Человек не терпит насилия!

Конфіскація посвідчення у співробітників СБУ

З первинних надійних джерел, стало відому, що в одному з управлінь ДОДіків у всіх співробітників (а їх там чи мало) відібрали службові посвідчення, в добровільно примусовому порядку. Хто не здав, той підпадає під пресинг та різного роду «затяги», що роблять умови праці неприйнятними ні морально ні фізично. Так от практика, доволі дивна. Все начебто після якогось п’яного заліту, мабуть керівництво таким чином хоче прикрити своя м’яке місце, щоб раптом що, відхреститися від свого співробітника. Кому дуже треба посвідчення, для виконання службових обов’язків, той отримує його виключно на час цієї потреби, і потім знову «добровільно» здає. Табельну зброю там відібрали вже давно, тож для її носіння «ксіва» не потрібна.

Лякає те, що зараз таки військовий стан, а керівництво як завжди піклується про свою сраку, і в деяких в голові досі мотлох. А ще лякає те, що дурні практики розходяться по службі досить швидко, бо з іншої сторони, якщо дивитися на це очима керівництва, це може в певних випадках врятувати репутацію служби, при різних алкогольно-побутових  фестивалях, які нажаль, іноді трапляються з безвідповідальними особами.

Тож, колеги, цікава ваша думка. Чи прийнятні такі методи дисциплінарного впливу (якщо їх можна так назвати), та чи можливо очікувати таку практику в інших підрозділах? На мою ж скромну думку, це як мінімум не легітимно, а у період військового стану навіть злочинно.  

Оцените материал:
54321
(Всего 10, Балл 4.4 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

27 ответов

 1. після баканова, наумова, кулинича та дудіна у вас у всих треба забрати посвідчення, та провести повну люстрацію. А ще краще всі 27 тисяч лодирів та заробітчан відправити до Бахмуту та Солідару, а нову спецслужбу сформувати фахівцям США.

  1. Фахівці з США будуть працювати доба через добу без будь-яких додаткових доплат? То не меліть дурниць, або говоріть не за всіх одразу. А в бойовий підрозділ і так половина моїх колег хочуть перевестись та не підписують рапорти.

  2. Нічого собі!!! А якщо тривога, то що робити ??? На мою думку, така практика є злочинною та підриває державну безпеку в цілому. Я вже мовчу про психологічний стан особового складу. Також потрібно зауважити, що в нормативно-правових актів визначено, що відповідальність за втрату, псування та інші незаконні дії не персонально власник цього посвідчення.
   А тут потрібно задуматись, чи не ворог сидить в кріслі?

 2. Знаємо ми ваш «бойовий підрозділ» за 300 км. від передка щіпати разом з ментами контрабас та мародерити на звільнених від ворога територіях. Кому ти втираеш, хлопчисько. Фахівці США на відміну від вас брелки не беруть хабарів, не кришують та не гвалтують бізнес, не зраджують Батьківщину. Хто кришує агентів кремля бойка та шуфрича в зраді не підскжешь «патріот».

 3. Напишіть хтось установчі дані на цього бовдура С.О. щоб хлопці йому провели профілактичну бесіду і зуби перерахували!

 4. Ексначальнику Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрію Наумову, затриманому 7 червня у Сербії, Державне бюро розслідувань повідомило про ще одну підозру – у шахрайстві і завданні збитків державі у розмірі понад 3,2 млн гривень. Про це йдеться в офіційному повідомленні про нову підозру, опублікованому на сайті Офісу генерального прокурора.

 5. Президент України Володимир Зеленський своїм указом відсторонив Івана Баканова від виконання обов’язків голови СБУ за невиконання (неналежне виконання) службових обов’язків, відповідно до ст. 47 Дисциплінарного статуту ЗСУ. Він наголосив, що масив злочинів проти основ національної безпеки держави та зв’язки, які зафіксовані між працівниками силових структур України зі спецслужбами РФ, породжують серйозні запитання до керівників цих структур. За його словами, відповісти мають усі, хто працював в інтересах РФ.
  Так, відповідно до ст. 47 підставою для усунення військовослужбовця від посади є невиконання службових обов’язків, що “призвело до людських жертв чи інших тяжких наслідків або створило загрозу настанню таких наслідків”.
  Брелки де кримінальне провадження на Баканова..

 6. 26 липня 2022 року ( під час війни) НАБУ і САП затримали оперативного співробітника департаменту СБУ Сергія Щербаковського «на гарячому». За версією слідства, він вимагав та одержав 60 тисяч доларів за нібито сприяння у повернені техніки, вилученої в рамках розслідування викрадення електроенергії на сході України, а також не перешкоджання у веденні бізнесу. Техніку вилучили минулого тижня і вже незабаром підприємцю-власнику техніки зробили «пропозицію», про яку той повідомив НАБУ. Вже 27 липня йому повідомили про підозру. ВСИХ на фронт !!!!!!!!!!!

 7. Про проблему «зрадників серед співробітників СБУ» заявляв і президент України Володимир Зеленський. В своїй заяві 1 квітня він повідомив про позбавлення звань деяких керівників відомства.»Зараз у мене немає часу займатися всіма зрадниками. Але поступово всі вони покарання отримають. Тому вже більше не генерали ексначальник головного управління внутрішньої безпеки СБУ Наумов Андрій Олегович та ексначальник УСБУ в Херсонській області Криворучко Сергій Олександрович», — заявив голова держави.

 8. Статтею 129 КК України передбачена відповідальність за погрозу вбивством. Якщо протиправне діяння кваліфіковано за цією статтею, то обвинуваченому загрожує арешт до 6 місяців, обмеження волі до 2 років або позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.

 9. Нагадаємо, 11 вересня Романа Дудіна, який до кінця травня очолював Управління Служби безпеки України у Харківській області, затримали на Волині і висунули підозру. За попередньою інформацією, Дудіна підозрюють у державній зраді та залишенні місця служби.

 10. Колишнього помічника начальника УСБУ Херсонської області, керівника антитерористичного центру (АТЦ) Ігоря Садохіна підозрюють у державній зраді: він начебто здав окупантам мапи мінних полів та координував ворожу авіацію. Є інформація, що Садохін був завербований російською розвідкою ще декілька років тому.

 11. Шановне панство зверніть увагу на рівень спілкування цих недолугих заробітчан- пройдисвитів, які ховаються за спинами дійсних ГЕРОЇВ Бахмута та Солідара. Матюки, образи..Це просто жах і трагедія для держави. США треба терміново проводити реформу та повну зачистку контори від зрадників та корупціонерів. ТЕРМІНОВО !!!!!!

  1. От балаган розвели. Пане С.О., риба гниє з голови. В службі дійсно є багато проблем, як з шахрайством, так і просто з компетенцією співробітників, а особливо начальників, в яких ще совок в голові. Але всіх звільнити чи розстріляти це не вихід. Маєте повагу до тих, хто працює, і в день, і вночі, виконуючи свої обов’язки. Я вас запевняю, робота ведеться і велася. По тим же зрадникам з ОПЗЖ, ще до війни було все що потрібно, щоб їх посадити, але на певних, високих рівнях це чомусь гальмувалося. Потрібно провести грамотну реформу, яку нам обіцяють з 2014р, та все ніяк. Можливо навіть необхідне втручання іноземних спостерігачів, але це не панацея. Те ж НАБУ, працює під патронатом іноземних спостерігачів, там дуже важко на когось вплинути без їх дозволу. І що? Зникла в нас корупція? Мало того, там є заслані козачки з РФ, по яким працюють, але посадити їх буде душе складно.

   1. «але на певних, високих рівнях це чомусь гальмувалося.» Шановний я вас прошу не вибілюйте те що відбілити не можливо. Чи ви думаєте що маєте справу з пересічним колгоспником. Чи не зрозуміло що сбу в той самий час як почали гальмувати повинні були внсти в ЄРДР інфу на тих хто гальмує. Навіщо тоді служба якщо вона прогинається під тих хто гальмує- зраджує. Чи треба було чекати війни та тиску супільства щоб заарештувати медвдчука. На хвилиночку а чим відрізняються бойко шуфрич та мураев від медведчука. Чи знову чекаєте команди фас з банкової. Скоро надійде бо народ вже зібрав підписи під питициєю до Призедента. І спростуйте до речі оприлюднений в змі компромат на малюка. Воно ж само по собі не розсмокчеться, чи це не зрозуміло…

 12. Реформування Служби безпеки України на основі рекомендацій міжнародної дорадчої групи та забезпечення демократичного цивільного нагляду за спеціальними та розвідувальними органами Масштабна реформа, яка серед іншого передбачає:

  позбавлення статусу правоохоронного органу, військового статусу та перетворення на спеціальний контррозвідувальний цивільний орган;
  обмеження підслідності СБУ та недопущення дублювання з іншими слідчими органами;
  позбавлення функції боротьби з корупцією та економічною злочинністю;
  недопущення спроб розширення повноважень СБУ під приводом реформ, спрямованої на відповідь новим сучасним загрозам;
  нові принципи добору і розставлення кадрів, зокрема очищення від недоброчесних та непрофесійних співробітників і агентури іноземних країн.

 13. Бідна..бідна держава та платники податків США : За що 30 К плюс грошове забезпечення як мінімум 30 К та помножити на 27000 = ітого 1 лярд 620 мільйонів щомісяця.Це просто жах ..Взагалі повернули усі разом до казначейства реально по документам аж 100 долларів. США треба негайно розпустити та сформувати нову спецслужбу… вони всі разом не можуть одіти кайданки на зрадників шуфрича та бойка…ганьба.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ