звіту про закупівлю UA-2022-12-22-008006-a в державній системі Прозоро, він є звітом про укладений договір.  Це означає, що тендерні торги не проводилися, договір був укладений напряму, і в систему було викладено тільки остаточний результат у вигляді звіту.  Сума договору склала 9927736,8 грн. Відповідальна особа за торги Васіна Світлана Віталіївна, поштова скринька [email protected], телефон +380552225018. 

От же, пані Васіна на свій розсуд відібрала підрядника на 10 мільйонний підряд, та оголосила його переможцем, з яким було укладено договір. 

Чому вибір впав саме на цього підрядника – то, мабуть випадково. 

А ось так, «випадковість» вибору підрядника описує у своєму звіті про моніторинг іншої закупівлі UA-2020-06-19-001992-a, з тими ж дієвими особами, де С.В. Васіна є відповідальною особою по закупівлі, а ТОВ «Будівельні технології південь»  стає переможцем  з найвищою вартістю робіт, Державна аудиторська служба України – «На підтвердження зазначених вимог ТОВ «ІБП «Гарант» у своїй тендерній пропозиції надав таблицю, що містить інформацію про виконання аналогічних договорів, та копії договорів від 04.01.2019 № 3 та від 28.02.2019 № 10-10/76 з усіма невід’ємними додатками до них. Зважаючи на зазначене, Замовник на порушення абзацу другого пункту 1 частини першої статті 31 Закону неправомірно відхилив тендерну пропозицію ТОВ «ІБП «Гарант», що суперечить принципам здійснення публічних закупівель визначених статтею 5 Закону. Різниця (за результатами аукціону) між вартістю тендерних пропозицій ТОВ «ІБП «Гарант» та ТОВ «Будівельні технології південь», з яким Замовник уклав Договір, складає 1 164 619,00 гривень.» 

А ось вияв «випадкової» любові саме до цього підрядника в іншому звіті Державної аудиторської служби України  ще по  одній закупівлі за номером UA-2021-04-02-007277-b – «Однак, учасником ТОВ «Будівельні технології південь», якого обрано переможцем, у складі тендерної пропозиції надано лист-відгук (файл 19 «Відгук»), в якому відсутня інформація саме про наявність сертифіката відповідності закінченого будівництвом об’єкта, а зазначено, що готуються документи для оформлення сертифікату відповідності закінченого будівництва. Відповідно до абзацу 2 пункту 1 частини першої статті 31 Закону замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, якщо учасник процедури закупівлі не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 Закону. Однак, замовник, на порушення вимог абзацу 2 пункту 1 частини першої статті 31 Закону, не відхилив тендерну пропозицію учасника ТОВ «Будівельні технології південь», як таку, що не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 Закону, а обрав переможцем та уклав з ним договір на проведення робіт від 13 травня 2021 року №2-П загальною вартістю 12 165 669,00 грн.». 

Висновки державних аудиторських структур у нас вже теж непідтверджені факти і плітки, які не заслуговують на довіру?

І наостанок, щоб вже два рази не вставати, ще один факт, який легко перевіряється в системі Прозоро. За 2021 рік Васіна провела закупівель з послуг технічного нагляду на 3.5 млн грн.  І, о яка несподіванка, майже 3 млн з них отримав один і той же, мабуть теж «любимий», інженер технагляду Локтєв Михайло Іванович. Чим же ж і він визвав таку палку любов пані Васіної до себе? А може тим, що разом з пані Васіною співпрацював, в бутність пані Васніної в управлінні капітального будівництва Херсонського міськвиконкому? Де пан Локтєв напрацював собі на кілька карних справ, пов’язаних з привласненням бюджетних коштів, і ця співпраця продовжилася з переходом пані Васіної до облдержадміністрації. Добра така співпраця, на 80% всіх замовлень в одні руки.

А ні, довелося другий раз все таки вставати. 

Журналіст Костянтин Риженко нещодавно в своєму пості згадував «зраду» не тільки в Департаменті розвитку територій Васіної, але і інші структури військової адміністрації. 

І там дійсно, ми теж помітили цікаві закономірності у виборі підрядників. Так, в березні поточного  року, Херсонська обласна комунальна аварійно рятувальна служба уклала три прямі безтендерні договори на поточні ремонти укриттів, загальною сумою 4 млн грн, два договори з яких, на 3 млн, укладені  вгадайте  з ким? Не повірите – з вище згаданим  ТОВ «Будівельні технології Південь». 

     І знов до цього вишенка на тортику — технічний нагляд по цим всім трьом договорам буде здійснювати вже знайомий нам інженер технічного нагляду Локтєв М.І. Віримо в прості співпадіння. Дуже хочемо вірити. 

     Хто хоче перевірити, заходить на офіційні джерела і перевіряє. Хто не хоче, продовжує і далі розповідати про плітки і чутки, або присутній, як кажуть, і в темі, і в долі.

Оцените материал:
54321
(Всего 5, Балл 4.6 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ