Человек не терпит насилия!

Село, воно і в Африці село. Або як Селюк по 100 тисяч $ в місяць краде.

Село, воно і в Африці село. Або як Селюк по 100 тисяч $ в місяць краде.

Як у нас кажуть, людина з села поїхала, а село з людини — ні. Мова сьогодні піде про такого собі Сілюка Сергія Вікторовича керівника Київської митниці. Те, як він потрапив до митниці, цей пройдисвіт, відомо давно: https://nashigroshi.org/2021/06/15/liudy-yermaka-vyhraly-konkursy-na-kerivnytstvo-mytnytseiu/ . Сьогодні, можна поговорити, про цинізм та нахабство даного персонажу. Якщо почати перераховувати всі корупційні скандали повязані з цією людиною, і те, що відбувається на Київській митниці не вистачить і декількох томів книжок. Особисто мене цікавить, як довго це може відбуватися? Ще й в такий надскладний для держави час! І хто покриває цю людину? Якщо він особисто називає голову митної служби тупоголовим.  А при цьому, особисто слабо розбирається у митній справі. Не був він і тямущим СБУшником, але, як ми всі знаємо, ще з 90-х СБУ доїло митницю аж бігом. І тільки це у Сярьожи, як корінного селянина, виходило дуже добренько — доїти.

При цьому всьому, Сярьожа ж під час особистих зустрічах з «Вершилами судєб» либиться і смачно вилизує. Але так Сергійко веде себе з усіма, намагається максимально догодити вишам, готовий розірватися на шматки лиш би гарно застелить. І користується цим весь час, не забуваючи постійно нагадувати, що він від ОП. Сярьожа міг би давним-давно повернутися до себе на хутір з мільйонами, але, все ж таки, як мені здається, на часі було б відзвітувати перед людьми.

В перші дні війни Сергій поїхав кудись дуже далеко, і не видно, ні чутного його не було. Зараз, правда, він героїчно здає кров і  збирає на БПЛА кошти, який міг би і купити за власні накрадені кошти, і мовчки передати до ЗСУ, але це таке….

Поїхав і один з заступників — скандальний і недочиновник категорії А Катамадзе, так далеко, що не повернувся і звільнився…… Але зміст усього навіть не в цьому, а в тому, що Сярьожа пацюк, при вищезгаданій історії «про тупоголового Демченка», Сярьожа залишає собі не менше 100 тис $ лівих грошей над виділенних, і сміється вам і обличчя. Ці гроші дуже знадобились би ЗСУ. Але ні, їх привласнює жадібний Сярьожа. Коротше, село — АНО і в Африці село!

Прошу суспільство максимально повідомити і коментарях про протиправні дії Сергія Селюка….

А ми, в свою чергу, зберем інформацію про керівників відділів контрабанди і тарифів, і те, як вони збирають чорний кеш.

А також про всіх касирів і те скільки і в які обміни валют вони носять ці грошики.

І кому вони доходять.

Всім буде дуже цікаво.

Окремо, хочеться розібратися з питанням закриття терміналів, які не заносили кеш до Селюка та відкриття нових, з яких він має долю.

Також хочу зауважити що, купити нас як Плінського та Верещагина не вийде…

 

Оцените материал:
54321
(Всего 2, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

5 ответов

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ