Человек не терпит насилия!

Батальон «Монако»: Марина Сапожко

Редакції нашого видання анонімно надійшли матеріали від небайдужих людей із свідомою громадянською позицією, які стосуються аморальної поведінки депутатів Київщини.

Якби не обов’язок постійно відвідувати сесійні зали Київської обласної ради, то депутатка від політичної партії «Батьківщина» — Марина Сапожко зараз би перебувала на лазурному березі в лавах батальйону «Монако». Однак Сапожко М.А. (до речі, вона є дружиною одіозного міського голови м. Бровари – Сапожка Ігоря Васильовича) вирішила не відмовлятися від звичних «крутих» розваг.

Сапожко Ігор Васильович та «розважлива» друга половинка Марина Сапожко

Ось так під час війни й пандемії, саме тоді, коли вся Україна затамувала подих від повітряної тривоги, її було помічено під час святкування свого дня народження разом із подружками, у найдорожчому заміському комплексі відпочинку «Fabius». Маринка весело розважалася зі стриптизером (цікаво, а чоловік знає?).

image0 9

image1 2

Як усі пам’ятають, у розпал військової агресії російської федерації на території Київської області Марина Сапожко не підтримала звернення до міжнародних організацій щодо геноциду рф проти Українського народу.

Стосовно вже згаданого «святкування під час чуми». Як стало відомо, серед присутніх відпочивала її подружка Аріна Швед. Вона, в свою чергу, є дружиною бізнес-партнера та за сумісництвом охоронця і особистого водія Ігоря Сапожка – Шведа Миколи Івановича. Джерелом фінансування згаданих розваг двох наманікюрених пані є бюджет міста Бровари. Адже за останні декілька років з бюджету міста на охоронні компанії «КОМКОН» (власником яких являється Швед Аріна) було перераховано понад 50 млн. грн.

Крім того, Ігор Сапожко пересувається в робочих та особистих питаннях на автомобілі Toyota Land Cruiser 300 (державний номер КА9993АР), зареєстрованому на компанію «КОМКОН». Та влітку цього року під час військової агресії, прикриваючись гуманітарною місією, двічі виїжджав спільно зі Шведом Миколою Івановичем на автомобілі BMW X7 (державний номер АА9993РВ) за кордон на особисту віллу в Хорватії (не внесену в декларацію про доходи). Нагадаємо, що за аналогічне корупційне правопорушення мера Чернігова (Атрошенка Владислава) було знято з посади.

Сапожко Ігор Васильович та дружина Марина Сапожко

Та як стало відомо, зі слів місцевих жителів, за аналогічною схемою, за клопотанням Сапожка, його близьке оточення, як також чинні міські депутати, постійно виїжджають за кордон з метою відпочинку. Можемо тільки уявити, як вони там відпочивають, узявши за приклад сім’ю Сапожків. З ведмедями та циганами… Пардон, зі стриптизерами та аніматорами…
Кому війна, а кому і мать рідна.

Для НАЗК і правоохоронних органів є багато роботи…


Автор: Вадим СергиенкоВадим Сергиенко — главный редактор и пишущий журналист First Truth&Transparency Committee (Первый Комитет), семь лет работал штатным советником в Transparency International The Global Anti-Corruption organization. Писал для ряда украинских изданий, таких как: Обком, Киевские Ведомости, Факты.

Оцените материал:
54321
(Всего 3, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

2 ответа

  1. О бля.Цеж ктото не поленился следить,номера записувать,даже стриптизёру забашлял щоб тот для нужного фото до ей пристав та за сраку взяв
    КТо заказав статтю?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

НОВОСТИ