Человек не терпит насилия!

В Чернігівській області чиновники-мародери уникають відповідальності

Вже протягом майже року після деокупації захоплених територій в Чернігівській області не можуть притягнути до відповідальності мародерів, які пограбували магазин та ховали вкрадене в кабінеті сільського голови. Про це пише у своїй статті видання Антикор.

В селі Плиски Ніжинського району 28 лютого 2022 року камера спостереження місцевого магазину зафіксувала, як до приміщення під’їхала бронетехніка росіян, і солдати викрали кілька ящиків продуктів. А вже досить скоро після цього та ж камера записала вже інших мародерів – цього разу місцевих мешканців, та ще і пов’язаних із сільською головою. Вони вирішили перевершити загарбників у масштабі крадіжки і винесли з магазину товарів на суму близько 150 тис. грн.

Національна поліція порушила кримінальне провадження і швидко встановила особи зловмисників – місцевих мешканців на прізвища Кадігроб та Мазій. Після вчинення злочину вони перевезли крадене майно до приміщення Плисківської сільської ради, після чого разом з сільською головою Вірко М.О. розпорядились викраденим майном на свій розсуд.

Однак, незважаючи на наявні докази причетності до злочину конкретних осіб, злочин не розслідується, ніхто до відповідальності не притягнутий, збитки підприємцю ніхто не компенсував. На першому етапі слідство проходило швидко і ефективно, проте потім зловмисники знайшли впливових покровителів, і розслідування фактично зупинилось. Більше того, банда підозрюваних погрожує потерпілому підприємцю і хизується зв’язками у столиці, натякаючи на контакти з авторитетним народним депутатом.

Чернігівська область – межує з Російською Федерацією, і на жаль загроза нових атак все ще залишається. Нове керівництво МВС буде оцінювати роботу своїх підлеглих у області в тому числі по ефективності розслідування злочинів, скоєних під час окупації. Верховенство закону і невідворотність покарання за злочини – це важлива українська зброя для протистояння новим нападам агресора.

novina maroderi html 3c15f53d

В чорній куртці з написом Columbia – Олександр Мазій,

В сірій куртці Геннадій Кадігроб

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

2 ответа

  1. там край став багатий на «відлуння війни» і отім хвацьким покидькам може відригнутись, якщо знайдуться хлопці зі сталевими яйцями, А то вони думають що вхопили бога за бороду.

    1. Хлопцив с сталевыми яйцами предусмотрительно утилизируют в СВО.Причём с обеих сторон конфликта.Бо протестний потенциал не потрибен ни Мухтару Ахмедову не Дерибаске ни Роттенбергам ни Каломойському
      Найбиль политично активних повыбивают и некому будет мутить Майдан № 3

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ