Человек не терпит насилия!

“НАЙПРОСТІШЕ” УКРИТТЯ ЗА 860 049,72 ГРН.

Під час аналізу публічних закупівель на платформі Prozorro, пов’язаних із військовою агресією російської федерації на території Київської області юристи громадської організації “Мережа антикорупційних центрів” (далі – ГО “Мережа антикорупційних центрів”) встановили, що 14 грудня 2022 року Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Васильківської міської ради (далі – Управління) з метою облаштування найпростішого укриття в приміщенні будинку культури с. Велика Бугаївка оприлюднило оголошення про проведення публічних закупівель робіт:
UA-2022-12-14-007867-a на надання послуг по поточному ремонту та облаштування споруд цивільного захисту (укриття) з оголошеною вартістю у розмірі 470 772,95 грн.,
UA-2022-12-14-007867-a на надання послуг по поточному ремонту електричних мереж, санвузла, вентеляції, каналізації та водовідведення з вартістю 389 276,77 грн.
За результатами розкриття тендерних пропозицій переможцем у двох публічних закупівлях оголошено товариство з обмеженою відповідальністю «БК КАПРЕМБУД» (далі – ТОВ “БК КАПРЕМБУД”).
Цього ж дня між Управлінням та ТОВ «БК КАПРЕМБУД» укладені договори зі строком виконання до 28 грудня 2022 року.
28 грудня 2022 на підставі розрахункового документу Управлінням проведено повну оплату обумовлених послуг у сукупному розмірі 860 049, 72 грн.
У січні юристи ГО “Мережа антикорупційних центрів” здійснити виїзд до зазначеного будинку культури та провели огляд виконаних робіт, під час якого встановили, що ремонтні роботи, за які проведено оплату, фактично виконані не в повному обсязі, оскільки не відповідають вимогам проектно-кошторисної документації.
Результат ремонту “найпростішого” укриття не відповідає заявленим вимогам та витраченій сумі у розмірі 860 049, 72 грн.
У зазначених діях вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України, а саме: привласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало в її віданні, вчинене у великих розмірах та в умовах воєнного стану.
У зв’язку із тим, що передбачені договором між Управлінням та ПП “Експрес плюс” ремонтні роботи можливо виконані не в повному обсязі, юристи ГО “Мережа антикорупційних центрів” звернуться до відповідних правоохоронних органів із повідомленням про виявлені факти.
*Публікація підготовлена ГО “Мережа антикорупційних центрів” в рамках реалізації проєкту «Моніторинговий центр Громадської організації «Мережа антикорупційних центрів»», що фінансується IWPR: Institute for War & Peace Reporting. Зміст публікації є винятковою відповідальністю ГО “Мережа антикорупційних центрів” і не обов’язково відображає погляди IWPR: Institute for War & Peace Reporting.
Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ