Человек не терпит насилия!

Патрульна поліції та інноваційні способи збагачення

Знайомтесь: Фещенко Віталій, начальник відділу аеророзвідки Департаменту патрульної поліції.

На посаді з 2017 року.
З 2018 року він, та ще п’ять осіб його підлеглих постійно, кожного місяця відряджалися до м. Дніпро, де вони прописані та мають власне житло. Сумарно вони, кожного року, отримували приблизно 100 000 грн добових за відрядження до м. Дніпро.

Під час цих «відряджень» Вони здебільше виконували завдання керівництва Дніпропетровської області, ГУНП Дніпропетровської області та інших зацікавлених осіб. Фактично проводячи незаконні оперативно-розшукові дії. Після початку активної частини війни Вони знайшли спосіб отримання незаконної винагороди за участь в бойових діях, у нас в Дніпрі по іншому не можуть. Фещенко В.Г. домовляється через знайомих в керівництві ЗСУ, що його людей включають в «сили та засоби ЗСУ» і вони виїжджають в зону бойових дій. Через короткій відрізок часу, розуміючи, що контролю за їх переміщенням немає, група повертаються в м.Дніпро. Надал на постійній основі цю люди починають знаходитись (на паперах) в зоні бойових дій та отримувати «бойові та добові», що складає біля 100 000 грн на особу. Згідно останнього наказу, вони «перебували» більше п’яти місяців. У військових була спроба застосувати частину 5 статті 407 ККУ «Самовільне залишення військової частини або місця служби», але «питання було закрите» та їх вивели з наказу.

Фещенко В.Г. знайшов також додатковий шлях для збагачення. Він досить довгий час мав хронічну травму коліна. Наприкінці 2021 року в м. Дніпро йому була зроблена операція на коліні. Але як з’ясувалося через кілька місяців, вона виявилась невдала.

В березні 2022 року зведений загін Департаменту патрульної поліції планував зайти в окуповане м. Ірпінь. Фещенко В.Г., супроводжуючи своїх підлеглих, що були в складі зведеного загину, потрапляє під обстріл в районі «Канадського містечка». Фактично, не отримавши жодної травми, він евакуюється до найближчої лікарні. Далі, за допомогою знайомого лікаря, він отримує «діагноз» зв’язаний з обстрілом та його старої травми коліна. Надалі, вводячи в оману керівництво Департаменту патрульної поліції, Фещенко В.Г. домагається включення його в бойове розпорядження Департаменту патрульної поліції. Хоча в той же час він знаходиться в іншому бойовому розпорядженні (угрупування військ оборони м.Київа).
Далі, маючи зв’язки в медичних колах продовжує «фіктивне» лікування. Паралельно, він шукає спонсорів для проведення операції в Німеччині, під виглядом лікування поранення. На початку травня знаходить фінансування в колі свої знайомих з МВС.

Після проведення операції на коліні приїхав в Португалію до своєї родини, де знаходиться біля двох місяців. Повернувшись в літку до м. Дніпро, продовжує інформувати своє керівництво, що він знаходиться на лікарняному. На основі чого йому продовжують виплачувати по 100 000 грн на місяць, як винагороду за участь в бойових діях. В серпні місяці розуміючи, що його обман з лікарняним може бути викритий Фещенко В.Г. приступає до виконання обов’язків. Але досі не може підтвердити, свої лікарняні. З травня місяці він жодного разу не звертався в поліклініку МВС, де він повинен стояти на обліку. Також у грудні його відправляють на лікування в Республіку Литва, як пораненого працівника системи МВС, але не закінчивши лікування він відправляється на «прогулянку» по Європі.

Такі справи…

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ