Человек не терпит насилия!

Чому ППО України працює не так, як треба? Джерело: https://censor.net/ua/f3400721

censor.net scr 2Незважаючи на те, що наші захисники докладають масу зусиль для того, щоб закрити небо для окупантів, багато крилатих ракет та «гераней» все одно прориваються і завдають ударів по об’єктах критично важливої інфраструктури.

І причина тут не тільки в тому, що засобів ППО у нас не вистачає.

Розгадка такого положення — у корені неправильне розміщення комплексів ППО.
Бажаючи всіляко убезпечити їх від ударів ворога, наше командування стало розміщувати такі об’єкти у містах.

Подібний крок на перший погляд здається правильним і логічним. Але це зовсім не так.

По-перше, різко скорочується час виявлення крилатих ракет і особливо «мопедів», які летять до цілей на дуже малих висотах від 3-5 до 100 метрів. Зрозуміло, від цього в рази зменшується час реакції і пуску.

По-друге, ракети таких комплексів як С-300, « Бук» та їм подібних, принаймні, на початковому етапі наводяться по командах з землі. А будівлі міської забудови створюють значні за розмірами «мертві зони». Через це ракети летять не в бік цілі, а аби як.

По-третє, якщо ворожі цілі збивати над самими містами, їх уламки будуть падати прямо на голови місцевих жителів. Ще гірше буде, якщо ракета або «Шахід-мопед» частково пошкоджений, і його бойовий заряд виявився цілим.

В такому випадку він неминуче впаде вниз, і потрапить або в житловий будинок, або поруч з ним, що може привести до жертв серед містян.

Чи є вихід. Звичайно, є.

Треба створювати єдину систему ППО для всієї країни. А комплекси ППО ставити не в самих містах, а на далеких підступах до них.

В даний час авіація ворога відчуває себе дуже привільно на фронті. Там у ЗСУ немає комплексів ППО середньої та великої дальності. І літаки окупантів літають на висотах вище 5 кілометрів, де вони не доступні для «Стінгерів» та «Ігл», а вертольоти працюють з кабріолетом. Тому втрати росіянської авіації такі малі.

Днями британська розвідка повідомила, що перед наступом військ окупантів Московія перекинула до кордонів нашої держави велику кількість літаків і вертольотів.

Якщо не вжити заходів і не прикрити небо над фронтом війни з агресором, наші захисники виявляться повністю беззахисними.

Ми самі створюємо москвабаду умови для безкарного знищення наших військ.

Джерело: https://censor.net/ua/f3400721

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ