Человек не терпит насилия!

Новини з конкурсу на посаду директора НАБУ

Конкурсна комісія виключила кандидата Руслана Габрієляна — детектива НАБУ, а нині добровольця-військового, який вів справу щодо заступника керівника Офісу президента Олега Татарова. Габрієлян мав великі шанси, бо після проходження усіх попередніх етапів наразі обіймав 2-ге місце у рейтингу.
Чому комісія виключила детектива Габрієляна? Підстава — нібито через брак 5-річного керівного досвіду.
Але по-перше, це базові кваліфікаційні критерії, які мали перевірятись ще на етапі прийняття документів і допуску до конкурсу.
А Габрієляна виключили уже в розпал конкурсу, коли він успішно склав тести на законодавство та логічні задачі і наразі посідав друге місце у рейтингу із 22-х фіналістів.
Більше того, кандидат не погоджувався із таким трактуванням, переконував комісію, надавав документи та просив детальніше розібратись по суті, що таке керівний досвід, чи мав він його по факту.
Але комісія при винесенні рішення поклалась на Офіс генерального прокурора, який поінформував, що не вважає керівною одну з посад, яку вказав у своїй автобіографії Габрієлян.
Сам Габрієлян пояснив у коментарі «Схемам», чому з цим не погоджується, і що по суті це був керівний досвід — він розповів про це тут. https://bit.ly/3DRborY
Кандидат просив комісію отримати додаткові документи з його попередніх місць роботи, щоб детальніше пересвідчитись що входило в його функціонал.
Але голова конкурсної комісії, перший проректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Микола Кучерявенко заявив, що, на його думку, «у комісії наявна вся інформація».
Таким чином, комісія поклалась на один лист Офісу генпрокурора.
Офіс генпрокурора і сам відрядив на конкурс своїх кандидатів на директора НАБУ. Але не схоже щоб комісія поставилась до цього факту прискіпливо і захотіла отримати інформацію незалежно.
Ми ж звернули увагу, хто саме в Офісі Генпрокурора підписав лист, яким була зупинена участь у конкурсі другого найрейтинговішого кандидата. (Комісія чомусь не зважила на це).
Виявилось, що це зробив Андрій Войтенко — заступник генпрокурора. Войтенко протягом року працював пліч-о-пліч з…. іншим кандидатом у цьому конкурсі, прокурором Русланом Кравченком, який наразі за рейтингом на даному етапі посідає перше (!) місце. Вони обидва працювали разом у Центральній військовій прокуратурі у 2019-2020 роках.
Ми з Serhii Andrushko висвітлюємо цю історію, бо вважаємо, що комісія з обрання директора НАБУ має працювати максимально прозоро, адже від цього буде залежати довіра до результатів конкурсу.
Коли вже на цьому етапі з конкурсу за неоднозначних обставин викреслюють другого найрейтинговішого кандидата, за критеріями, перевірка яких мала відбуватись ще на початку, який до того ж розслідував дії високопосадовця ОП Олега Татарова — погодьтесь, це не додає довіри до результатів конкурсу.
Нагадаю, директора НАБУ обирають на наступні 7 років.
Наталія Сєдлецька
Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 1 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

4 ответа

  1. Тапком его тапком,поки пид плинтус не втик
    Бо расплодяться, з Ереванського ОДКБ всё тараканье гнездо перетяне до Киива

  2. Мрияв армяш в НАБУ пролезть
    Топорщилась на жопе шерсть
    Але хуй к носу поднесли
    И в Ереван перевели

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ