Человек не терпит насилия!

Справа Усса

Іван Ступак: Показовий міжнародний кейс.
Жовтень 2022
В аеропорту Мілана, на вимогу Офісу прокурора Східного округу Нью-Йорку, затримано сина губернатора Красноярського краю рф – Олександра Усса, Артема.
Артем Усс — один з співвласників Nord-Deutsche Industrieanlagenbau GmbH (Гамбург), яка займається торгівлею промисловим обладнанням.
В той же час, прокуратура США називає цю компанію підставною, що використовується урядом рф для придбання в США технологій подвійного призначення та мікроелектроніки.
В подальшому ці вироби постачалися російським компаніям, що перебувають під санкціями та використовувалися для виробництва військових літаків, ракет, ракетних систем, радарів та іншого.
Частину таких компонентів наші військові знаходили в російському озброєнні на території України.
21 березня 2023
Італійський суд дозволив екстрадицію Артема Усса до США, де йому світило до 30 років ув’язнення, а його захист подав апеляцію на це рішення.
23 березня 2023
Артем Усс, перебуваючи під домашнім арештом в орендованій міланській квартирі, самовільно зняв електронний браслет контролю за місцем знаходження та втік.
Резюме.
Наші західні союзники повинні чітко та остаточно зрозуміти, що таке рф, особливо родичі російського істеблішменту.
Домашній арешт – це точно не найкращий запобіжних захід для тих, хто проходить за звинуваченнями у порушенні міжнародних санкцій.
Тільки тримання під вартою, без права на заставу та без жодних виключень! 👌
Возможно, это изображение 1 человек и стоит
Оцените материал:
54321
(Всего 3, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

4 ответа

 1. На Большой деггярной переполох-семья Усов не лохи знают как соскочить : срезал електорный браслет а под ковром в итальянской квартиры оставил на память карабинерам свои фсбешные погоны.- опыт Баширова и Петрова назидательный. Не поверили в стойкость юных не бреющих бороды. Прикольно будет если етот самолет летиткуда -нибудь прямиком в Гуантануму а пасажир и незнает в ФБР тоже есть юмористы и некоторые из Украины.- успехов им в службе.

 2. И куди вин втик у Милане?По теплотрассам бомжевать стал? Детож бля ныкаеться або ввывезли вже до росии?
  Уси ци браслеты до пизды, по старинке наручниками до батареи и не втече

   1. )))Не,ну нови пластикови не вариант.А от советськи чугунны
    Якщо на спину привьязати то ще придають отрицательну плавучесть

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

НОВОСТИ