Человек не терпит насилия!

Пожежні пишуть

«Ми особовий склад та працівники АРЗ СП м.Ужгород вже не просимо і не скаржимось у вирішені нашого питання, а чекаємо коли чаша нашої ганьби і принижень переповниться і тоді потече *червона ріка* І потім не кажіть що ні хто не звертався і не попереджав.
Скаржитись у Територіальний орган та керівництву ДСНС України про допомогу не має сенсу, тому що розчаровані в самій структурі ДСНС та в особах які займають керівні посади в цій службі.
Це звернення за для розголосу проблеми яка є, і хочемо проінформувати суспільство країни, правоохоронні органи; Нац. Поліцію, прокуратуру, СБУ, ДБР, офіс Президента і при нагоді і самого Президента про стан справ в ГУ ДСНС у Закарпатській області.
А річ піде про призначення у 2021р Малика Юрія Миколайовича першим заступником АРЗ СП м.Ужгород усунувши з посади діючого, дійсно грамотну і розумну людину Михаля В.М. Ця особа офіцером категорично відмовляюсь його називати була призначена на посаду з порушенням всіх законодавчих, керівних і кадрових документів, без професійної освіти, належної підготовки яка підготовка могла бути якщо особа була відсутня на роботі і на робочому місці з 2010року по 2021р, тільки бігая в управління в тихаря отримуючи звання яких він не гідний. Цей злочин (Прикривали всі начальники загону по приказу начальників ГУ області). Це всі підтвердять на 100% особовий склад та працівники загону, приїдьте і проведіть належне опитування з працівниками, офіцерами і рядовим складом.
Ну все було би добре якби на посаду призначили гідного, а їх було достатньо з дійсною вислугою з професійною підготовкою та морально психологічною врівноваженістю. Но пан Гудак Р. нач.ГУ ДСНС не находить кращого, а находить гіршого з подачі Зілінського колишнього нач. Управлуння МНС у Закарпатський обл. та деяких корумпованих Ужгородських недодепутатів. Я який служу з 2010р. в АРЗ СП не бачив його не те що в строю, а і у формі ДСНСка, як він казав хватить того що я на території загону проживаю і коли весь загін шикувався на плацу з ранку він в той час в трусах прогулювався зі своїми собаками (підбулями , залякав весь загін навидь на дітей кидаються).
Після призначення Малика Ю.М. від о/с посипались скарги, письмові звернення до керівництва Управління власної безпеки ДСНС України до пана Семікопного А.Д, Департамент персоналу ДСНС, та першому заступнику ДСНС України щоб розібрались і відмінили це ганебне призначення.
На наше здивування комісія прибула на чолі з паном Семикопним А.Д. провела «анонімне» опитування і після опитування Малик Ю.М. вперше почав погрожувати о/с і посміхатись «хто Вас бидло буде слухати» хоча вже на той час у людей вимагав цемент і гроші на будівництво.
Ця перевірка приїхала щоб посміятися з нас, з тих на кому тримається ДСНС, з тих людей які цілодобово несуть службу, з тих хто рятує і допомагає (а не прислужує у місцевих депутатів), з тих людей які своїми руками і частіше за свої гроші будують казарми, гаражі для техніки, купують за власні кошти пластикові вікна двері, меблі та підтримують порядок на території АРЗ СП.
Пан Гудак Р. та керівництво ДСНС України по старій звичці плюнули ні харкнули в обличчя нам о/с і працівникам АРЗ СП, це призначення і відношення до нас, принизило нашу гідність. Ми ковтнули цю подію і стали «Існувати» під постійним тиском з боку цього недолугого та безграмотного першого заступника АРЗ СП.
З перши днів він почав мстити і морально давити людей які висловлювались про його призначення. У відношенні з о/с та працівниками АРЗ СП поняття суборнінації перестало Існувати по відношенню до всіх рятувальників, працівників та жінок. Розмовляє тільки матом з приниженням начальників підрозділів у присутності підлеглих, навіть на нараді у Нач.загону обзиває матом. Зіштовхує між собою працівників розповідаючи неправдиву інформацію. Неодноразово перед о/с негативно висловлювався на нач.загону Каменчука Є.В. яка є розумна і поважна людина, що «він тупий, Я його навчу як працювати з підлеглими», а на зама з реагування каже що він «опущений» і він тут слова немає.
Тепер робота першого заступника АРЗ СП Малика Ю.М. складеться не в службовій діяльності і організації керівних документів, планів реагувань, професійних занять загону а в організації пліток і глузувань на рівні своїх розумових здібностей, а великого як він каже відбудуванні загону і все що зроблено нашими руками і як казав за наші гроші в приказному порядку «Ви дуже багато отримуйте і за що Вам такі гроші платять» фотографує на телефон і відправляє нач. ГУ Гудаку Р. що це він все зробив і ні хто до нього нічого тут не робив. Головний його пріоритет це маніпулювання людьми. За допущені недоліки по службі, в роботі, в спілкуванні з ним, невчасна доповідь, неправильна відповідь, не так подивився , не там стоїш ні то робиш в погрозливій формі садить людей на гачок, а гачок це виправні роботи або гроші. І за ці гроші ти маєш купити все що він забажає (пластикові вікна, кухню в Їдальню, замки, цемент, запчастини для службових авто і багато іншого). За рік після його призначення ні разу не залишався як перший заступник виконувати обов’язки за Начальника загону(тому що тупенький), не провів ні одного шикування загону як керівник. В його зрозумінні доповідь начальнику загона перед о/с це приниження його статусу, для нього всі ми це бидло.
Працювати в такій обстановці ні те що немає бажання, а ганьба це не служба це пародія. «Запобігти» «Врятувати» «Допомогти» в системі ДСНС це бутафорія. Після всіх моральних принижень ні те щоб служити, когось рятувати, а вбити хочеться.
А мораль в тому що в ДСНС можна роками не служити, но в цей же час отримувати звання, грошове забезпечення, а потім через десяток років отримувати посади бо ти «друг, брат, сват, ручній депутата» а згодом і посаду начальника загону про що він сам неодноразово всім розповідає. Прохання до пана Гудака Р. якщо Малик Ю.М. такий ВАМ безцінний кадр в ГУ ДСНС у Закарпатський області розумний, ерудований то заберіть його до себе нехай покаже свої професійні здібності десь на посаді в ГУ.
Ми О/С та працівники АРЗ СП м.Ужгород закликаємо Правоохоронні органи дати правову і кадрову оцінку в цьому незаконному призначенні та особисто пану Малику Ю.М., ми віримо що в наших Правоохоронних структурах залишились чесні, справедливі працівники які знають як правильно розібратись і доказати суспільству що справедливість існує в Державі і в такий службі як ДСНС.

Оцените материал:
54321
(Всего 2, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

8 ответов

  1. Цімбора підняла кіпеш! Підіть до простих людей і запитайте про цих фатьових. Кожен може вам про них вповісти лише погане. Всюди одні мздоімці, одні більше, а інші на децу менше! Айно!

  2. Цього офіцера, за гарні показники у службі, негайно підвищити у званні на ступінь вище!!!

  3. Помастіть лекварем цьому міліцішті пику! Най дасть сраці сіна тай не воятить! А то думає, што корчагінці прочитають та підуть за ним? Вони вже стали в чергу, што б начальству так узицю залищати, что би до вітру не мож сходити!

    1. Я личудо трьох і позираю як звіжши лисих гроші своємур «тамбуру» начальнику!!!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ