Человек не терпит насилия!

«Після нашої Перемоги розберемося з корупціонерами вдома», — українські воїни

lopushanskij kompromat new html m7d57add6Сьогодні нерідко можна почути: «Після перемоги обов’язково повернемося додому і наведемо порядок із тими зрадниками і перевертнями, що засіли у владі». Так говорять бійці, які нині боронять нашу державу від російського окупанта та розуміють, що вдома теж є над чим працювати. Понад 30-ть років чиновники і депутати паразитували та збагачувались за рахунок країни крали, віджимали, продавали та знищували. Та їх час минає.

Історія одного успіху

20 років у владі, а в результаті заможне життя, лакшері нерухомість, мільйони на рахунках, люксові автомобілі, діти-мажори та невиконані обіцянки. В принципі це зріз українського політикуму середнього і вищого рівня. Їх девіз: «Якщо вже отримав посаду – витискай на повну». Власне так і зробив наш герой, нині вже тричі депутат Верховної Ради України Андрій Лопушанський.

lopushanskij kompromat new html m7d57add6

Андрій Лопушанський

Історія його успіху абсолютно банальна. За інформацією ЗМІ, в 90-х роках Лопушанський був пов’язаний з лобіюванням інтересів компанії «РосУкрЕнерго», яка відома своїми оборудками, що завдавали шкоди українському бюджету на мільярди гривень. Працювала ця компанія, і Лопушанський, в інтересах дуже сумнівних міжнародних кіл, до яких відносять легендарного Семена Могилевича. В офіційній біографії Лопушанського вказано: 1990-2005 р.р. – підприємець. А вже в 2006 році він вперше проходить у парламент за списками «Нашої України». Дивна ситуація? А от, і ні.

За ті 15 років, що молодий підприємець Лопушанський був у «бізнесі», він зумів наростити корисні зв’язки стати кумом тодішнього голови «Нафтогазу» Олексія Івченко, якого у народі називали «Льоша-мерседес», через пристрасть до дорогих автомобілів, і якого пов’язують з екс-прем’єром Павлом Лазаренком. І з того часу, як кажуть, «поперло».

Кумівство наше все

Після застілля і кумівства, Івченко відразу лобіює призначення свого, тепер майже родича Лопушанського, першим заступником у «Нафтогазі». І тандем розпочинає швидкими темпами викачувати державні фінанси у свої кишені.

lopushanskij kompromat new html 6c9c2b9b

Куми – Олексій Івченко та Андрій Лопушанський

На своїй посаді Андрій Лопушанський запам’ятався тим, що наполегливо переконував українців у перевагах присутності на вітчизняному ринку постачальника російського газу – компанії «РосУкрЕнерго», в чиїх саме інтересах вона працювали, ми писали вище.

Діяльність Лопушанського в період його роботи в «Нафтогазі» була неодноразово предметом розслідування Генпрокуратури. Його підозрювали в ряді епізодів зловживання службовими повноваженнями в корисливих цілях, а також у причетності до міжнародних злочинних схем з відмивання коштів, отриманих незаконним шляхом. Та як бачимо, він зумів викрутитися.

Дев’ять років поспіль Лопушанський був першим заступником голови правління НАК «Нафтогаз України» (а з 2010 перебував у декретній відпустці для догляду за дитиною). та нарешті його звільнили з посади «у зв’язку з нез’явленням на роботу протягом більш як чотирьох місяців підряд». Хоча він і судився за поновлення, та марно.

Потім тандем кумів Лопушанський-Івченко успішно роздерибанили «Єврогазбанк», кинувши людей на сотні мільйонів гривень.

«Складний» шлях у політику

Вперше Лопушанський стає нардепом від «Нашої України» у 2006 році, при цьому ще рахується на роботі в «Нафтогазі» і отримує чималеньку зарплату. Тому й не дивно, що він ще захотів зайти в Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки у Верховній Раді.

У 2012 році, як мажоритарник у 125-му окрузі він програв вибори кандидату від об’єднаної опозиції Андрієві Тягнибоку.

У 2014 році знову ж таки став депутатом Верховної Ради та головою підкомітету з питань газової, газотранспортної галузі та політики газопостачання Комітету ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. А вже у 2019 році Лопушанський нардеп від партії «Європейська Солідарність». Цього разу він знову там де ділять гроші – стає заступником голови Комітету з питань бюджету.

Журналісти видання «Слово і Діло» проаналізували діяльність народного обранця-перебіжчика Андрія Лопушанського. Як виявилось, він банальний популіст. Наобіцяв людям «золоті гори», а виконав лиш 2% своїх передвиборчих обіцянок. Більше того, під час балотування у 2019 році Андрій Лопушанський за даними Громадянської мережі «ОПОРА» займався підкупом виборців.

За інформацією «Центру протидії корупції», Андрій Лопушанський свого часу виступив проти очищення Вищої ради правосуддя. Це орган, який мав би карати негідних суддів, а насправді захищає покидьків в мантіях. Також, він разом із колегами допоміг провалити екологічний закон, спрямований на кардинальне зменшення промислових викидів. Як це прийнято у Європі. На радість олігархам, в тому числі завдяки таким як Лопушанський, заводи олігархів можуть і надалі труїти українців.

lopushanskij kompromat new html m7118b586

У 2020 році за свої заслуги перед партією Лопушанський отримав місце в списку «ЄС» на виборах у Київраду для свого 21-річного сина. Але той не пройшов.

lopushanskij kompromat new html 57292cfa

Мародер з мандатом

Якщо на депутатському фронті у Лопушанського «успіхи» не дуже, то на фронті особистого збагачення все навпаки. За нашим героєм-негідником протягом усього його політичного життя тягнеться шлейф рейдерства, мародерства, фінансових махінацій, незаконних оборудок та скандалів. Звісно, особисто він намагається не «відсвічувати», усе реєструється на його довірених людей. Наприклад, на Бельченко Владислава Володимировича зареєстровані транспортні засоби, якими користується депутат, а також записані його фірми. Частину майна Лопушанський тримає на своїй коханці – Романишин Анні-Марії.

Стежить за усім і керує від імені Лопушанського Зануда Валентина. Близькі з його оточення люди називають її «правою рукою» нардепа. Вона вже багато років бере участь в усіх оборудках і абсолютно обізнана у всіх справах.

lopushanskij kompromat new html m134a0340

Андрій Лопушанський, Валентина Зануда та Андрій Юрків в «Женеві»

Саме Валентина Зануда допомогла Лопушанському створити цілу мережу різних фірм, які забезпечують чималі фінансові апетити депутата, його сім’ї, коханки та найближчих соратників. Наприклад, (ТОВ «КОНДИТЕРСЬКИЙ ДІМ ВВ», ТОВ «ЛАЯР СІТІ», ТОВ «ВІЛІК БУД», ТОВ «САН СІСТЕМ», ТОВ «СВІТ ПЛЮС», ТОВ «ДОБРОМИЛЬ-КИЇВ», ТОВ «РОЯЛ ЯХТІНГ РЕНТАЛ КРУЇЗ», ТОВ «ППП ЕКОЕНЕРГО», ТОВ «УКРХІМРЕСУРС», ТОВ «РОЯЛ РІСТОРАНТЕ ГРУП», ТОВ «ХИРІВ-РЕНТ-ІНВЕСТ», ГО «ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ ПРОМІНЬ ЖИТТЯ», ТОВ «СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕКВАТОР» та ще десятки інших, які задіяні в тіньових схемах по відмиванню і розкраданню коштів, в тому числі державних.

Окремої уваги заслуговує зв’язок Лопушанського з Романом Баликіним, людиною, яка була помічником скандально відомого закупками продуктів харчування заступника Міністра оборони України В’ячеслава Шаповалова. І яка неодноразово попадала в поле зору правоохоронців за розкрадання державних коштів, виділених на потреби ЗСУ. Сьогодні, Лопушанський разом із Баликіним, планують і надалі освоювати виділені, вже на реабілітацію дітей і військових, бюджетні кошти, а саме проводити їх через санаторій «Женева», який і належить Лопушанському.

Ось ще кілька загальновідомих прикладів зловживань депутатом:

У 2014 році розгорівся великий скандал через звільнення співробітників санаторію «Женева» в Трускавці (один з бізнесів Лопушанського). Без попередження були звільнені 40 осіб. Уже колишні співробітники були звинувачені в недостачі 360 000 гривень в касі. Що цікаво, саме цю суму в цілому Лопушанський повинен був сплатити своєму персоналу в якості зарплат.

У 2020 році «Міжнародна компанія з управління нерухомістю», підконтрольна депутату Андрію Лопушанському, вкрала у законного власника – фінансової компанії «Горизонт», належне їй майно, саме готельно-розважальний комплекс «Роял Конгрес Готель», загальною площею 18 600 кв. м., що розташований у столиці по вулиці Молодогвардійська 32, (нині вул. В. Сікевича).

lopushanskij kompromat new html 9812aaf

Вже під час повномасштабної війни, Лопушанський теж неодноразово потрапляв у скандали. В травні 2022 року з того ж санаторію «Женева», що в Трускавці та яким володіє нардеп Лопушанський, без попередження виселили переселенців. Люди тоді організували акцію протесту, зазначаючи, що їх просто викинули на вулицю за вказівкою власника.

У вересні того ж року, використовуючи неодноразово «обкатані» схеми рейдерства, через свою людину директора ТОВ «Дорога до життя» Василя Мойсеєнка і «тітушок» з охоронної фірми «PITBULL SECURITY», Лопушанський захоплює склади з гуманітаркою на мільйони гривень, яка належить Всеукраїнському Благодійному Фонду «Миру і Добра». Ці приміщення, до речі, теж знаходяться за адресою Молодогвардійська 32, (нині вул. В. Сікевича), там де й захоплений ним раніше готельно-розважальний комплекс «Роял Конгрес Готель». Заблокувавши можливість потрапити на склади законним власникам, рейдери вкрали частину гуманітарки, частину знищили, а продукти харчування, які призначалися людям з деокупованих територій, зіпсувалися. Власне за повідомленнями ЗМІ, інша частина майна на тих складах це – спецобладнання і амуніція для ДСНС та саперів, медобладнання для 30 лікарень, допомога для реабілітаційного центру.

Тільки вдумайтесь у ці факти. Під час війни, коли кожен простий українець допомагає чим може, а в цей час практично в серці столиці, народний депутат разом із поплічниками займається мародерством.

Представники Фонду неодноразово заявляли про злочини, які скоюються проти Фонду людьми Лопушанського. Проте, правоохоронці й влада не поспішають реагувати на беззаконня. А все через те, стверджують джерела в правоохоронних органах, що у депутата-мародера всюди свої люди, серед яких і його племінник Директор Львівського територіального управління НАБУ Тарас Лопушанський. Вони є «прикриттям» злочинних оборудок депутата, а за це мають гарний бонус від народного обранця.

lopushanskij kompromat new html 34ad0de2

Розграбована гуманітарка людьми Лопушанського

Тож як бачимо, роботи хлопцям після Перемоги над окупантом, вистачатиме й в тилу. Необхідно буде вичистити всю ту нечисть із провладних кабінетів, яка десятиліттями грабувала країну, будувала собі палаци та закордонні резиденції.

Оцените материал:
54321
(Всего 7, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

55 ответов

 1. Ой бля.Про «разберёмся» слышу со времён издохшего пидора кучмы,виддавшего ядерный щит Украини
  Кому «разбираться» ?Весь потенциально протестный людской материал стёрли друг о дружку ахметовы с роттенбергами та порошенки с вексельбергами
  А кто повернеться живой тим не до Майданив буде а де гроши взять ДИТЕКу за свитло сплатить та за тепло с коммуналкой
  Очередной шанс «разобраться» просрали дурни в 2014,скинув пидора януковича и тутже ТУТЖЕ БЛЯТЬ посадив соби на шею иншого пидора —парАшенку

   1. Иноди люди с конгнитивным дефицитом и по двухтысячному кругу не усваивают.Як назвать долбоёбов яки за 30 рокив иснування Украины терпят клептократов накшталт акмедова и парАшенки,яки посредством коррумпованого чиновничества та заангажированного депутатства пьют кров с пресичногьт народа?

 2. Про якихось персонажей балакаешь ,которых вже хуй кто вспомнит. Ще про Гаврилюка расскажи або Яроша. Всем похуй бо то е позавчерашний день

  1. Смеётся пока что Стерненко с вас… сделал сбор на «месть» и намолотил себе на 5 машин сразу
   Мгагагаа

   1. Ой бля. У тогож акмедова 55 яхт — а ты всё о стерненке базаришь.Невже в 21 веке количество жигулей или лад-калин е критерием успешности? У парАшенки не считал килька машин?

 3. Це тільки погоняло в нього Лопух? Стриже і прикурює він від всього! А ви питаєте де пенсії? Він навіть гуманітарку спиздив!

  1. Средний психологичний возраст усреднённого представника быдлоэлектората — 11 рокив. Так що тезис «свми выбирали» тождественнен тезису педофила,выебавшего за гаражами третьеклассницу «Сама захотела»
   Якщо быдло в 2014 роци выбрало гавно под названием «порошенко» то о якой адекватности та зрелости быдла можливо балакати?

 4. Залужного в президенты! Военный стан после нашей победы над рашистами еще на 2-3 года и тогда всем нечестным и вороватым — кизда!!! Первый вопрос будет — а почему ты шановный в свои 25- 50 лет не был на фронте. Второй- откуда у тебя держслужбовца маниок и автопарк на много миллионов? Как вам расклад???

  1. Сначала Коля ты повоюй -попробуй а то почитай сколько слиняло под разными предлогами- ты то чей будешь?

   1. Уже, анализатор гавна, я своё в 15-17 отвоевал., а вот шо ты делал Зоркий глаз, это ещё посмотреть надо. А чем тебе Залужный не угодил? Мужик серьёзный, умный, сильный, просто так не отступит и всяким гнидам не даст Украину поганить….Шо Петю хитрожопого опять на трон хочешь? Мне так эти славные сыны Сиона уже все настоебали. И Петя и Грося и Зеля и ермак и их кошельки типа каломойши. И других фирташей….в послевоенное время военный у власти самое то вспомни мировые примеры чем тебе Де Голль плох был? А Пиночет? А Чан Кайши?

    1. Ты дебил, а не Коля! Нас устраивает Зеленский (боневтик), Ермак (боагент), Татаров (божулик-реваншист), а ты иди воюй, все ровно получиш х….

 5. Мы с Сергеем Стерненко открываем третий сбор на «месть».
  Просим всех неравнодушных отправить деньги, кто сколько может. Разом до перемоги.

 6. Аудит провести в государстве нужно и доступ к нему нужен свободный , и главное чтоб ворье юща, пороха, во главе аудита не встало , а потом по всей строгости .

  1. Ага, ни юща, ни пороха, чтоб не было — снова намекаешь что должны к власти прийти пидары даунбасяцкие?! Да ну нах, янука-овощ со своим сынком Стоматологом уже был и после этого стал возможным майдан. Никаких даунбасяцких менеджеров хозяйственников , они уже доцарювалыся! Поэтому иди нах со своим «не верю».

 7. Как учуяло очком ворье об аудите, так начало яныка и прочую пиздобратию с окружения юща,пороха, фирташа и подобную пиздопративгую сволоту привлекать, что участвовало в опере майдан или как народ превратить в легко управляемый электорат, к критики коментария. Если такая реакция на комент есть кому чего-то опасаться по-видимому.

  1. Вот такие как ты и мешают (рукопашники понтовые) ибо как доходит до дела так сразу в рукопашников диарея и температура.

    1. Если ничего не делать то конечно будет как и раньше.

   1. Я за то, чтобы украинский моссад действовал уже сейчас и уничтожал преступников, не дожидаясь окончания войны, как мелитопольские партизаны, например.

 8. Зачем нам МОААСАД ? и их школа да некоторые елименты полезны особенно если на ето есть политическая воля и финансы .- у них ето было всегда и есть сейчас. В Украине есть своя школа проверенная временем с созданием ОУН- УПА -очень практическая-патриотическая- нетребующая особых финансовых вливаний-! Примеры которой брали на вооружение прибалты- воины Ичкерии- сейчас грузия-молдова и опоненты Путина . — и естесвенно украинское подполье наокупированых территориях.

  1. Ну, ты Следопыт меня насмешил! Я думал, ты умный мужик, а оказывается у тебя уровень рядового бойца с патрульно-постовой службы, который привык нести службу, открывая и закрывая двери в РОВД и ни о чем больше не думая — с одной извилиной жить проще.
   Теперь к сути вопроса: зачем? Да затем, что ОУН-УПА действовала на украинских территориях и при поддержке местного населения — это своеобразное ополчение. А украинский моссад должен будет работать и приводить в действие смертные приговоры преимущественно на территории Рашки, в глубоком тылу врага, без поддержки населения, спецслужб и т.д..
   Но, вижу ты в этих вопросах вообще не разбираешься. Зачем тогда пытаешся вставлять свои 5 копеек?

   1. Значит ты будеш открывать двери тем кто ету работу будет делать? И всегда вставлять своих 5 копеек когда ета работа будет иполнена без твоего личного участия. Продолжай можеть на етом поприще твоих спецзнаний ты и команду наберешь? …..вчись чужому але свого не цурайся….

   2. 16 — 34
    +++
    Зачет : «.. приводить в действие смертные приговоры преимущественно на территории Рашки, в глубоком тылу врага, без поддержки населения, спецслужб и т.д..»

  1. Ага, в своих и наших карманах…. Пенсионный возраст поднимет, пенсию урежет, коммуналку поднимет а своего сынка спикером сделает… не настоебали вам в руководстве Украины славные сыны Сиона ??? Короче Залужного в президенты!

 9. А ведь это гениально: «договорняк» по войне в Украине между Байденом и Путиным, а все кричат про тесный союз России и Китая.

  Надо учиться у «кукловодов» делать так, чтобы никто ни о чем не догадался…

  1. Дебил, так расскажи о чем там Байден с твоим педофилом путькой договорился? Просвети нас, заблудших?

 10. Сегодня Хетьман встретился с послом КНР и подчеркнул необходимость скорейшего контакта между лидерами Китая и Украины. Именно того контакта (звонка), в контексте которого США предостерегают Зеленского быть осторожным, потому что знают какой именно мирный план Си предложит Президенту Украины. В принципе, этот план знают все, и он идёт в разрез с планами Банковой.

  А ещё Пэдра демонстрирует готовность говорить со всеми глобальными игроками, обеспечив интересы всех, в случае своего возврата к власти…

  Тот ещё иезуит☝🏻

  1. Жили-были и дружили два педофила : добрый и злой .И вот однажды они очень посорились за одного мальчика которого злой педофил поцеловал в живот. И добрый педифил зарезал и расчленил злого педофила-потому что добро побеждает зло. Ето все надобно знать глубинному народу о встречи ПУ и Си.

 11. Утром 22 марта во временно оккупированном Севастополе прогремели взрывы. Очевидцы сообщают, что перекрыт рейд в Севастопольской бухте. Очевидцы сообщают, что после взрывов рейд в Севастопольской бухте перекрыли. Также отмечается, что сильные взрывы были слышны с Южного и Северного молов (гидротехническое оградительное сооружение для защиты акватории порта порта от волн).
  В то же время в сети появились кадры с камер видеонаблюдения, на которых зафиксированы взрывы в Севастополе. В местных чатах обсуждают взрывы, отмечая, что громкие звуки были слышны не только в центре, но и в других районах Севастополя. После Джанкоя пришёл черёд Севастополя, ждём подробный отчёт о результатах обстрела.

 12. Оркобоец из Татарстана рассказал о бунте земляков против военного руководства РашПедерации о том, что под Угледаром казанский батальон положили практически полностью. 24 марта Казанский гарнизонный военный суд в РашПед рассмотрит иск бывшего добровольца национального батальона «Алга» к военному комиссариату Татарстана и своей воинской части, сообщают «Важные истории». Он хочет уволиться в связи с окончанием срока контракта, но его и других оставшихся в живых сослуживцев, не увольняют.Казанские «добровольцы» самовольно оставили часть и вернулись домой по истечении срока контракта. Он также рассказал о потерях: 6 февраля при наступлении в сторону Угледара татарский батальон «Алга» положили практически полностью — выжили единицы. После положили оренбургский батальон и башкирский батальон в полном составе, потери колоссальные — никто из оставшихся в живых уже не хочет воевать, желание пропало напрочь.

 13. Ночные атаки ВСУ показали на видео в телеграм-канале — аэроразведчики 36-й отдельной бригады морской пехоты имени контрадмирала Михаила Билинского за ночь атаковали шесть групп оккупантов. На записи видно, что помимо точных атак по скоплению врага, морпехи ВСяу еще и корректировали удары артиллеристов. Окопы и траншеи усеяны трупами орков. Слава Украине!

 14. Не відкладай на завтра а роби сьогодні тільки не попереджує бо спіткає доля Білого Сашка -чим скоріше тим простіше особливо сіоністів- та жидомасонів на кшалт залужного рєзнікова зєлі і решти брехунів зрадників крадіїв

 15. Як що вже залужного порівнювати з Піночетом то ордівські боти точно зєліно лгбт -цього підозра який допомогає жидові знищувати українців посилаючи без підготовки та зброї якою він з жидвою гендлює то арабам то москалям а на передову тільки металобрухт -грьобаний жидомасон а Аугусто таких валив на раз -ще розкажіть за бєню чи вальцмана-до єгови порхатих СЛАВА УКРАЇНІ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

«Атака на волонтерів. Чи допустить влада реванш мародерів?»

«Атака на волонтерів. Чи допустить влада реванш мародерів?»

Наразі Україна переживає найбільшу загрозу своєму існуванню за всі роки Незалежності – війну зі своїм східним сусідом, Росією. Здавалося б…
Оффшором депутата от БПП Лопушанского заинтересовался Минюст США

Оффшором депутата от БПП Лопушанского заинтересовался Минюст США

Деятельность украинского депутата Андрея Лопушанского (Блок Петра Порошенко) может стать предметом разбирательств следственных органов США. Сообщает портал АНТИКОР со ссылкой на СМИ. По заявлению…
НОВОСТИ