Человек не терпит насилия!

На володіння Демурінським ГЗК претендує номінальна особа, за якою стоять фігуранти цілої низки кримінальних справ

23 січня Вищий Антикорупційний Суд України має розпочати вирішальне засідання і стягнути в санкційному порядку на користь держави «Демурінський гірничо-збагачувальний комбінат» та інші активи, які знаходяться під контролем росіян.
Відомо, що окрім держави, на володіння активами Демурінського ГЗК претендує також кіпрська компанія Bolatico Limited, яка у розпал російського військового наступу на Україну, купила за 3750 євро у російської провідної титанової корпорації «ВСМПО-Авісма» 75% акцій компанії Limpieza Limited і стала власником 100% корпоративних прав «Демурінського гірничо-збагачувального комбінату» (Дніпропетровська обл.). Компанією Bolatico Limited, якій до верезня 2022 р. вже належало 25% акцій Limpieza Limited, володіє зареєстрована у Відні (Австрія) громадянка України Світлана Ільтьо.
За інформацією яку наводять ЗМІ, Світлана Ільтьо була серед фігурантів розслідування НАБУ, яке виявило злочинні схеми із продажу продукції ОГХК її колишніми менеджерами Р.Журило та Ю.Перцевим, які спричинили державі фінансові збитки на суму 300 млн. грн.
Також, С.Ільтьо мала безпосереднє відношення до діяльності компанії Bollwerk Finanzierungs-Ung Industriemanagement AG, яка займалася продажем продукції ОГХК впродовж 2016-2020 р.р. За її участі було організовано та забезпечено збут титанової сировини за заниженими цінами та виведено майже 13 млн. дол. на рахунки компаній First Railway Company (акціонери Світлана Ільтьо, Журило Руслан) та Bolatico Limitеd, де Світлана Ільтіо нині є директором та акціонером. Через Bollwerk українську титанову сировину продавали російській корпорації «ВСМПО-Авісма», до складу якої входить низка підприємств ОПК, зокрема АТ «Вертольоти Росії». До сьогодні Bollwerk має несплачений багатомільйонний валютний борг перед українською державою.
Без участі С.Ільтьо не обійшлися також схеми із продажу титанової сировини виробництва Демурінського ГЗК на підсанкційні території впродовж 2020-2021 р.р. через компанію Osttor Beteiligungs- und Handelsgesellschaft mbH (100% акціонер Ю.Перцев, а його дружина Марія є директором компанії). Так, 2021 року через Osttor понад 80% усієї продукції ДемГЗК постачалося підприємствам російського ОПК за цінами на 20-25% нижче ринкових. Всього, у 2021 році російським підприємствам було поставлено 19760 тон ільменіту, 5959 тон рутилу та 2786 тон циркону виробництва ДемГЗК.
Підсумовуючи наявну інформацію, журналісти дійшли висновку, що на офіційне володіння українським титановим активом претендує особа, яка: неодноразово опинялася у полі зору правоохоронців та була фігурантом низки резонансних справ щодо нанесення фінансових збитків українській державі; має багаторічні зв’язки із громадянами України та РФ, які мають безпосереднє відношення до титанового бізнесу та постачань титанової сировини на підприємства ОПК Росії; не була і не може вважатися легальним гравцем титанового ринку, натомість є професійним «номіналом» з тривалою історією, строкатою біографією та очевидною належністю до пулу компаній екс-ТОП-менеджерів ОГХК Р.Журило та Ю.Перцева, щодо яких досі тривають антикорупційні розслідування в Україні.
Сьогодні, у самий розпал війни з РФ, цій групі вистачає нахабства, аби претендувати на легалізацію та легітимне володіння одним з ключових титанових активів в інтересах ворога – зазначає видання.
Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

6 ответов

 1. Мабуть за зруйновану «Азовсталь» после перемоги Мухтар Ахмедов дуже велику компенсацию отримуе.Сподиваюсь поделится с семьями загиблых за его предприемство,с барышей хочь 0,005% даси вдовам самураев

 2. Оказуеться наш Гэтьман не у Лондони под юбкой у Гонтаревой а бьеться як лев с оккупантом.Пройдить по ссылке та убедитесь лично

  1. Да приехал дня 3 назад с кучей бодигардов пофотался и отвалил. Через минут двадцать в то место де свиня была миномёт отработал,жалко что с опозданием

   1. Якщо ще прииде погань то терминово сливай координаты оркам по радейке ,хочь якась польза буде вид пыдорив.
    Якщо пыдори разьебуть барыгу то це на корысть Украини.Яб ейбогу ще и миномёт корректувавбы лишбы свинью вбылы

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ