Человек не терпит насилия!

Голова Харківського окружного адміністративного суду Панченко отримує хабаря — ВІДЕО

В 2020 році голова суду Панченко О.В. отримала від адвоката 10 000 доларів за тиск на підлеглу суддю Заічко у справі ЖБК «Слайс» про забудову 13 гектарів лісу. Про це свідчать записи з камер спостереження з кабінету Панченко, де й відбувалася передача хабаря та матеріали кримінальної справи.
На відео зафіксовано обговорення Панченко з адвокатом суми коштів, яку вони планували передати судді Заічко за прийняття «правильного» рішення у справі та розмову, в ході якої Панченко пропонує Заічко хабаря. При цьому адвокат знаходиться у кімнаті відпочинку та чує деталі їх спілкування, після чого виходить та передає Панченко пакет з винагородою. За інформацією Заічко, в матеріалах справи іде мова про десять тисяч доларів, з яких три тисячи Панченко планувала передати судді, а сім — залишити собі.
Надані редакції відео були зняті в кабінеті голови Харківського ОАС Панченко, де працювала встановлена нею ж камера відеоспостереження, яка також фіксувала всі розмови. Із зрозумілих причин, ці матеріали не були додані до справи захисниками Панченко. Заічко вирішила оприлюднити їх, оскільки в неї є відомості, що колегія суддів ВАКС у складі Танасевич, Сікора, Гавриленко налаштована винести виправдувальний вирок Панченко.
Кримінальна справа щодо Панченко розглядається в Вищому антикорупційному суді за ініціативою самої Заічко. Наразі ВАКС закінчив з’ясування обставини і перейшов до дебатів. Прокуратура просить для обвинуваченої Панченко покарання у вигляді 6 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

6 ответов

 1. И шо? Покажить мени ХОЧЬ ОДНОГО суддю кто не бере хабаря
  Суддя без хабаря це як баба без пизды

 2. Представляю скильки зараз шлюх в мантиях ищуть по кабинетам прилади скрытого спостереження
  А давнож казав — справа здвинеться с мёртвой крапки колы ей займуться кадры с CIA та ФБР.Нарешти дочекалысь

 3. Учора прибиральниця колы шторы перевешивала знайшла у кабинети якусь крохотну плямбочку с обьективом,у правому углу. От сижу та думаю — що це може бути и як давно оно там высить?

  1. Навыки бокса пригодятся в СИЗО когда за косяки братва на дольняк определит)))
   Накинутся арестанты толпой,одни держат,другие штаны сымают,третьи напол валят.Ну успеешь пару раз колгото уебать — так ведь выебут всёравно))))

 4. Братский движ определил мера Киева, смотрящим по городу! Тюрьма не зона погремуха Витамин, заедет в хату нормально будес с братвой на подогреве в хате!
  Бродяги ручаются за братское сердце!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ