Человек не терпит насилия!

Одеський митник Мірошніченко може присісти

Вчора на Одеській митниці, зокрема і в її керівника Михайла Мірошніченка, правоохоронні органи провели обшуки в рамках кримінального провадження #42022000000001389 від 13.10.2022р, за фактом зловживання службовим становищем співробітниками митних органів України, що спричинило тяжкі наслідки, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст. 364 КК України. 

Під час обшуку вилучено документальні підтвердження корупційних оборудок при митному оформленні експорта зернових культур, вилучено докази також і в керівника митної установи, які підтверджують його ключову роль в цій протиправній схемі. 

Правоохоронці встановили, що лише за період серпень — вересень 2022 року через ⚓ порти Одеської області ряд приватних суб’єктів господарювання, ЯКИХ БУЛО ВІДНЕСЕНО ДО РИЗИКОВИХ, експортували 1 млн 157 тис тонн зернових СУМНІВНОГО ПОХОДЖЕННЯ, загальною вартістю 250 млн 368 тис доларів США (понад 10 млрд грн). 

Не зважаючи на ризик експорту сумнівної продукції, ігноруючи неодноразові приписи (інформування), щодо необхідності здійснення додаткових форм митного контролю посадовці митниці всеодно надавали сприяння в оформленні ризиковим підприємствам. 

Авжеж, вони сприяли їм не за просто так, про це ми писали раніше, ТУТ, а за корупційний відсоток (СХЕМА розподілу корупційних коштів за експорт зернових, керівником Одеської митниці М.І.Мірошніченком). 

Політична владо України, зупиніть своїх хабарників на митниці, бо люди їх скоро почнуть просто виловлювати на вулицях і піздити. І так, це ваші хабарники, бо саме ви покриваєте тих, хто їх призначає на ключові посади, зокрема покриваєте в.о. керівника Державної митної служби України В’ячеслава Демченка, який призначив людину колаборанта Геннадія Романенка, Михайла Мірошніченка на Одеську митницю.

Оцените материал:
54321
(Всего 2, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

  1. За мирошніченком чекає цюпа адрюшу мироненко(Львов) в народе мирон!21год рулит контрабасом,благодаря тарасику казаку!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ