Человек не терпит насилия!

Кадри Бамбізова. Якушко, Алексеєнко та Коваль

Уся увага громадськості зараз  сконцентрована на персоні керівника ДПС у м. Києві Оксани Датій. Вже згадали і про Чубку і про Чабан, забули про героїню минулих публікації, подругу Оксани -Літош, але мова не про це. 

Наразі ніхто не згадує про заступника Датій — Якушко, яка, ефективно працює над наповненням «чорної каси», тривалий час керує всіма перевірками столиці та звісно вирішує кого перевіряти, а кого ні.

Якушко, ще 31.01.23 року знала, що буде відбуватись 01.02.23 року та встигла домовитись з правоохоронними органами щодо себе та окремих осіб, якими вона керує (за це звісно їй від підлеглих велика дяка).

З моменту приходу Датій до керівництва у роботі аудита м. Києва нічого не змінилось, домовленості по перевіркам працюють, донарахування узгоджуються, гроші передаються у визначений термін.

Окрему увагу слід приділити позаплановим та фактичним перевіркам.

Фактичними перевірками у м. Києві, як і було до каденції Датій, керує Наталія Алексеєнко та її заступник Тімур Коваль. Про них неодноразово згадували (https://t.me/viyukraine/4611, https://t.me/viyukraine/5080). Але, коли курка несе золоті яйця то навіщо з неї робити бульон. Вони одразу знайшли підхід до Оксани, домовились про умови співпраці і їх бізнес подалі працював. І зараз, коли Датій створила новий мем для українців, Алексеєнко та Коваль сидять тихесенько, та пишуть свої записки із єдиним бажанням, що як і раніше їм вдасться домовитись із майбутнім керівництвом киівськоі податкової, і звісно їм Якушко в цьому допоможе. Ці комерсанти від держави під час війни продовжують збірати гроші з бізнесу та кришувати сферу готівкого обороту у столиці. 

Зараз, за особливою ціною виписуються «квітки» платникам, усеж таки війна, які здійснюють діяльність у сфері азартних ігор, обміну валют, торгівлею підакцизними товарами.

Корупційний механізм як завжди прост, та не змінюється тривалий час: платникам пропонується сплачувати певну суму коштів щомісячно і тоді, якщо вони будуть доведені до перевірки, по-перше вони будуть про це попереджені, по-друге штрафи будуть мінімальні. Налагоджена схема працює як годинник «BREGUET» на руках Датій, гроші надходять, у тому числі звичайно і до Якушко та і далі по ланцюгу. 

Враховуючи зазначене, є велике прохання до співробітників ГУ ДПС у м. Києві, коли Ви перераховуєте свої останні гроші на підтримку ЗСУ, до підприємців столиці, які намагаються зберігти бізнес у цей час, та надають робочі місця для громадян, сплатити податки, наберіться сміливості, подивитись цім потворам в очі, та запитайте: «Вдалось вам порешати? Так надалі й продовжуєте збірати хабарі? Не хвилюйтесь, наші хлопці збережуть для вас ваші хлібні місця. Як вам взагалі живеться?». Є ще два питання, які ми бажаємо порушити. Чому правоохоронні органи не демонструють зацікавленості до «роботи» цих осіб, адже якщо провести слідчі дії відносно цих персонажів, а саме провести обшуки, розібратись з активами, проаналізувати їх спосіб життя, записки Датій поміркнуть. Та друге, пане професор Гетьманцев, Якушко, Алексеєнко та Коваль, це теж кадри Бамбізова, чи погодження їх призначення було надано вже при вашому кураторстві податкової?

Оцените материал:
54321
(Всего 3, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ