Человек не терпит насилия!

Андрійко той, що Потьомкін, той що стибзив цінного орла, тобто «орльонок» — тепер, ще й під пильним оком НАБУ (всім роботи дає, це ж треба вміти так)

Так вже склалося, що діяльність різних претендентів на орден від бункерного за свої дії, які тільки шкодять нашому народу та нашій країні неможливо упускати від свого поля зору – інакше це зборище недолугих але хвацьких пройдисвітів має особливість пристосовуватися та вишукувати нові можливості для заподіяння шкоди країні. От і наш «орльонок» свої фекалії розкидує хоча каже, що це його діяльність якась…
Ух НАБУ працює, аж вивертні йдуть …та й видно, що АРМА всебічно сприяє розслідуванням НАБУ (очевидно, що не хочуть бути «правонаступниками» тієї «слави» та «досягнень» попєрєдніков, які були у руля АРМА …того ж самого «орльонка»).
Таким чином органи сумісно проводять слідчі заходи з пошуку та виявлення корупційних злочинів, встановлення інших можливих учасників ОЗГ і дослідження інших випадків їхньої протиправної діяльності за для подальшої конфіскації та передачі до нашого державного кошторису набутих (можна було б сказати наманутих та відібраних доречі у тих же військових – тільки за це цих падлюк треба на палю саджати) ними активів незаконним чином.
Так от НАБУ оголосило в розшук організатора ОЗГ (організована злочинна група) – Андрійка Довбенка. За інформацією слідства, він упродовж 2017−2018 років запропонував, на той момент, голові АРМА (Антон Янчук) запровадити корупційну схему з реалізації арештованого майна.

Як людина, яка впродовж кількох років мала опосередкований вплив на формування та реалізацію державної правової політики Міністерства юстиції (куди впихнув нашого «орльонка», а потім перевпехнув його в АРМА …пропіхнутий наш)), саму АРМУ, ДП Сетам, організатор був добре обізнаний зі специфікою цього напрямку діяльності агентства – тим паче були свої на потрібних посадах.

У НАБУ заявляють, що організатор розробив план, який передбачав установлення контролю за всіма етапами: від моменту передачі речових доказів АРМА до їхнього продажу по заниженій вартості на підконтрольному торгівельному майданчику підконтрольним компаніям.

До того ж завдяки показанням, які надали працівники АРМА було здобуто інформацію, що Голова АРМА (2016-2019 рр.) погодився на пропозицію організатора. Із-поміж іншого, він забезпечив ухвалення необхідної нормативної бази (нормотворці єпт… «орльнок» відповідав за цей напрямок), яка дозволила створити видимість законності маніпуляціям із арештованим майном в інтересах ОЗГ – тим паче «забезпечення законності» в діяльності АРМА тоді були основні повноваження «орльонка».

Одним із них став конкурс із відбору торгівельного майданчика, за умовами якого перемогу в ньому могла здобути лише одна структура — ДП СЕТАМ, генерального директора (обіймав посаду у період травень 2016 р. — лютий 2020 р.), наразі – посадовець Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України. Його організатор також залучив до складу ОЗГ, наразі він є підозрюваним в іншому кримінальному провадженні НАБУ і САП – у вчиненні злочинів, кваліфікованих за ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 364 КК України. Той міг забезпечити проведення електронних торгів з метою реалізації речових доказів по заниженим цінам, у яких створити умови для перемоги заздалегідь визначених юридичних осіб.
Голові АРМА (2016-2019 рр.) та начальнику управління менеджменту активів центрального апарату АРМА (2018-2020 рр.) також повідомили про підозру у махінаціях з арештованим майном АРМА раніше.
Також 29 грудня про підозру повідомили директору приватної компанії, підконтрольній організатору ОЗГ (ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 364 КК України).
Таким чином, загальна кількість встановлених учасників як самої ОЗГ, так і залучених до вчинення певних злочинів ОЗГ (схема є на сайті НАБУ), становить 11 осіб. Із них п’ятьом повідомили про підозру в липні 2022 року, ще трьом – у жовтні.
Так, учасники ОЗГ у складі чотирьох осіб, разом із ще сімома встановленими учасниками схеми впродовж 2019 року щонайменше чотири рази успішно реалізували корупційну схему з продажу арештованого майна за заниженою вартістю:
• продаж трьох земельних ділянок на Одещині, придбаних свого часу для будівництва торговельних центрів мережі «Ашан», – реалізовано у 18 разів дешевше за ринкову вартість;
• продаж 2,6 тис. тонн піску річкового середньої та дрібної крупності на Київщині – заниження вартості більш ніж у 6 разів порівняно з ринковою;
• продаж понад 4,5 тис. тонн карбаміду – майже в 5 разів дешевше за ринкові ціни;
• продаж зерна, крупи та олійних культур – учетверо дешевше за ринкову вартість.
За попередніми оцінками, завдана шкода в цих чотирьох епізодах становила 426 млн грн. Однак експертиза уточнила її розмір і наразі вона становить 485 млн грн.
Але ж слідство триває… реально мабуть «орльонка» срака підгорає… аби зіскочити …та як же зіскочити свого патрона ж не забудеш, а тих хто тебе привів та треба дячити все життя …тим паче поки вони в розшуці і не потрапили на допит в НАБУ – тоді і зільють… а поки мусиш під себе ходити та шифруватися виходячи на зв’язок по різним номерам… та бути на крючку… реально важкий шлях обрав «орльонок» або далі злодійствуєш або своїж здадуть …і назад шляху немає…
Чесно кажучи які ж гидкі особи …Янчук, Потьомкін … тобто «орльонок»… але ми живемо в правовій державі та ці особи ще права мають …та ще й цими правами зловживають – тому тримаймося!!! Україна переможе!!!

Бо треба реалізовувати ідею Григоровича «І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люди на землі!!!» …будуть люди, а не всяка наволоч…

Оцените материал:
54321
(Всего 2, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

5 ответов

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ