Человек не терпит насилия!

НОВИЙ СКАНДАЛ В МІНІСТЕРСТВІ ЮСТИЦІЇ. ЯК МАЛЮСЬКА ДЕНИС ПРИКРИВАЄ АФЕРИСТІВ ДЛЯ ВЛАСНОГО ЗБАГАЧЕННЯ

maljuska 13.03.2023

        Міністр юстиції Денис Малюська вже декілька років співпрацює і прикриває рейдерську діяльність знаменитого рівненського афериста Андрія Федорчука.

                Федорчук, за даними видання «Критика», діючи спільно із селищним головою села Мала Мощаниця Здолбунівського району Рівненської області, зареєстрував «кишенькову» реєстраційну службу – КП «Реєстраційна служба» Маломощаницької сільської ради» (код 42499715), директором якої призначили юриста Федорчука А.Б. — Поддубного Максима Ігнатовича. За допомогою даної реєстраційної служби Федорчук А.Б. узаконював всі свої рейдерські захоплення не лише в Рівненській області, але й по всій Україні.

                При цьому, в КП «Реєстраційна служба» за документами працював державним реєстратором Касюк Віктор Васильович, який ще з вересня 2018 року перебуває на заробітках у Польщі, і не повертався з того часу в Україну. А на самому ділі всю брудну роботу виконувала тоді ще працююча державним реєстратором Левандовська Анастасія Віталіївна. Тобто, Федорчук А.Б. використовував електронний ключ доступу державного реєстратора Касюка В.В., який навіть не перебував фізично в Україні починаючи з 22.09.2018 року

                 Цікаво, що 01.08.2019 року співробітники Служби безпеки України затримали державних реєстраторів КП «Реєстраційна служба» Маломощаницької сільської ради Ящук І.В. та Домецького О.І., які за винагороду, систематично вносили неправдиві дані до державних баз даних, що сприяло легалізації рейдерських захоплень підприємств та нерухомого майна із завдало державі збитків на суму 20 млн. грн.

             Безпосередній зв’язок вищезазначених осіб підтверджується також наступним:

1. КП «Реєстраційна служба» Маломощаницької сільської ради за тією самою адресою, що і підприємство, основним засновником якого є Федорчук Андрій Богданович (ТОВ «Приват Євробуд», код ЄДРПОУ 39494203) – 35702, Рівненська обл., Здолбунівський р-н, с. Мала Мощаниця, вул. Незалежності, буд. 9А.

2.    Директором КП «Реєстраційна служба» Маломощаницької сільської ради з моменту її реєстрації 26.09.2018 року і до 05.03.2019 року був Поддубний Максим Ігнатович – особистий юрист Федорчука Андрія Богдановича, який представляв його інтереси та інтереси пов’язаних із ними підприємств на підставі довіреності.

3.    Приватний виконавець Домецький О.І. надав свій особистий мобільний телефон +380979797977 для здійснення зв’язку із КП «Реєстраційна служба» Маломощаницької сільської ради.

4.   Державний реєстратор Ящук (Бенедищук) Інна Василівна, перебуваючи на посаді реєстратора в Реєстраційній службі Рівненського міського управління юстиції Рівненської області, Управлінні забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради, КП «Реєстраційна служба» Маломощаницької сільської ради Здолбунівського району Рівненської області» систематично забезпечувала протиправну реєстрацію в інтересах Федорчука А.Б. та підконтрольних йому підприємств перереєстрацію нерухомого майна.

         Слідчий суддя Ореховська К.Е. Рівненського міського суду Рівненської області (справа №569/14491/19) ухвалами:  від 05.08.2019 року накладено арешт на майно, яке було вилучене 31.07.2019 в ході проведення обшуку у нежитловому приміщенні за адресою Маломощаницької сільської ради. На сьогоднішній день кримінальна справа № 569/1819/20 по обвинуваченню Домецького Олексія Ігоровича та Левандовської Анастасії Віталіївни перебуває на розгляді в Рівненському міському суді (суддя Наумов С.В).

             Не багато і не мало-всього аж чотири роки. Виявилося, що судова «Феміда» теж любить гроші афериста Федорчука і все робить щоб справу можна закрити по строку давності. За нашими данними відомо, що міністр юстиції проінформований і не перешкоджає. Аферист Федорчук в свою чергу не зупиняється. СБУ йому не перешкода і тому знаходить та бере на зарплату іншого голову Корнинського ОТГ Мізерного Анатолія.

            Спільно відкривають державну реєстраційну «підпільну фірму» виконавчого комітету Корнинської сільської ради Рівненського району Рівненської області, де Левандовську Анастасію Віталіївну ставлять головним реєстратором. Багато молодих людей хотіло б працювати в новоствореному ОТГ, але не всі погоджувались виконувати незаконні кримінальні замовлення. Такі, як погодився і попався за триста доларів молодий реєстратор Левчук Юрій. Його підставила вже з кримінальним досвідом Левандовська. Та за мізерні гроші змусила його за одну ніч перереєструвати на інших власників ринок в м. Івано-Франківську. Після таких реєстрів справжні власники схаменулися і почали шукати Юрія. Але аферист Федорчук добре продумав ситуацію з Левчуком — «немає людини то і немає проблем».

               Швидко та не обдумуючи посприяв тому, щоб відправити хлопчину на війну. Логіка така, якщо уб’ють, то і не буде проблем. І на сьогоднішній день Левандовська через афериста Федорчука не зупиняючись проводить любі незаконні перереєстрації.

                Можуть громадяни скаржитись на незаконні дії реєстратора скільки завгодно. Призначає комісію міністр. Очолює як завжди його ручний підопічний Дубовик Віктор. Мабуть йому нічого не припадає з міністерського столу. Міністр трохи жадний і не звик ділитися грошима з таких афер. Але зате пан Віктор добре готовий прогинатися і вже довгий час не бачить ніяких порушень у діях аферистів.

               Тільки гарант Конституції Володимир Зеленський переживає не тільки як виграти прокляту війну. Він ще змушений боротися із пацюками, яким немає нічого святого крім наживи. Президент давно мав наміри звільнити міністра і не міг уявити, що той додумається до таких схем та буде прикриває їх заради грошей.

https://www.bagnet.org/news/society/1346030/noviy-skandal-v-ministerstvi-yustitsiyi-yak-malyuska-denis-prikrivae-aferistiv-dlya-vlasnogo-zbagachennya

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ