Человек не терпит насилия!

Офіс протидії рейдерству Мін’юсту на чилі – Укази Президента не виконуються

dubovik godinnik 2

В умовах війни в Міністерстві юстиції України функціонує як департамент Офіс протидії рейдерству, який наче у межах повноважень забезпечує виконання завдань, покладених на Міністерство юстиції України, щодо реалізації державної політики у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб – підприємців.

В цьому Офісі працює 50 державних службовців, із яких 15 державних службовців це менеджери (керівники середнього рівня), щомісячно держава витрачає на утримання таких державних службовців в середньому від 14 000 до 45 000 грн на кожного (в залежності від надбавок, премій, рівня посади, стажу роботи). + кошти на забезпечення їх канцелярією, оренда приміщення на Сверстюка, комунальні послуги, програмне та комп’ютерне забезпечення (щомісячно в середньому 50 000 грн).

В сучасних умовах на Мін’юст покладено реалізацію рішень Ради національної безпеки і оборони України, які вводяться в дію Указами Президента України, щодо реалізації санкційної політики відносно колоборантів, ворогів країни, зрадників – за цей напрямок відповідає заступник Міністра юстиції України Ірина Мудра.

В цей час із-за по суті відсутності навантаження, головний менеджер Офісу протидії рейдерству, прикриваючись корумпованими зв’язками із міністром юстиції Малюською – Віктор Дубовик, ухиляється від реалізації питань санкційної політики, у здійсненні роботи щодо формування позовів до Вищого антикорупційного суду України.

Така неефективність управлінських рішень в Мін’юсті веде до провалу роботи в санкційній політиці держави – втрачений час грає на руку зрадникам, які свої статки виводять з прицілу українського законодавства.

Тому, юний начальник Офісу протидії рейдерству сидячи в кабінеті лише посміхається (тільки не забуває оновлювати сторінки в соц мережах) та чекає чергових вказівок від зв’язкового батька (колишнього першого заступника очільника міліції часів януковича втікача Захарченка) або якогось «барина» із фсб – такі дії цього прихованого колаборанта грають тільки на руки кремлю.

Як виявилося Віктор Дубовик полюбляє дорогі годинники вартістю в житловий будинок – і це під час війни, постійної допомоги партнерів у нас такий нероба для якого тримають цілий департамент, щоб він був його начальником бо хтось лівим реверсом вирішує інші питання по бізнесу. Теж питання, які це питання та чи не в шкоду державній безпеці?

Якнайскоріше треба викорінити цей колобораційний баласт із Мін’юсту!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

2 ответа

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ