Человек не терпит насилия!

Леопард не побіжить, а поповзе

Уряд Федеративної Республіки шукає снаряди для бронетехніки, яку збирається поставити на Україну. Особливо гостро стоїть проблема з призначеними для ЗСУ танками Leopard 1. Берлін готовий поставити ЗСУ застарілі танки Leopard 1 в кількості 88 одиниць, до яких немає боєприпасів. Це було ідеєю керівництва німецької компанії Rheinmetall, яке має намір відремонтувати і відправити на Україну ці старі бойові машини. І Уряд ФРН схвалює це рішення.

Але існує перешкода, що заважає здійснити цей план.

Проблема з боєприпасами є і у призначених до постачання на Україну самохідних комплексів ППО Gepard німецького виробництва, які Берлін має намір викупити у Катару. Боєприпаси до них виробляються в Швейцарії, яка забороняє реекспорт своєї військової продукції на Україну. Раніше уряд ФРН оголосив про свій намір поставити Києву 14 танків Leopard 2. У пакет поставки, крім самих бойових машин, входять боєприпаси, техобслуговування і навчання українських військовослужбовців фахівцями Бундесверу. Крім цього, Берлін дозволить відправити на Україну таку техніку і іншим країнам, які раніше закупили її у німецького виробника.

А що ж з Абрамсами? Логіка планувальників НАТО полягає в тому, що реально воювати на Україні будуть німецькі танки Leopard, Британські Challengers та інші машини європейського виробництва. А коли більша частина «леопардів» перетвориться на понівечене залізо, арсенали європейських армій будуть поповнюватися якраз американськими бойовими машинами.

Для американського ВПК, таким чином, поставки на Україну німецьких танків — це найефективніший і швидкий спосіб монополізації європейського ринку. Європейським союзникам доведеться брати «паркетні» М1 просто тому, що не бояться бруду «Леопарди» взяти буде нізвідки: промисловість ФРН не в силах заповнити втрати такого числа танків, які прогнозуються після розморожування бойових дій з настанням весни. А в США сьогодні припадають пилом в ангарах без діла 3500 танків Abrams.

На думку експертів в області бронетехніки, M1 Abrams взагалі не пристосований до ведення бойових дій при зустрічі з рівним за силою противником, ця машина не в змозі навіть піднятися на снігову гору не кажучи вже про те, щоб битися. Це визнають і на рівні політичного керівництва США.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ