Человек не терпит насилия!

Болгар Надія, кандидат на посаду голови АРМА від Андрія Довбенка НАБУшного, а так як Любченко Ярослав без покровителя – йому відмовити

bolgar i ljubchenko

Хотілося б паночці Надійці Болгар життєве питання поставити — «Тебе до конкурсу на посаду голови АРМА за досвід допустили чи «накопила» досвід у Андрія Довбенка?».

 

В принципі державні інституції та суспільство нажаль вже звикли коли на топові посади чиновників не із урахуванням знань або досвіду приймають, а тому що ти чиясь коханка або жінка… чого тільки варте згадати Дєєву Анастасію, колишню Авакова – тобто заступницю колишню Авакова на посаді заступника Міністра внутрішніх справ України та її сумнівний трудовий досвід у «провідній компанії Європи»… хоча чоловіки бачили фотопідтвердження щодо наявності у неї іншого досвіду…

От і така є паночка Болгар Надія, яку пан Андрій Довбенко той, що розшукується НАБУ за свої славетні справи «смотрящего по Мин’юсту и АРМА в период 2015-2019 годах» підхопив на приватних чоловічих заходах з нагоди святкування новорічних свят в грудні 2017 року… мабуть продемонструвала свої ораторські можливості при виступі як фахівець в галузі права та обізнаності юридичної деонтології.

По суті після цієї історії така талановита дівчинка потрапляє на роботу в АРМА в 2018 році – по суті у сферу впливу на той час Андрія Довбенка, ну все таки як хлопець Андрій молодець, відповідає за тих кого приручив.

 

Але питання більш не до цих лямурних справ, а до комісії з відбору Голови АРМА, чому було не допущено до участі у конкурсі – наукового співробітника, колишнього державного службовця Мін’юсту, кандидата юридичних наук, нинішнього керівника юридичного департаменту НАЗК Любченка Ярослава Павловича????

При цьому комісія мотивувала це тим, що він не має досвіду керівної роботи… так цей досвід згідно закону про АРМА вимагається при призначенні на посаду. Тим паче станом на 01.02.2023 у Ярослава Павловича був необхідний досвід керівника… що ж йому було робити свого часу – він по приватних вечірках з Довбенком не їздив, працював в цей час… да і задовольнити такі ораторські потреби Довбенка, як це може Болгар він не може – він більш дівчат полюбляє.

От прошу навіть візуально порівняйте Любченка Ярослава та цю майстрицю орального Болгар Надію… мабуть не працею та знаннями треба керівний досвід виборювати…

І туту цей Довбенко пихає своїх

 

Оцените материал:
54321
(Всего 7, Балл 4.43 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

12 ответов

  1. это все зависть
    а если еще экскортницы на побережье средиземки апартаменты покупать будут — вообще стоит задуматься еще лошара

  2. На мою думку уей пасквіль написаний чоловіком, який сам має сумнів щодо цього. Його мабуть не люблять жінки, тому він всі своі розумові зусилля направляє на створення бруду і поливання ним осіб, які стоять на шляху його симпатіі.

  3. Це шлюшка яку притяг в АРМА Янчук і яка перепригала по всіх ху..х в АРМА, при цьому наставляла рога своєму гному-чоловіку) Вона вже стара і потягана) За гроші взяли її на рядову посаду заварювати каву в Фонд державного майна. Але в АРМА ще залишились деякі героїні ескорт-подвигів)) Теж із заходу Янчука. Але дума просякла їх блядське нутро і на днях після оновлення структури повиганяє на панель)

  4. Таке враження, що 50 відсотків коментів залишає та ж людина, що й написала статтью. Згоден з коментатором вище, цей пасквель написав розлючений на жінок чоловік. мабуть нічого не знайшли зашкварного на цю дівчину от і придумав типову інтернет історію, а сам сидить і ображений на світ, що не вродився.як на мене, то дівчина дійсно гарненька. про розумові здібності нічого не скажу, бо її на жаль не знаю. цей тролінг не коштує витраченого часу

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ