Человек не терпит насилия!

Свого часу відбував тюремний строк за скандального генерала у відставці — Геннадія Москаля.

img 20230227 212725 053

Екс-начальник Державної екологічної інспекції у Закарпатській області, Мартин Іван Андрійович, має тісний зв’язок з країною агресором.

Дата та місце народження — 04.11.1960, с. Арданово, Іршавський район, Закарпатська область, Україна;

 

 

Зокрема він неодноразово перетинав кордон від початку війни з росією, яка розпочалася у 2014 році. Так він покидав територіальний простір України через КПП «Бачівськ» та Хутір Михайлівський у Сумській області, 29 вересня 2021, 07 жовтня 2021, 06 травня 2021, 20 квітня 2021 років. Їздив він, ймовірно, до своєї дружини, яка є громадянкою росії – пані Ірина Олександрівна Кульчина (Мартин), народжена 16.12.1967, яка проживає в Орлі.

 

Мартин Іван Андрійович 01.06.2011 року заснував на території Російської Федерації ООО «АВК Гранит», яке ліквідоване 06.02.2017 року. Слід відзначити, що присягу державного службовця Мартин Іван Андрійович прийняв 04.01.2016 року, тобто своїми умисними діями вказав недостовірну інформацію в особовій картці державного службовця, чим порушив ст. 25 Закону України «Про запобігання корупції».

 

В період 2019-2021 років Мартин Іван Андрійович, перебуваючи на посаді начальника Державної екологічної інспекції у Закарпатської області, направляв підлеглих інспекторів на  перевірки лісництва ДП «Свалявського ЛГ» лісничим якого перебував його син Мартин Сергій Іванович. Тобто Мартин Іван Андрійович умисними діями порушив ст. 28 (…Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів…)  Закону України «Про запобігання корупції» та п. 6 ст. 4 (….Посадовій особі органу державного нагляду (контролю) забороняється здійснювати державний нагляд (контроль) щодо суб’єктів господарювання, з якими (або із службовими особами яких) посадова особа перебуває в родинних стосунках, або в разі виникнення в неї конфлікту інтересів згідно із законодавством у сфері запобігання і протидії корупції…) Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

 

Також, Мартину Івану Андрійовичу на території Російської Федерації присвоєно ідентифікаційний податковий номер (ИНН 575213210225) який до теперішнього часу не скасований.

Також слід зазначити, що Мартин Іван Андрійович регулярно виїздив до Російської Федерації та Республіки Білорусь.

 

Встановлено, що у зв’язку із закриттям кордонів з країною агресором Російською Федерацією, Мартин Іван Андрійович 11.10.2022 року перетнув кордон з Угорською Республікою та попрямував до аеропорту міста Будапешт. Надалі авіарейсом Будапешт-Москва полетів до Москви, після чого 21.10.2022 повернувся зворотнім шляхом.

Також слід зазначити, дружина Мартина Івана Андрійовича – Мартин Ірина Анатоліївна є громадянкою Російської Федерації та здійснює на її території підприємницьку діяльність з якої отримує значні прибутки. Дані прибутки дружини Мартин Іван Андрійович в деклараціях про доходи державного службовця з 2016 року по теперішній час не вказує.

Син, Мартін Сергій Іванович, потрапляв в поле зору правоохоронних органів за зберігання наркотичних речовин. Лікувався в наркологічному центрі від залежності.

 

Наразі, Мартин Іван намагається поновитися на посаді в державних органах влади, але сподіваємося що його персоною займуться правоохоронні органи України. Негоже чиновнику, мати судимість за вимагання грошових коштів з бізнесу та підтримувати тісний зв’язок з країною агресором рф.

Так, що, скандальний генерал Москаль втратив одного зі своїх корупційних блазнів у вигляді Мартина Івана.

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

  1. There are many ways to get high quality backlinks. One way is to post a guest post on Vhearts blog .
    Guest posts are great for getting high quality backlinks because they provide the opportunity for you to reach out to people who might not be aware of your company and brand.
    You can also use guest posts as an opportunity for SEO. Guest posts can be used as a way of getting links from Vhearts which can help boost your rankings in search engines.
    [url]https://bit.ly/3GvLYla[/url]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ